Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
pambıkkk gibiyimm.borsada gene battım ona bile üzülmedimm.bezelye ayıklıyorum azimle :KK45: :KK53:
oh oh süpersin :KK66: ellerine sağlık canım
Bu sayfa bana şahane oldu. Cidden çok daha fazla dikkat ediyorum cildime
duştan yeni çıktım cildimde şuan maske var bana da iyi oldu girip girip yazıyorum ya en azından ne yaptığımın farkındayım hep ezbere yapıyordum şimdi ajandama not yazar gibiyim

Kuzum alma zamanı bende para yok
para olan kişi neredeyse yok bu aralara.evsahibim kiraya yüzde yüz zam istedi hemen kabul ettik.taşınacaktık en yakındaki evler 7000 den başlıyor okuluna yakın olan.aidatıyla 8000 neredeyse.nasıl ödeyeyim?evimiz yapılana dek buradan devam edelim dedik.emsallerinin güncel fiyatına yükselttik kirayı.iyi bir evsahibimiz var dalaşmaya gerek yok.borsadan bugünd e battım demişmiydimm?elimde nugyo vardı ben sattım mübarek hisse çıkışa geçti :KK45:

Cozulunce bozulmuyor mu kuzum
karnabaharı sıcak suda 2 dakika haşlayıp buzlu suya atıp sonra süzüp öyle poşetliyorum.şoklama yani.yoksa tadı kötü oluyor.hiç bir dondurulmuş gıda bozulmaz 7 8 aya kadar duruyorlar dondurucuda.bu kış çok daha pahalı olacaklar.böyle pahalılık görmedim bu yaşıma dek.her hafta her şeyin fiyatı değişiyor yetişemiyoruz :KK53: şampuan stokladım haftasonu john fridea nın.

para olan kişi neredeyse yok bu aralara.evsahibim kiraya yüzde yüz zam istedi hemen kabul ettik.taşınacaktık en yakındaki evler 7000 den başlıyor okuluna yakın olan.aidatıyla 8000 neredeyse.nasıl ödeyeyim?evimiz yapılana dek buradan devam edelim dedik.emsallerinin güncel fiyatına yükselttik kirayı.iyi bir evsahibimiz var dalaşmaya gerek yok.borsadan bugünd e battım demişmiydimm?elimde nugyo vardı ben sattım mübarek hisse çıkışa geçti :KK45:
Bizimde ev sahibi bu yıl sonu bir surpriz yapacak gibi. Gsdde den sattım ama artiydi ama azıcık bir kısmını. Sonra düştü.
Ama mecburen biraz sıkıştım 😏 sıkışma k bu aralar en iyi yaptığım şey

Cey hoşgeldin umarım bu son olsun:)
Ben 5 yıldır evliyim, uzun yıllar yalniz yaşadığım için dolaba bisiler atma huyum yoktu bi evvel yil kızım kucukken barbunya, fasulye, bezelye vs atmıştım onun dışında karnıyarıklik kızartmalık patlıcan, konserve domatesler vs annemden kv den gelir, kv ile aynı sehirdeyiz sag olsun hep eli üstünüzde annemde gelince dolaba köfte, doğranmış soğan biber atar pratik olsun diye çünkü hem iş hem uc çocuk ben yetişemiyorum 😐

Bende az önce şunları yaptım
* heimish all clean balm yağ bazlı temizleyici * cicaronik temizleme jeli snp prp in * revoulation caffein solution gözaltı serumu * isntree mugwort serum üstüne cerave nemlendirici

Bende claderm in maskelerini önerebilirim dediğim gibi gecenlerde 3.90 a bayağı aldım propolisli, aloverali ve pure olan
Yazın enzim peelinglerini de öneriyorlar cosmed in düşünüyorum ha bu arada kimyasal asit yaptım mandelic asitle onu yazmayı unuttum:). Asitli akşamlarda sakinleştirici bi serum ve sadece nemlendirici kullanıyorum belki bi de evitamin uyku maskesi...

Diğer günler mutlaka niasinamide, peptid surerim. Peptid de bortax kullandım bitti, revoulation aldım bitti Şimdi snp prp var başlamadim.

