Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben dün alerji olunca cesaret edemedim tekrar farklı bir şey yapmaya.
Bu günde kollarımda sıcaktan isilik oldu.
ah ya :KK43: geçmiş olsun
Tamam ben enzim i de eledim o zaman. Sadece nicamide ı ve caffein. Yüz jellerimi de kullanırım. Ve güneş kremi.

Bu nicami ve caffein i ve jelleri de yedeklerim.

Güneş kremini valla 3 saatte bir yenilemedim 🤣🤣🤣 yalan yok. Onu da yedeklerim ama dışarda dolanınca burnumda parlama oldu bu normal mi ?

Birde nemlendirici sürersin demişsin ya benim yok ki sadece hyurolonic asit var. Bana önersene var mı bana göre. The purestteki olur mu ?

Birde c vit yok benim onu da kış için stok yapın mi ?
c vitamini sen kullanma bence senin cilt tölere edemez onu...
aynen niacinimade ve cafein göz serumundan sonsuza dek kullanabirsin 100 yaşına kadar al valla
nemlendiriciyi güya cildinin tam olarak ne olduğu hassasiyetden belli olmadığı için bariyeri onardıktan sonra cilt tipini belirleyip ona göre nemlendirici seçecektik sana... ama sanırım sen ihtiyaç hissediyorsun nemlendiriciye
çok markanın var ama su bazlı nemlendirici olmasına dikkat etmek lazım
cici kremlerden bahsetmiştik sana şuan cici harika iyi gelirdi mesela

Makyaj pamuğu ile yağ temizleme işlemi yapıyorum, hatta bu yazdığına ilaveten dün gece gördüğüm bir videoda cisemdi adı sanırım, makinada yıkanabilir bir temizleme padi kullanıyordu. Ben temizleme yağını gıdı ve boyun bölgeme de sürdüğümü fark ettim bu gün sanırım o kısmı iyi durulamayınca ve sıcakta terleyince alerji yaptı.
Havluyu bile pıt pıt yapıp silmek lazımmış.
Ben kazıya kazıya neredeyse kurulama yaparım.:KK53:
evet asla sürtme yapılmamalı pıt pıt olmalı doğru
hem kırışıklık olur hem deride gözle göremediğin çizikler olur oda hassasiyet yapar o yüzden ne pamuk ne havlu sürtmemek lazım yüze ...

iyi durulanmadıysa yapar tabii ah ya :KK43:

Çok teşekkür ederim canım kızlar. 💕💕💕
N nscckts yarın 7 buçukta orda olucaz girerken yazarım fırsat olursa

Şaka gibi eşim şimdi sürekli istifra ve ishal şikayetiyle hasteneye gitti.. 5 kişilik ailemizde tek sağlam suan benim inşallah serumla biraz toparlanır salgına mi tutuldular ya ikisi:KK43:

amannnnn krem serum maske aha vs yorulduk.su ve sabuna geçeceğim yakında. :KK45: güneş kremi işini de çamur görüyormuş.az önce bdv de okudum
N nscckts dil altını almadan okuma canım 😂😂😂😂😂 kız olur mu öyle şey bitmeyen krem ve serum istiyorum bu ne böyle bitiyor sonra çok para gidiyor

Kızlar yarın kızım geniz eti ameliyatı olacak komşu şehirdeki sehir hastanesindeki bi profa. Basit bisey ama iste adı ameliyat olunca tedirgin oluyorum. Mecbur artık büyümüş iyice ve kışın cok zorlandi sürekli hasta oluyordu nefes sıkıntısı vs.. Güzel enerjilerinize ve duaniza talibim 🙏💐💐
Geçmiş olsun, çabucak atlatırsınız umarım.
Süt ürünlerini kesip beslenme tarzı değişince ameliyata gerek kalmadan iyileşenleri çok görmüştüm. Çünkü geniz eti tekrarlama olayı çok oluyormuş. Tabi doktoru ve siz daha iyi bilirsiniz.

Benim oğlum kreş dönemi 3 yaşındayken bademcikleri alınacaktı artık kronik tonsilit olmuştu. Kreşten alıp kritik zamanlarda göndermediğimde gerek kalmadan toparlandık şükür. İlerde ne olur tabi ne olur bilemem. kızımda da kulağa tüp takılacaktı, başka uzmana götürdüğümüzde kreşten alıp evde dinlenmesini ve bir hafta on gün sonra kontrole gelmesini söylemişti, annem baktı o dönem sağ olsun, tüpe gerek kalmadan iyileşebildi çocuk.
Sizin de kreş durumu ve çok süt içme durumu var mı?

