Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısınız o zaman, evet kulağa tüp takılıp hemen toparlanan da olmuştu.
Hayırlısı. Yardım edenleriniz varsa çabuk atlatırsınız. Zaten zamane çocukları pek bir şey yemiyorlar.

Haklısınız o zaman, evet kulağa tüp takılıp hemen toparlanan da olmuştu.
Hayırlısı. Yardım edenleriniz varsa çabuk atlatırsınız. Zaten zamane çocukları pek bir şey yemiyorlar.
Var şükür kv geldi geceden bizde kalacak kp ve görümcem yarın gelir ikizlere dönünce de okullar tatil ikimiz evde olduğumuz için inşallah kolay olur

Sabah cerave akşam cosmed sen yazdın ya rutini hocam valla keseceğim kendimi
Kesmeyin şu zamanda tedavi görmek başlı başına eziyet ve daha masraflı. Sakin olmak lazım.
Çok fazla soru soran var, sağdan soldan her koldan ve çoğunlukta şifre çözer gibi konuyu okuduğumuz için, karıştı mı acaba yazılan.

N nscckts mesela makyaj yapmadığım günde mi çift aşamalı yapayım yani evde olduğum gün? Birde cifr aşamalı da cosmed sonrası ne kullanayim ?
Güneş kremi her gün kullanmak zorundayız ya (bu cepte)
Dolayısıyla her akşam çift aşamalı temizlik yapmalıyız. Makyajla alakalı değil diye biliyorum.

Dolayısıyla her akşam çift aşamalı temizlik yapmalıyız. Makyajla alakalı değil diye biliyorum.
güneş kremleri suya dayanıklıya sadece yağ bazlıyla çıkar sanırım.ben yüz temizleyici jelle yıkayınca gidiyor sanırdım bunca yıl.

N nscckts mesela makyaj yapmadığım günde mi çift aşamalı yapayım yani evde olduğum gün? Birde cifr aşamalı da cosmed sonrası ne kullanayim ?
Yaw sen defin ya sabah biri akşam biri
ben burada çift aşamalı temizlik nedir yağ bazlı temizleyici nasıl kullanılır onun videosunu bile paylaştım ya

sen baştan sona tüm mesajları oku derim sana, gerçekten bak eksik anlatım veya yanlış anlaşılmayla inan yanar yüzün şaka değil
bak bu yazacaklarım sadece sana özel olacak sen sadece bunu yap,
sabah sadece yüz yıkama jelin olan cerave ile yıkadın sonra niacinimade sürdün eğer kuru hissettiysen hyoluronik asit sürüp içme suyu pısladın veya nemlendirici sürdün sonra da göz çevresi serumunu sürdün güneş kremini sürdün 3 saatde bir yenilemek zorundasın ,yenilemezsen hiç sürmemiş gibi olursun 3 saat sonra tüm koruyuculuk gidiyor ilaç gibi düşüneceksin onu

her ürün arası en az 15 dk olmak zorunda sürerken

gece de yağ bazlı temizleyiciyi sürdün masaj yaptın avuç avuç suyla yüzündeki yağı süt kıvamına dönüştürdün,dönüştü mü? hah komple yıkadın sonra da yıkama jelinle yüzünü yıkadın. sonra niacinimade sürdün göz çevresi serumunu sürdün nemlendiricini sürdün bu kadar

hepsi bukadar senin en dikkat etmen gereken şey cica krem mutlaka olsun hassasiyetde uygula hyoluronik asit kremlerin daha etkin olmasını sağlar önce sonra uygulaman farketmez hyoluronik asit sürülen cilt her zaman nemli olur hiçbirşey bulamasa bulunduğun ortamdaki nemi cildine çeker ama cica krem iyidir bak varsa şimdi sür yüzüne rahatlatır seni onu alabilirsin ekstra olarak

Ay inşallah ikizlerin boğazı beyazlanmış öksurukleri var büyük kizim malum hala ishal ve yemiyor esim de böyle beni cilt bakım ürünleri mi koruma kalkanı yapıyor anlamadım
Analık süper güçlerinden o, eşim hafta sonu paso yatarken, ben hafta sonu bile ekstra çalışıp para kazandım, eve gelip yemek yaptım... Anne dağılırsa her şey dağılıyor çünkü.. Rabbim gücümüzü kuvvetimizi arttırsın ülke olarak. Herkesin ihtiyacı var bol enerjiye.

güneş kremleri suya dayanıklıya sadece yağ bazlıyla çıkar sanırım.ben yüz temizleyici jelle yıkayınca gidiyor sanırdım bunca yıl.
aynen kızlar sadece makyajla alakalı değil güneş kremini sadece çift aşamalı temizlikle arındırabilirsiniz ... uv kameera ile bizzat denemişler sadece yıkama jeli asla arındırmıyor

ah geldimi üst üste gelir zaten

Tamam üstadım o zaman artık buna tabiyim rutinim bu olacak. Gğneş kremi alayım 2-3 tane daha. Niciami de yedeklerim jelleri de. Cica da alayım da onun markası ne olsun bana ne gider sence? Birde çift aşamalı temizlik için cerave mi kullanayım akşam da?

cica nedir hocammm?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…