Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten genelde evet metresler çirkefe bağlayıp iletişim kurmaya çalışıyor 🤣
'ya ben artık burda da reelde de insanlarin başka insanları dara, zora düşürecek eylemlerinin adına özgürlük denilmesinden çok rahatsizim. Sorumluluk sadece sadakatla olculmemeli yaaa😄
hah işte bizler böyle düşünüyoruz ve gördüğüm kadarıyla azınlığız bu can sıkıcı herşey bu kadar normalleştirilmemeli,
adamlar metreslerine ev açıyor mesela evli adamların çocuklarını falan doğuruyorlar hemde üçüz doğuran bile var (ceycey anladı) :KK70: rahat rahat yaşıyorlar ne güzel iş ya... oldu olacak metrese hoşgeldin mahallemize diye kek falan da yapıverelim höh :KK70:

insanlarin başka insanları dara, zora düşürecek eylemlerinin adına özgürlük denilmesinden çok rahatsizim.
bu cümleyi kocaman yapmak lazım
bizim özgürlüğümüz başkasının sınırını ihlal etmemeli ,özgürüz bizi bağlayan birşey yok deyip istediğimiz gibi yaşamaya kalkarsak sıkıntı. sonu kötü .

hah işte bizler böyle düşünüyoruz ve gördüğüm kadarıyla azınlığız bu can sıkıcı herşey bu kadar normalleştirilmemeli,
adamlar metreslerine ev açıyor mesela evli adamların çocuklarını falan doğuruyorlar hemde üçüz doğuran bile var (ceycey anladı) :KK70: rahat rahat yaşıyorlar ne güzel iş ya... oldu olacak metrese hoşgeldin mahallemize diye kek falan da yapıverelim höh :KK70:
Halkın şeyma subaşılari olmuşlar 😂

bu cümleyi kocaman yapmak lazım
bizim özgürlüğümüz başkasının sınırını ihlal etmemeli ,özgürüz bizi bağlayan birşey yok deyip istediğimiz gibi yaşamaya kalkarsak sıkıntı. sonu kötü .
Aynen öyle ya böyle böyle şeylere tepki büyumedigi için normallesti zaten çünkü güzellemesi yapılıyor kolay para kolay tatil kolay yaşam da bilmiyorum ya adamlar ne kadar kancayı takarsa taksin o kancadan kaçmalı kadın.

(Çok) sigara mi içiyorsun ? Benim göz altlarım da sigara içtiğim dönemde mordu,geçti artık
Ben sigara içiyorum ama biraktiğim dönemde cildim yüzüm gözüm daha berraktı bende morluk olmuyor da çöktü torba da değil direk dolması lazım

Valla artık sadece imzayı atan, sadakat sözü veren kocamdır kadınla ilgilenmem merak edip bakmam bile cümleleri hiiicc inandırıcı gelmiyor.

Sadece kocayı suçlu bulanların aldatilirsa o kadıni suçlamayıp benden daha guzel mi neyi fazla diye merak edıp bakmayacagina zerre inanmiyorum.

Cool ve farklı görünücem diye kasmanin anlamı yok arkadaş ben öyle durumda hem kocamı yakarım o kadıni da alllah a havale edip bildiği tüm kötülükleri versin diye dua ederim
Kesinlikle. Allah yaşatmasın .

herşeyi geçtim yuvalar yıkılıyor en çok çocuklar üzülüyor hepsi üstünde hakkı var hırsızın hiç mi suçu yok yani :KK70:
erkeğin ahlaksızlığına kimse ortak olmasa metres diye bir kavram bile olmazdı...
Kesinlikle. Birde iki tarafta iğrenç . Benim en anlayamadığım kısımda seviyoruz diyorlar ya. İnsan nasıl böyle sevebilir ben bunu hiç anlayamam

AA ben bunu bilmiyrodum. Bende azaltıp bırakırım inşallah
Ya ben doğumlardan önce bekarken günde 1 paket bazen fazla içiyordum 18 19 yaşında başladım o zaman tabi günde bikac taneden zamanla arttı. Eski fotolarima bakıyorum yüzüm daha beyaz saglikli vs tabi yaş da 38 oldu şimdi ama sigara ciddi etkiliyor cildi gözaltılarını yüzün ışıltısını:KK43: hamileliklerimde bıraktım sonra tekrar başladım şuan günde minimum 4 max 8 içiyorum ama değişiyor.8 i geçmiyor hiç.