Bademcikte sanırım dondurma yediriyolar dimi cey bizimki geniz eti alınacak
biz ikisini aynı anda aldırdık ya tek başına bilmiyorum geniz etini.ama hassasiyet oluyor.bir kaç günde balgamlı kan tükürdü evde.dr normal demişti.gene de katı gıda rahat yiyemez.blender dan geçirilmiş sebze meyve ilk 2 gün gerekli.

ben bugün 20 dakikalığına çıktım dışarı sadece.o da ekmek almak ve kredi kartı borcu yatırmak için.üstüne basınca acıyor ayağım hala.zar zor yemek yaptım 2 çeşit.geri kalan zamanda da öylece oturdum kitap okudum burada takıldım dizi izledim.arabanın içi bile yanmıştı.dışarıda kalmayı hiç düşünemedim
Evet ya daha bir önce donuyorduk, Mayısın kaçı oldu havalar ısınmadı derken sanki Ağustos ayı sıcağındayız, bu nedir ya, Allahtan geceleri serin oluyor. Yoksa klima altında yatıp kalkma döneme geçeceğim. Elektriğe de güç yetmiyor ki, geçen sene paşalar gibi yaşıyormuşuz.

Geçmiş olsun, çabucak atlatırsınız umarım.
Süt ürünlerini kesip beslenme tarzı değişince ameliyata gerek kalmadan iyileşenleri çok görmüştüm. Çünkü geniz eti tekrarlama olayı çok oluyormuş. Tabi doktoru ve siz daha iyi bilirsiniz.

Benim oğlum kreş dönemi 3 yaşındayken bademcikleri alınacaktı artık kronik tonsilit olmuştu. Kreşten alıp kritik zamanlarda göndermediğimde gerek kalmadan toparlandık şükür. İlerde ne olur tabi ne olur bilemem. kızımda da kulağa tüp takılacaktı, başka uzmana götürdüğümüzde kreşten alıp evde dinlenmesini ve bir hafta on gün sonra kontrole gelmesini söylemişti, annem baktı o dönem sağ olsun, tüpe gerek kalmadan iyileşebildi çocuk.
Sizin de kreş durumu ve çok süt içme durumu var mı?
Kres var tabi kış boyu hastaydı sutu de kabızlık sebebiyle tamamen kestik gibi. Benimkinde orta kulakta sıvı birikmesi var tup de takılacak galiba... erkek kardeşim de 30 sene önce olmuştu geçici tüp takılmıştı 36 yaşında şimdi bi sıkıntı yaşamadı şimdiye kadar inşallah bizde sıkıntısız atlatiriz.cok teşekkür ederim büyümus benim kızımin ilk doktor küçülür demişti ama küçülme olmadi riske girmek istemiyorum bekletip
?

ah ya :KK43: geçmiş olsun

c vitamini sen kullanma bence senin cilt tölere edemez onu...
aynen niacinimade ve cafein göz serumundan sonsuza dek kullanabirsin 100 yaşına kadar al valla
nemlendiriciyi güya cildinin tam olarak ne olduğu hassasiyetden belli olmadığı için bariyeri onardıktan sonra cilt tipini belirleyip ona göre nemlendirici seçecektik sana... ama sanırım sen ihtiyaç hissediyorsun nemlendiriciye
çok markanın var ama su bazlı nemlendirici olmasına dikkat etmek lazım
cici kremlerden bahsetmiştik sana şuan cici harika iyi gelirdi mesela
Cosmed ve cerave nemli yapıyor sanki. Ama gerek duyarsam hyurolonic kullanırım olmaz mi

Çok teşekkür ederim canım kızlar. 💕💕💕
N nscckts yarın 7 buçukta orda olucaz girerken yazarım fırsat olursa

Şaka gibi eşim şimdi sürekli istifra ve ishal şikayetiyle hasteneye gitti.. 5 kişilik ailemizde tek sağlam suan benim inşallah serumla biraz toparlanır salgına mi tutuldular ya ikisi:KK43:
İnşallah hemen toplar kuzum ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X