Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Benim değerlerim düşünce saçlarım dökülmeye başlar hemen. Onun için bir doktora görünmeniz gerekir diye düşünüyorum. Belki bir takviye falan verir diye düşünüyorum.

Hangi parfümü kullanıyorsunuz?
Ben my burberry classic ve Avon today kullanıyorum.
My Burberry başımı agritmaya başladı hem kokusu hem fiyatı ile.
Today de beni çok sıktı.
Böyle şekerli olmayan, pudralı temiz hangi kokuları tavsiye edersiniz? Çekici şımarık falan
Evet tene göre değişiyor ama işte bana en yakışmayan koku şeker

ten rengin nedir

parfüm işi o kadar değişken ki mesela chanel no 5 kışın kullandığım bir koku aslında esmerlere tavsiye edilir ben beyaz tenim uyuyor bana vereceğim tavsiyemin o yüzden arkasında net duramayabilirim

Ben kokuları çok severim instada da parfümle dans hesabını takip ederim, hyponese, euphoria, herrara good girl sevdiklerim ,çok istediklerim var ama çok pahalı kocaelide hikmet kolonya vardı kaç nesil göçmenler bu işle uğraşıyordu istediğimiz parfümü orijinaline yakın hazırlayıp satıyorlardı, yaşadığım yerde yok dekant parfüm sayfaları var instada takip ettiğim çok takipli güvenilir kişilerde de görüyorum ama hiç denemedim

parfüm işi o kadar değişken ki mesela chanel no 5 kışın kullandığım bir koku aslında esmerlere tavsiye edilir ben beyaz tenim uyuyor bana vereceğim tavsiyemin o yüzden arkasında net duramayabilirim
Ben çok seviyorum. Fakat böyle çekici değil. Temiz bir koku o. Bana gidiyor . Bir arada çok kullandim

Kızlar teşekkür ederim sanki hap ve eczanede satılan şampuanlardan da konuşmustunuz hatırlıyor musunuz

parfumledansı bende takip ediyorum

doğum kontrol hapını ezip toz hale getirip 1 kutuyu komple
onu ve 1 tane bepanten ampulu şampuana katıyorsun

her seferinde kullanmadan önce çalkalayarak ve başın önde yıkanıyorsun

bunu anlatmıştım iyi bir şampuana da yapar sonrasında serumla desteklersen en azından daha çabuk uzar ve bir yandan da onarılır

Ben baharat, odunsu notaları olanları ve yazın chloe love gıbı pudra çiçek baskın olanları seviyorum artık orijinal parfüm almak da cok zor çocuklara trukid güneş kremi bana alıyım dedim 500 oldu sepette duruyor cvit ve arbutin ya da azeleik asitim yok alayım desem onlar da 1000 küsur tutar şuan askıya aldım.

Bu arada N nscckts biliyor musun sen retinol ve kolajen birlikte kullanılır mi? Kisin ikisinden birisine başlıcam çünkü cilde en etkili içerik cvit, güneş kremi ve peptid sonrası retinol diye düşünüyorum

Bu aklımda ama önce dökülme karşıtı bi şampuan mi alsam diyorum eczaneden ducray gibi bilmiyorum ya da biotin hap inanılmaz dökülüyor ya çok üzgünüm saclarim resmen açıldı inşallah 5 aydan daha önce şu keratinden kurtulurum...

Bu arada ceycey neden banlandi

en güvenilir yöntem birini kullanmak irrite olasılığını azaltır aslında kolajen retinol birlikte serumlar da üretiliyor hangi markayı kullanacağında önemli burada retinolün içindeki bir madde ile kolajenin içindeki bir madde iyi anlaşamayabilir ben birlikte kullanmıyorum açıkcası

Retinol ve kolajen kullanıyor musun Yani kullandın mi? Cevabın evetse ikinci soru hangilerini

kendisini yanlış ifade etti daha doğrusu yanlış anlaşıldı diyelim

metres konusu vardı bilinende 2-3 metres üye var konulara girip suç kocada sadece metresin ne suçu var diyen ,
ceyceyde ona atıfta bulundu metres olan kişiler girip metresin ne suçu var diye konulara yazıyor dedi
bunu deyince 2-3 üye ben metres miyim sen ne demek istedin diye üstüne alındı ve ceyceyin üstüne gittiler , 2 gün boyunca da bunu sürdürdüler ceyceyde dayanamadı bir yerde patladı manyak yeter be sana mı diyorum ne üstüne alınıyorsun bu konulara gelip metres olduğunu bildiğim üyeden bahsettiğimi kaç kere söyleyeceğim dedi ve banlandı

Retinol ya svr ( b3 unu kullandim memnun kaldım) ya cyrene ya da paraya kıyıp medik8 alicam medik8 taaa 8 yıl önce krem serum temizleme jelini kullanmıştım ki şimdinin insta blogglari yeni yeni kullanıp reklamı oluyor

Konunun linkini atar misin merak ettim su metres olanlar evlilierden daha çok değer görüyor isimli konu muydu

Yani metres olanlar mi var bilinen üyelerden doğru mu anladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…