Bugünlerde her an oksurecekmissin hissî olur ya boğazda gıcık gibi onu yaşıyorum bazen taş yutmuş gibi çok ağrıyor ve korkuyorum bırakmak istiyorum keşke son hamilelikten sonra hic başlamasaydim :KK43:

Ya ben doğumlardan önce bekarken günde 1 paket bazen fazla içiyordum 18 19 yaşında başladım o zaman tabi günde bikac taneden zamanla arttı. Eski fotolarima bakıyorum yüzüm daha beyaz saglikli vs tabi yaş da 38 oldu şimdi ama sigara ciddi etkiliyor cildi gözaltılarını yüzün ışıltısını:KK43: hamileliklerimde bıraktım sonra tekrar başladım şuan günde minimum 4 max 8 içiyorum ama değişiyor.8 i geçmiyor hiç.

Bugünlerde her an oksurecekmissin hissî olur ya boğazda gıcık gibi onu yaşıyorum bazen taş yutmuş gibi çok ağrıyor ve korkuyorum bırakmak istiyorum keşke son hamilelikten sonra hic başlamasaydim :KK43:
Ben çok geç başladım salaklık ettim. Keşke hiç baslamasaydjm

image.jpg
Bu sabah bu ürünleri kullandım, bir de düzenli olabilirsem süper olacak . Bilmiyorum ne kadar faydası oluyor?

selam arkadaşlar banım açıldı.akşam konuşuruz güzellik işlerini.bezelye aldım dün 12 kilo 5 kilosunu akşam ayıkladım geriye kalanı duruyor.onu da halletsem bugün iyi olacak.buzluğa koyunca kışın büyük rahatlık oluyor.borsa gene tırt aylak kadın. :KK45: umarım yarın daha iyi olur.görüşmek üzere dostlar:KK200:

selam arkadaşlar banım açıldı.akşam konuşuruz güzellik işlerini.bezelye aldım dün 12 kilo 5 kilosunu akşam ayıkladım geriye kalanı duruyor.onu da halletsem bugün iyi olacak.buzluğa koyunca kışın büyük rahatlık oluyor.borsa gene tırt aylak kadın. :KK45: umarım yarın daha iyi olur.görüşmek üzere dostlar:KK200:
Borsa en çok bizi vuruyor.
Şimdi bezelye zamanı mı

Borsa en çok bizi vuruyor.
Şimdi bezelye zamanı mı
evet en tazeleri şimdi oluyor.daha sonra içi lezzetsizleşiyor.diğer fasulye bamya falan ağustos ortasında koymaya başlıyorum dolaba .domates biber vs de eylülde.1 i 5 çekmeceli b,ir de sandık tipi var evde.onları doldurunca kışın rahat ediyorum.günler kısa yemek işleri kolay oluyor.ha elektirik faturası çok geliyor orası ayrı konu buzluklar yüzünden :KK45:

evet en tazeleri şimdi oluyor.daha sonra içi lezzetsizleşiyor.diğer fasulye bamya falan ağustos ortasında koymaya başlıyorum dolaba .domates biber vs de eylülde.1 i 5 çekmeceli b,ir de sandık tipi var evde.onları doldurunca kışın rahat ediyorum.günler kısa yemek işleri kolay oluyor.ha elektirik faturası çok geliyor orası ayrı konu buzluklar yüzünden :KK45:
Ayy buzluk çok istiyorum ama eşim diyor ki ne koyacaksın😏 oda dogru

Eki Görüntüle 3070873 Bu sabah bu ürünleri kullandım, bir de düzenli olabilirsem süper olacak . Bilmiyorum ne kadar faydası oluyor?
cilt daima nemlendirilmeli ve güneş kremi kullanılmalı.temel ihtiyacı bu.makyaj da güzel temizlenmeli cilde uygun ürünle.diğer şeyler biraz ilgiyle biraz da maddiyatla alakalı.güneş kremi sabahtan kullanın evde bile olsanız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X