Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamammmmmmmm valla bu sefer anladımmmm. 😁😁😁😁

Sabah sadece su sanki az gibi ama olsun ona da suyu kurular niciami sürerim belki hyoluronik asit de sürerim nem isterse 😁😁

O zaman ben indirim varken purestten 2 adet daha alayım güneş kremi anca yeter bana

Cica yı sa sepete attım alırım o zaman başkanım 😁😁😁
rutinde çok ürün olması irritasyonu artttırır bir sıkıntı yaşarsan neyden kaynaklandığını bulmakta zorlanırsın ürünler birbiriyle etkileşime girer hassasiyet yaratır
bunuda günde 3 doz söylüyorum :KK70: sen buralardan ayrılma bak takıl bize

Eklentiler

• E296D308-A8AD-4BB2-A375-AA88958AEBB4.jpeg
    E296D308-A8AD-4BB2-A375-AA88958AEBB4.jpeg
    108,3 KB · Görüntüleme: 30
Analık süper güçlerinden o, eşim hafta sonu paso yatarken, ben hafta sonu bile ekstra çalışıp para kazandım, eve gelip yemek yaptım... Anne dağılırsa her şey dağılıyor çünkü.. Rabbim gücümüzü kuvvetimizi arttırsın ülke olarak. Herkesin ihtiyacı var bol enerjiye.
Aynen aminn..sizde öğretmen misiniz ?
Gideceğimiz mesafe 1 saat ona rağmen bize öğretilmiş kadim bilgi var ya evi çıkarken dönmeme ihtimalini düşünüp öyle cik mazallah birileri görüp ne pis kadınmıs demesinler:KK70: gelen de yabancı değil allah var cok da iyiler ama buna rağmen bebeklere pankek çorba yaptım birsürü çamaşır yıkadım sepette bisi kalmadı. Fasulye temizledim domatesine kadar soyup bıraktım yapılması kolay olsun diye. Evi derledim uyuycam 😄 arılar ölürse insanlık ölürmüş analar hasta olursa ev ölür valla

Şimdi tam olarak nasıl yapıcam kafam gidik buaralar da ondan..
Küçük küçük milialar kapalı komedon olarak geçiyor
haa kapalı komedon seninki beyaz nokta denince filament sandım

yüzünün neresinde var

ben burada çift aşamalı temizlik nedir yağ bazlı temizleyici nasıl kullanılır onun videosunu bile paylaştım ya :KK43:

sen baştan sona tüm mesajları oku derim sana, gerçekten bak eksik anlatım veya yanlış anlaşılmayla inan yanar yüzün şaka değil :KK43:
bak bu yazacaklarım sadece sana özel olacak sen sadece bunu yap,
sabah sadece yüz yıkama jelin olan cerave ile yıkadın sonra niacinimade sürdün eğer kuru hissettiysen hyoluronik asit sürüp içme suyu pısladın veya nemlendirici sürdün sonra da göz çevresi serumunu sürdün güneş kremini sürdün 3 saatde bir yenilemek zorundasın ,yenilemezsen hiç sürmemiş gibi olursun 3 saat sonra tüm koruyuculuk gidiyor ilaç gibi düşüneceksin onu

her ürün arası en az 15 dk olmak zorunda sürerken

gece de yağ bazlı temizleyiciyi sürdün masaj yaptın avuç avuç suyla yüzündeki yağı süt kıvamına dönüştürdün,dönüştü mü? hah komple yıkadın sonra da yıkama jelinle yüzünü yıkadın. sonra niacinimade sürdün göz çevresi serumunu sürdün nemlendiricini sürdün bu kadar

hepsi bukadar senin en dikkat etmen gereken şey cica krem mutlaka olsun hassasiyetde uygula hyoluronik asit kremlerin daha etkin olmasını sağlar önce sonra uygulaman farketmez hyoluronik asit sürülen cilt her zaman nemli olur hiçbirşey bulamasa bulunduğun ortamdaki nemi cildine çeker ama cica krem iyidir bak varsa şimdi sür yüzüne rahatlatır seni onu alabilirsin ekstra olarak
Ben yüzümü yıkadıktan sonra ıslakken hyalarunik asit sürüyorum sonra niasin aklımda önce sivi daha sonra daha yoğun kivamli içerikler sürülecek kalmış ama yanlış sıralama yapmıyorum sanırım?