Birde village11 in serum kıvamında ginsengli, adonis ve birsürü içerikli tonigini sürerim sabahları.. daha birsürü indirimlerde aldığım açmadığım ürünler var Ben çok kullanıyorum sanırım:)) vaktim olsa bende bi sayfa açardım ama görsellik açıklama ilgilenme su aralar yapamam

Kızlar bu ürün içeriği cook cokk güzel duruyor ama pahalı ve renkli diyor kullanan oldu mu çok ilgimi çekti ama renkli nasıl olur hiç biliyorum

Eklentiler

• Screenshot_20220523-221828_Chrome.jpg
    Screenshot_20220523-221828_Chrome.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 37
cilt daima nemlendirilmeli ve güneş kremi kullanılmalı.temel ihtiyacı bu.makyaj da güzel temizlenmeli cilde uygun ürünle.diğer şeyler biraz ilgiyle biraz da maddiyatla alakalı.güneş kremi sabahtan kullanın evde bile olsanız
Ben de düzenli kullanım sorunu var, halledeceğim o kısmı da.
Peki c vitamini hakkında konuşuldu mu? Geçen başka konuda bayağı faydalı olarak bahsediliyordu.

Kızlar bu ürün içeriği cook cokk güzel duruyor ama pahalı ve renkli diyor kullanan oldu mu çok ilgimi çekti ama renkli nasıl olur hiç biliyorum
Bu markanın güneş kremini bir çok kişide görünce aldım. Rossmann dan aldığım Alman alerji ve astım derneği sertifikalı idi ve 200ml, buna verdiğim daha fazla parayı bu markanın kremine verdim, sanırım Fransa ürünü, bariz bir fark yok gibi bu gün elime ulaştı ürün. hatta bu dünün etkisi mi bugünün mü bilemeyeceğim burnum da sivilce çıktı.
Beslenmeden de kaynaklı olabilir tabi, o açıdan ürüne bir şey diyemem.

Bu sayfa bana şahane oldu. Cidden çok daha fazla dikkat ediyorum cildime
Yüz gogası yapıyor musunuz?
Ben de sizden biraz büyüğüm, eski sayfaları okuyunca gördüm.
Geçen elektronik bir sınava girdim, osymde 4 sene ki resmimi yüz tanıma sistemi tanımadı.
Biraz kilo verince yüzümün biraz şekli değişmiş anlaşılan.

Bizimde ev sahibi bu yıl sonu bir surpriz yapacak gibi. Gsdde den sattım ama artiydi ama azıcık bir kısmını. Sonra düştü.
Ama mecburen biraz sıkıştım 😏 sıkışma k bu aralar en iyi yaptığım şey
kiracılardan zam istedik hiç memnun olmadılar.e benim evsahibi yüzde yüz yaptı.sizler bari yüzde elli yapın dedik.pandemi de 2 sene zam yapmadık zaten değeri düştü.acımam artık valla.ödeyemeyen çıksın.evsizlik kadar kötü şey yok bu ekonomide.memleketlerde var ama ne işe yarıyor oturamıyoruz ki.satsak büy
k şehirde etmiyor iyi semtlerde ev.kiraya devam o yüzden.canımız sağolsun :KK53:

Yüz gogası yapıyor musunuz?
Ben de sizden biraz büyüğüm, eski sayfaları okuyunca gördüm.
Geçen elektronik bir sınava girdim, osymde 4 sene ki resmimi yüz tanıma sistemi tanımadı.
Biraz kilo verince yüzümün biraz şekli değişmiş anlaşılan.
Eyokdil mi😀 bende kendimi tanıyamadım.
Hayır yapmıyorum ama ise yarıyorsa onuda yaparım

kiracılardan zam istedik hiç memnun olmadılar.e benim evsahibi yüzde yüz yaptı.sizler bari yüzde elli yapın dedik.pandemi de 2 sene zam yapmadık zaten değeri düştü.acımam artık valla.ödeyemeyen çıksın.evsizlik kadar kötü şey yok bu ekonomide.memleketlerde var ama ne işe yarıyor oturamıyoruz ki.satsak büy
k şehirde etmiyor iyi semtlerde ev.kiraya devam o yüzden.canımız sağolsun :KK53:
Kesinlikle. Birde evimi çok seviyorum. Cidden çıksam üzülürüm

Ben de düzenli kullanım sorunu var, halledeceğim o kısmı da.
Peki c vitamini hakkında konuşuldu mu? Geçen başka konuda bayağı faydalı olarak bahsediliyordu.
ben c vitaminli leke serumları kullanıyorum.bir de herbaderm markasının almıştım eh işteydi.leke serumu daha etkiliydi c vitamininden.bir de ucuzundan gratisten gene aldım henüz kullanmadım.bee beauty idi galiba markası

ben c vitaminli leke serumları kullanıyorum.bir de herbaderm markasının almıştım eh işteydi.leke serumu daha etkiliydi c vitamininden.bir de ucuzundan gratisten gene aldım henüz kullanmadım.bee beauty idi galiba markası
Bu mevsim kullanmak için uygun mj

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X