Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
soruna bakınca çift aşamalı temizliği hala anlamadığını görüyorum buraya bas konuş özelliği acil lazım

canım benim yağ bazlı temizleyiciden sonra akşam yüz yıkama jelinle yıkayacaksın yağ bazlı temizleyiciyide arındırmak gerekmiyor mu
akşam önce yağ bazlı temizleyici cosmed ile ovala yıka allahını seversen yıka artık
sonra da cerave ile köpürt yıka

sabah sadece duru su sana yeter

güneş kremi alabildiğin kadar al benim param olsa kendi markamı yapıcam kendimi güneş kremine banıcam

la roche posey cica b5 sanırım yazılışı bu
bundan alacaksın

güneş kremleri suya dayanıklıya sadece yağ bazlıyla çıkar sanırım.ben yüz temizleyici jelle yıkayınca gidiyor sanırdım bunca yıl.
Bir çok kişi temizleme jeli de kullanmıyordur. Su ile yıkadığında temizlenmiş gibi geliyordur. Hele sürekli abdest alınıyorsa.
Pandemi döneminde influcerlar da göre göre belli bir kısım öğrendi.
Güneş kremleri hem pahalı ürünler hem de içinde 30 yada 50 faktör denilince bir çok kimyasalın olduğu ürünü, evin içindeyken niye kullanayım diye düşünüyorduk.
N nscckts , bakış açımı değiştirdi ve ikna etti bazı yönlerden.

güneş kremi yaz kış zaten kullanıyordum cildim de çil var lekeye de meyilli o yüzden.yüz temizleme ürünlerinin de envai çeşidi var ama yağ bazlı hiç aklıma gelmemişti.buradan öğrendim

asıl ben şuan kendimi doğramamak için zor tutuyorum neredeyse hergün konuştuğumuz konular bunlar yaaaaaaa jeesss
Doğru valla, tekrar tekrar anlattın, ben geçen hafta yarım gün bazı notları kopyalayayım dedim, usanmadan tekrar tekrar söylemişsin. İşte öğrencilerin kısa yoldan öğrenmeye çalışıyor, uzun yol meşakkatli hocam.

Tamammmmmmmm valla bu sefer anladımmmm.

Sabah sadece su sanki az gibi ama olsun ona da suyu kurular niciami sürerim belki hyoluronik asit de sürerim nem isterse

O zaman ben indirim varken purestten 2 adet daha alayım güneş kremi anca yeter bana

Cica yı sa sepete attım alırım o zaman başkanım

N nscckts bana lütfen ama lütfen acilen yüzümdeki e vitamininden dolayı oluşan beyaz noktaları çabuk geçiren ürün örtmenim
onu ancak her hafta yapacağın fiddy yöntemi çözer onuda yazın yapamazsın maalesef
yağ filamenti değil mi beyaz nokta dediğin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…