Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
😀😀😀
Bende bdv nin hastasıyım 🤭
Ben de hem bdv dolanıp hem de işini yetiştirenlere hayretler içerisinde kalıyorum ve hayranlıkla bakıyorum. Ben bir konuyu okuyunca onda takılıp kalıyorum. Bir çok kişi konuları okuyup, yorumlar yapıp, ayrıca yorumları tek tek okuyup kendi işlerini nasıl yetiştiriyor, zaman planlamasını nasıl yapıyor acaba?

Benim bu akşam iki sorum var.

Ben soprano buz lazere başladım.
Uyuşturucu krem sürdüm ve canım yanmadı.
Şimdi uyuşturucu krem sürmemek mi gerekiyordu?
Birde uygun fiyatlı bir uyuşturucu krem var mı?
ben emla alıyorum tatile giderken ağda için.onun dışında asla ağda yaptırmam.lazere benim de gitmem lazım.ne zor bu kadınların işi

Ben de hem bdv dolanıp hem de işini yetiştirenlere hayretler içerisinde kalıyorum ve hayranlıkla bakıyorum. Ben bir konuyu okuyunca onda takılıp kalıyorum. Bir çok kişi konuları okuyup, yorumlar yapıp, ayrıca yorumları tek tek okuyup kendi işlerini nasıl yetiştiriyor, zaman planlamasını nasıl yapıyor acaba?
ben telefondan girmem pc yi açıyorum.o ara hem işlerimi yapıp hem de gidip gelip yazıyorum.burayla birlikte ne işler yaptığıma şaşarsınız :KK45:

Haaa bir de uygulamada su bazlı formlu ürünler önce yaglı yani daha kıvamlı daha yogun ürünleri sonra uyguluyoruz. önce kıvamlıları sonra daha su gibi olanları toner/essence uygularsak sonra gelen su yagı çözer işe yaramaz :) önce su gelsin nem versin geleni de tutsun içinde..

bir sürü marka var kore ürünlerine cep yetmez ama muadil cosmed,the purest solutions, misecea,miaklinika ,maruderm,she vec markalarına göz atılabilir, snp prp mesela ,, ben insta sayfalarından cok yararlanıyorum takip ettiğim kaç hesap var

Yok yok ben yorum okuyamıyorum.
Tabi birileri bana catmazsa 😀

ben emla alıyorum tatile giderken ağda için.onun dışında asla ağda yaptırmam.lazere benim de gitmem lazım.ne zor bu kadınların işi
Buz lazeri kesinlikle tavsiye ediyorum.
Yıllardır ne salakmisim diyorum.
Kadın aci eşiğin mi yuksek dedi ama ben dişim dolgunyapilirken bile beni bayın diye yalvaran insanım.
İnan agdadan az acılı. Benim de ilk deneyimim.
Tabi delikanlılık yapmaym kreminde etkisi olabilir

Haaa bir de uygulamada su bazlı formlu ürünler önce yaglı yani daha kıvamlı daha yogun ürünleri sonra uyguluyoruz. önce kıvamlıları sonra daha su gibi olanları toner/essence uygularsak sonra gelen su yagı çözer işe yaramaz :) önce su gelsin nem versin geleni de tutsun içinde..

bir sürü marka var kore ürünlerine cep yetmez ama muadil cosmed,the purest solutions, misecea,miaklinika ,maruderm,she vec markalarına göz atılabilir, snp prp mesela ,, ben insta sayfalarından cok yararlanıyorum takip ettiğim kaç hesap var
Ben daha başlangıç seviyesindeyim.ama bu dediklerine mutlaka bakacagiim

İlk konu açtığınız sayfa, yani ilk yazdığınız kısmının düzenleme kısmının olması lazım. Hani mesajlarda düzenleme 10dk felan içinde bitiyor ama ilk konu açılışındaki kısmı sürekli düzenleyebiliyorsun güncelleyebiliyorsun.
Eskiden o şekildeydi.
Evet hala o şekilde denedim simdi.
Sondan baslayarak eklemeye çalışayım. Keşke bu fikri 50 sayfa önce verseydin.
Neden geç kaldın 😀😀😀

Bu mesajını ilk sayfaya kopyalayabilir miyim?

😂😂 önce gerçekten cok yabancı geliyor soguk suya girmek gibi ama sonra su cok güzel gelince cıkmak istemiyorsun :)

ya ben 3 yıllık karınca kararınca edindiğim bilgilerden şunları anladım @nscckts ekleme/düzeltme yapar.

*günes kremi ; söylememe gerek yok en güzel en etkili antioksidan antiaging olmazsa olmaz yaz kış

* cvit ; cildi yenileyen,parlatan düşük ölçülerde baslanıp kademe kademe artrtılıp öxelşikle kışın sürekli kullanıma uygun bi asit. türev ve saf olanı var. türevler kremlerde de oluyor tonerlerde de ya da cvitli baska içeriklerde de..