Alnım göz kenarlarım yanaklarım heryer e vitamininden sonra oldular..yicem kafayı 😭
beyaz kapalı komedona yağ bezesi deniyor temeli sebum f,azla keratin dokun tıkaç oluşturmuş sen sebum dengeni bozmuşsun :KK43: kullanırsan fayda göreceğin ürünlerin resmini göndereyim

rutinde çok ürün olması irritasyonu artttırır bir sıkıntı yaşarsan neyden kaynaklandığını bulmakta zorlanırsın ürünler birbiriyle etkileşime girer hassasiyet yaratır
bunuda günde 3 doz söylüyorum :KK70: sen buralardan ayrılma bak takıl bize
Tamam başkanım ben dediğin gibi devam ediyorum ilerledikçe ürünleri arttırırız zaten kış geliyor 🤩🤩

Ben yüzümü yıkadıktan sonra ıslakken hyalarunik asit sürüyorum sonra niasin aklımda önce sivi daha sonra daha yoğun kivamli içerikler sürülecek kalmış ama yanlış sıralama yapmıyorum sanırım?
doğru yapıyorsun tabiki önce sıvı formlar
ama mesela bazı durumlarda şu olur
krem sürdük yeteri kadar nemlenmedi üstüne hyoluronik sürebiliriz

Sebum dengemi bozmamıştım ben..yani sebamed güneş kremi kullanmadan önce hiç yoktu..onu kullandım başladılar..birde The purest solutions dan aha bha tonik alsam sadece yeterli olur mu?biaderma bana iyi gelmedi
içinde ki yağ oranı fazla gelirse kullandığın ürünün, cildimiz bir sıkıntı olarak görür ve ekstra sebum üretir çok kurutunca da üretir yağlandırınca da oyüzden sebum bozulmuş ki tıkaç olmuş kapalı komedonun temeli sebum dengesizliğinden yani, kullandığın ürün sebep olmuş içindeki yağ fazla gelmiş keratin dokusu artmış,
tek yeterli olmaz purest
haftada 1 gün purest 1 günde nip+fab pedler varya resimde o yani haftada 2 yapman gerekecek
tabiiiki kışın
şimdi asla yapamazsın hemde göz çevren falan perişan olursun

ben senin yerinde olsam dermotoloğa giderim belki orada ayak üstü komedon aletiyle temizler hiç gerek bile kalmaz ürüne

içinde ki yağ oranı fazla gelirse kullandığın ürünün, cildimiz bir sıkıntı olarak görür ve ekstra sebum üretir çok kurutunca da üretir yağlandırınca da oyüzden sebum bozulmuş ki tıkaç olmuş kapalı komedonun temeli sebum dengesizliğinden yani, kullandığın ürün sebep olmuş içindeki yağ fazla gelmiş keratin dokusu artmış,
tek yeterli olmaz purest
haftada 1 gün purest 1 günde nip+fab pedler varya resimde o yani haftada 2 yapman gerekecek
tabiiiki kışın
şimdi asla yapamazsın hemde göz çevren falan perişan olursun

ben senin yerinde olsam dermotoloğa giderim belki orada ayak üstü komedon aletiyle temizler hiç gerek bile kalmaz ürüne
Daha önce temizlettim tekrar oldular canım..medikoz su sanırım o yok kaldırılmış hiçbir yerde yok diğerlerine bakıcam şimdi

Doktoruma birara gidip sorayım
Birde gitmeden önce elma sirkesi ve aynı oranda su ile seyrelterek yüz silinince geçiyor beyaz noktalar daha önce denemiştim
doktor yap demediği sürece öyle birşey yapma sakın çok yanlış :KK43:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X