Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar birazcık altınım var yükselmiş gıbı bozdurmak karlı olur mu şuan

@ceycey406 cim banlanmis yine 😐
Bu kez hangi konuda cildirttilar seni 🤔
Inşallah çabucak gelirsin okuyorsan buket buket çiçek gönderiyorum sanaa 💐💐💐

@ceycey406 cim banlanmis yine 😐
Bu kez hangi konuda cildirttilar seni 🤔
Inşallah çabucak gelirsin okuyorsan buket buket çiçek gönderiyorum sanaa 💐💐💐
Ya birde sakin bir karakter. Nasıl damarına basiliyorsa. Bende öpücük göndereyim 🥰🥰❤️❤️

Aradaki karımı ya yerim ya birlikte bekletip düşünce tekrar alırım diye düşündüm.3600 e 4 çeyrek almıştım en son 850 ye gramlar
Bence zirve de şu an. Çok zArar etmezsin diye düşünüyorum

niye bu cilt bakım ürünleri konusunda kompleks yapılır anlamam , birine gelenes marka cilt temizleme jelini önerdim içeriği temiz diye hemen arkamdan üye ''hayır o çöp hiç bir işe yaramadı'' dedi :KK70:
neresi çöp yahu içeriği çok güzel dedim ''tonikle sildim kalıntı gördüm'' dedi :KK70: e çift aşamalı temizlik yapmazsan görürsün tabi
bana ''neden insanlara kara cahil kör cahil muamelesi yapıyorsun beğenmek zorunda mıyım çöp eminim birde doğru yıkamadığımı söyleyeceksin'' dedi daha birde üstüne :olamaz:
aslında iletişim kurabilmek çok kolay bu kadar zorlaştıracak ne var anlamadım
Haklısınız hanımefendi bende bu konuda zorluk çekiyodum taaki siberian wellness ürünlerini yüzüme sürene dek .Şuan çok memnun olmamla birlikte wellnesin danışmanlığınıda yapıyorum çünkü sürekli kullanıyorum ürünlerini hem doğal hem temiz içerikli .

yağ bazlı temizleyici almam lazım.bir de iyi bir gözaltı kremi.kremim çok azaldı .bu ara evde değilim pek ondan netten almadım kargoyu alamam diye.haftaya temin ederim.kil maskelerine bayılıyorum.banyo sonrası yapmam lazım ama ben banyo öncesi yaparım 2 güne bir.
Siberian Wellnesin cleassing oil jelini denedinizmi yağ bazlı temizleyici ve mükemmel. Hem kullanıyorum hem satışını yapıyorum dilerseniz yardımcı olurum 🥰

Siberian Wellnesin cleassing oil jelini denedinizmi yağ bazlı temizleyici ve mükemmel. Hem kullanıyorum hem satışını yapıyorum dilerseniz yardımcı olurum 🥰
siberianın tek olumsuz yanı bu :KK43: bu şekilde aslında markayı kötü gösteriyorlar avonculuk gibi oluyor biraz halbuki marka iyi bir marka ama ah ah :KK43:

siberianın tek olumsuz yanı bu :KK43: bu şekilde aslında markayı kötü gösteriyorlar avonculuk gibi oluyor biraz halbuki marka iyi bir marka ama ah ah :KK43:
Markayı kötü göstermek değil amacımız tüm insanları bu doğal ürünlerden mahrum bırakmamak farkında olmalarını sağlamak. İçinde ne belli olmayan ürünleri almak yerine siberian wellness ürünleri tamamen doğal seçimlerini bunlardan yana kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Aynen öyle reklâmcılık olunca daha itici geliyor bana. Farmsacilik gibi.bi ara annenim eczacı kuzenin de içinde olduğu forever cilt ürünleri vardı üyelik ve zincirle devam eden. Hakkını yetmeyeyim güzel bi amerikan markasıydı takviyeleri falan da vardı kullandigim ama böyle olunca alasım varsa da çekinik duruyorum

Markayı kötü göstermek değil amacımız tüm insanları bu doğal ürünlerden mahrum bırakmamak farkında olmalarını sağlamak. İçinde ne belli olmayan ürünleri almak yerine siberian wellness ürünleri tamamen doğal seçimlerini bunlardan yana kullanmalarını tavsiye ediyoruz.
almak isteyen sitesinden alır zaten :KK66:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X