Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok ama şimdi bozdurursam kar etmem mi çok değil zaten de 😄1000 tl kar edersem de mutlu olurum serum vs alırım 😀 aldığım fiyata düşmesini beklerim daha yükselir mi acep
O iş kumar gibi. Bozarsın yükselir, alırsın düşer. Uzun vadede kar edersin ya da en azından zarar etmezsin paran değerini kaybetmez. O nedenle altını alıp unutmak lazım. Serum parası başka yerden de çıkar inşallah 😄

inşaatdan çıkma ev gibi oluyor tüm dolap içlerine kadar girmiş çatılar falan uçtu şiddetli bir rüzgardı hala havada toz kokusu var sabahları burnum tıkanık uyanıyorum yatağım kumlu uyanıyorum :KK70:
Evet zor geçti kum fırtınası, ben valilik açıklamasını görüp her yeri kapatmıştım. Bir nebze temiz kaldı etraf. Daha yeni yeni temizliğe başladım, ancak müsait oldum.

Mezoest i anlamamıştım da güzellik merkeziymiş. Ürün markası falan zannettim 😄 duştan sonra yapıyorum nemlendirme işlemini. Hyaluronik asit tek başına hiç kullanmadim 🤔 videoları da izledim. Çok teşekkür ederim tavsiyeler için. Hemen bi fiyat araştırması yapayım
Ben de uğrayacağım ama muayene ücreti ne olur acaba?
Bu ay biraz fazla açıldım. Kuruşa kurşun sıkmak istiyorum, çok elzem olan şeylere odaklandım.

Aradaki karımı ya yerim ya birlikte bekletip düşünce tekrar alırım diye düşündüm.3600 e 4 çeyrek almıştım en son 850 ye gramlar
bazı ekonomi uzmanları hiçbir şey satmayın diyor. Elindekini tutma zamanı, evinizdeki soğanı sarmasağı bile satmayın diyorlar. Alına biliniyorsa almak lazım.

bazı ekonomi uzmanları hiçbir şey satmayın diyor. Elindekini tutma zamanı, evinizdeki soğanı sarmasağı bile satmayın diyorlar. Alına biliniyorsa almak lazım.
Sattim valla ama aldığım fiyata kar ettim bekletirim. Çeyreği 900 den almıştım 1580 e sattım. 1 buçuk yil önce 4000 kusure ali alınan bileziği 9000 kusura sattim. Aldığım fiyata dusene kadar beklerim acelem yok:) cok zarar da etmem sanırım

o yüzden beğenmedim yaptım reklam koktuğu için ...gerçekten firma adına olumsuz bir durum bu, ... birde açıkcası bilinen sitelerden almak isterim bilmediğim insanlardan değil :KK43:
Siberian wellness'in yağı geldi, gerçekten güzel temizliyor.
Bozulmuş mudur diye sorduğum cremi iki gün kullandım, Allahtan reaksiyon vermedi maşallah oda güzel temizliyordu, yağ gelince onu attım. Helalleşmem zor oldu biraz eskisiyle.:rolleyes:
Bu günde rossmandan siparişim ulaşırsa sizin kullandığınız celenes termal temizleme jeli gelecek:
Videolardan ve yazışmalardan şimdilik ikili temizlemeye öğrendim.

Sattim valla ama aldığım fiyata kar ettim bekletirim. Çeyreği 900 den almıştım 1580 e sattım. 1 buçuk yil önce 4000 kusure ali alınan bileziği 9000 kusura sattim. Aldığım fiyata dusene kadar beklerim acelem yok:) cok zarar da etmem sanırım
Hayırlı olsun o zaman. Ekonomi bu şekilde iken düşer mi bilemedim. Dünya da da altın konusunda bir sıkıntı var.

Sizlerden bilen olur mu acaba?
Ben Kasım ayı gibi cam silme robotu aldım. İlk kullanım çok iyiydi.
İkinci kullanımda camdan düştü ama güvenlik ipinden dolayı sorun olmadı. Üçüncü kullanımda aralarında bir kaç ay süre var tabi balkon camını silerken balkonun içine düştü. Sanırım vakumlamasında da sorun vardı. Toplasan 3 cift cam sildi. Ne yapacağımı bilemediğim ve müsait olamadığım için bu güne kadar kaldı tamir işi.

Ürün genpa garantili. Satıcı sadece genpa adresinin net adresini verdi. Ama genpa servise üye olup kayıt açmak istediğimde bu ürün listede yok. (telefon, kullaklık,.. gibi ürünler var. ). Bulunduğum şehirde genpa servisi yok. En yakın Adana da var. Telefon nosu tüm servislerde aynı ve müşteri temsilcine bile bağlanamıyorsun. Sadece netteki bilgileri veriyor. Yani telefonda muhatap yok, tüm şehirdeki genpa servisleri tek bir numara verilmiş, dediğim gibi onda da sadece adres ve şehir bilgisi veriyor.