* aha/pha/ bha ; cildi nazikçe soyup 23 günde bir olan yenilenme döngüsüne yardımci olan asitler. gözenek cogunluğu yaglı c,tleri olanlar bha kullansa iyi olur ama bunlar da haftada 2 düşük yüzdeden baslanarak kullanılmalı, gece mutlaka ve ertesi gün kesinlikle güneş kremi..

* b3 yani niasinamide; benim en sevdiğim asit cildi canlandıyor dolgunlastırıyor lekleri acmaya yardımcı

* hyalarunik asit : nem hapsedici asit olduguna bakmayın cok masum yüzümüze ıslakken sürmemiz lazım ki var olan nemi hapsedip korusun

* peptit ; antiaging de etkili olan anladıgım kadarıyla kopan kolajen baglarını içeriden birleştirmeye ,olanı güçlendirmeye calısan bi içerik olmazsa olmazım..

* nemlendirici ; sabah aksam zaten ihmal etmiyoruz..

* arbutin,toner,azeleik asit de masum her içerikle anlasan lekeler üzerinde onları baskılamada yardımcı yan ürünler..

* retinol yani a vitamini ; en güçlü asit ama enn etkilisi mümkünse sadece kışın haftada 1 /2 den küçük küçük baslamalı ( retinol kulanıp daha mutsuz olan birini duymadım )

Şimdi önemli olan diğer husus hangi içerik neyle kullanılır/üst üste aynı rutinde kullanılmaz :

1. cvit =e vitamini ile olur , asidik olmayan tonerle olur,azeleik asit arbutin,hyalarunik asit ve en güzeli günes kremi ile olur. niasinamide sürmeyelim o rutinde ama.

2. aha/pha/bha : sadece hyalarunik asit ve yatıstırıcı bi serum ve nemlendirici ya da daha güçlü bi cicaplast dediğimiz yogun krem ( hasssasiyet olusturabilir.) sadece aksamları haftada 1/2.

3. retinol : asla cvitamini ,AHA/BHA gibi diğer asitler olmaz asla. niasinamid,arbutin,azeşeik asit ve peptitlrle cok güzel anlasır. retinol gecelerinde cildi, cok iyi nemlendirmeliyiz uggulama öncesi ya da sonrası..

4.peptitler : aha/bha asitler,cvitamini asla yok. aksamları ya da sabahları yüzü temizledikten sonra hyalaunik asitten tonerden sonrada uygulanır,ginseng içeriği ile cookk güzel anlasır. nemlendirici ve günes kremi tabi en son..

Benim şimdilik aklıma gelenler bunlar amme hizmeti olarak :KK70:
Ve bu mesajını 😀😀

Arkadaşlar ilk sayfaya eklememi istediğiniz önemli bilgilere beni etiketler misiniz gözümüzden kaçmasın. Ben yakaladiklarim için izin alarak yapayim

yazın asla kullanılmaz yaz bitimi şu şekilde kullanacaksın ekran görüntüsünü al istersen
yıkanmış temizlenmiş kuru cilde sürüp 10 dk bekleyip üstüne kil maskesi sürüp kuruduğunda yıkayıp kurutup yağ bazlı temizleyici sürüp masaj yapıp 10 dk bekletip sonra yıkama jeli ile yıkayıp ardından niacinamide süreceksin bunları gece uyumadan önce yapacaksın bu fiddy yöntemi merkezlerde yüz temizleme işlemi olarak yapılır glikolik asit yenileme ve soyucu özelliği olan güçlü bir asittir o yüzden kışın kullanılır...
Fiddy yöntemi güzel fikirdi, bunu not aldım. @nccckts müsade ederse , ilk sayfaya eklenebilir.

aslında ben bu yöntemi yazmıştım burada fiddy yöntemi diye iki kere merkezlerde yapılan temizleme şekli budur
siyah nokta tıkalı gözenekler bu şekilde arınır asit ile yağ parçalanır kil maskesi ile yüzeye çekilir yağ bazlı temizleyici derinlemesine işler (yağ yağı söker mantığı) yıkama jeli ve serumla da cilalama olur :KK70:

kil maskesi böyle yapılırsa ancak etkili olur yazın bu asitler çok etkili olduğundan yapılmaz o yüzden yazın mandelic asit gibi çok naif minnoş asitler kullanılır yine akşam yapılır ve güneş kremi asla ihmal edilmez

merkezler bu bilgiyi vermez çünkü bunu bilirseniz müşteri kaybederler onlara cildinden rahatsız olan sık sık gözenekleri dolan müşteri lazım
Sıralaması da güzel bilgi, ne zaman yapılacağı

Hamilelik topiklerinde aylar sonunda öyle istatistik bilgilere ulaşılıyordu ki son aylarda kalem kalem bütün bilgiler nakış gibi işleniyordu.
Burada da tavsiye edilen ürünler de müsait zamanda başlık olarak toplanırsa, her yeni gelen benzer konuyu sormamış olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X