Rast gele ürünü de yollamak istemiyorum kargoda sorun olursa diye. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Bdv konusu olarak da yazdım.
balkonun camlarını silicem :KK70: kollarıma kadar sürdüm güneş kremimi vicdanıma kadar sürdüm
Bdv konusu olarak da yazdım. Bende cam silme işinden yırtayım diye robot almıştım ama iki yerinden kırıldı tutma aparatları, yoksa çalışıyor olması çok kolaylık sağlıyordu.

Ben de uğrayacağım ama muayene ücreti ne olur acaba?
Bu ay biraz fazla açıldım. Kuruşa kurşun sıkmak istiyorum, çok elzem olan şeylere odaklandım.
Ben antepte hiç ucuz bi yere denk gelmedim. Korkuyorum :KK17: Ben de öncelik sırası yapacağım. Bütün nemlendiricileri boca ederim artık 😀

Sizlerden bilen olur mu acaba?
Ben Kasım ayı gibi cam silme robotu aldım. İlk kullanım çok iyiydi.
İkinci kullanımda camdan düştü ama güvenlik ipinden dolayı sorun olmadı. Üçüncü kullanımda aralarında bir kaç ay süre var tabi balkon camını silerken balkonun içine düştü. Sanırım vakumlamasında da sorun vardı. Toplasan 3 cift cam sildi. Ne yapacağımı bilemediğim ve müsait olamadığım için bu güne kadar kaldı tamir işi.

Ürün genpa garantili. Satıcı sadece genpa adresinin net adresini verdi. Ama genpa servise üye olup kayıt açmak istediğimde bu ürün listede yok. (telefon, kullaklık,.. gibi ürünler var. ). Bulunduğum şehirde genpa servisi yok. En yakın Adana da var. Telefon nosu tüm servislerde aynı ve müşteri temsilcine bile bağlanamıyorsun. Sadece netteki bilgileri veriyor. Yani telefonda muhatap yok, tüm şehirdeki genpa servisleri tek bir numara verilmiş, dediğim gibi onda da sadece adres ve şehir bilgisi veriyor.

Rast gele ürünü de yollamak istemiyorum kargoda sorun olursa diye. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Bdv konusu olarak da yazdım.

Bdv konusu olarak da yazdım. Bende cam silme işinden yırtayım diye robot almıştım ama iki yerinden kırıldı tutma aparatları, yoksa çalışıyor olması çok kolaylık sağlıyordu.
şikayetvar.com a yazabilirsiniz oradan çabuk dönüş sağladılar bana 1-2 konuda ...

Evet zor geçti kum fırtınası, ben valilik açıklamasını görüp her yeri kapatmıştım. Bir nebze temiz kaldı etraf. Daha yeni yeni temizliğe başladım, ancak müsait oldum.
Ben de tam yeni temizlik yapmıştım. içeri biraz havalansın deyip camları açmıştım. işin başına oturdum. sonra mutfağa geçtim ocağa baktım kıpkırmızı. yemek sıçramış falan sandım. bir sildim aman allahım o neee. her yer toprak olmuş. kriz geçirecektim eşim imdadıma yetişti de tekrar temizledik. ben urfadayım sanırım burada daha fazla oldu. hala camları açmaya korkuyorum

Ben o paranın nereye gideceğini tahmin ediyorum. çok beklemez gibi geliyor :confused:

Ben de tam yeni temizlik yapmıştım. içeri biraz havalansın deyip camları açmıştım. işin başına oturdum. sonra mutfağa geçtim ocağa baktım kıpkırmızı. yemek sıçramış falan sandım. bir sildim aman allahım o neee. her yer toprak olmuş. kriz geçirecektim eşim imdadıma yetişti de tekrar temizledik. ben urfadayım sanırım burada daha fazla oldu. hala camları açmaya korkuyorum
Kardeşim Maraş'ta ameliyathaneye kadar girmiş tozlar, ne yapacağımızı şaşırdık, hemen tedbir aldık demiş.
Şimdi burası fena değil. Urfa inanılmaz sıcaktır yaa, kızkardeşim bu yıl oradalar. Çok zor geçiyor diyordu, daha önce batmandalardı bu kadar şikayet etmiyordu sıcaklardan.

Kardeşim Maraş'ta ameliyathaneye kadar girmiş tozlar, ne yapacağımızı şaşırdık, hemen tedbir aldık demiş.
Şimdi burası fena değil. Urfa inanılmaz sıcaktır yaa, kızkardeşim bu yıl oradalar. Çok zor geçiyor diyordu, daha önce batmandalardı bu kadar şikayet etmiyordu sıcaklardan.
Urfa'dan Antep'e gelince üşüyorum ben :KK70:Urfa'dan önce Erzurum'da yaşıyordum. İliklerime kadar ısındım yeter gari :KK31:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X