Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar yarın kızım geniz eti ameliyatı olacak komşu şehirdeki sehir hastanesindeki bi profa. Basit bisey ama iste adı ameliyat olunca tedirgin oluyorum. Mecbur artık büyümüş iyice ve kışın cok zorlandi sürekli hasta oluyordu nefes sıkıntısı vs.. Güzel enerjilerinize ve duaniza talibim 🙏💐💐
Çok çok geçmiş olsun canım ameliyat iyi geçicek ve kurtulacak Allah’ın izniyle..

O yanmayı ben 3 yil önce k beauty e başladığında saf cvit üstüne niasin kullanınca ( türev cvit olunca sıkıntı olmuyormuş ama benim saftı) sol yanagim başladı hararet yapan motor gıbı yanıp kızarmaya allah dedim gidiyor yüzüm oluyorum Bergen.. hemen madesoside missha krem vardı belki yarısını bocaladım ertesi gün yanma geçmiş kızarıklık duruyordu. Rüyamda bile o kadar etkilendim ki o bölge çıban gibi büyümüş cukurlasmisti. Sonra asla cvit ile kullanmadim tabi ki ben cok temkinli giderim. JES JES cok geçmiş olsun bikac gün varsa cica ya da yatıştırıcı bisey kullan bol güneş kremi ile birlikte tabi
Bak varya beni allah korudu da surda sordum yoksa inan beni yakardı sendenbeter olurdum. Neyse ki ikimizde atlattık. Bende biaderma ototerm var bebem için almıştım ondan sürerim ama iyiyim ya geçer muhtemelen iki güne. Yangınım hafifliyor sanki.

Kızlar yarın kızım geniz eti ameliyatı olacak komşu şehirdeki sehir hastanesindeki bi profa. Basit bisey ama iste adı ameliyat olunca tedirgin oluyorum. Mecbur artık büyümüş iyice ve kışın cok zorlandi sürekli hasta oluyordu nefes sıkıntısı vs.. Güzel enerjilerinize ve duaniza talibim 🙏💐💐
Çok geçmiş olsun. Dualarım yavruyla. Bitti gitti olsun inşallah.❤️❤️

Bismillahirrahmanirrahim 🤣🤣🤣🤣

Bunlar sabah akşam yıkama jellerim. Cosmed akşam kullanıyorum. Cerave de asit var sanki ? Sorun olur mu ?

Eki Görüntüle 3086859

Bunlar da sabah akşam temizleme sonrası yüzüme gözüme sureceklerim.

Eki Görüntüle 3086860

Bu da haftada bir temizlik olacak. Ama asit var sanki içinde yok dersen hiç açmayayım bunu aurbitin gibi boşa tarihi geçmesin.

Eki Görüntüle 3086863

Bunlar sa ASLA yazın kullanmamak gerekenler doğru mu ?

Eki Görüntüle 3086864
evet aynen sabah sadece suyla da yıkasan olur yüzünü ama akşam mutlaka yağ bazlı temizleyici şart
evet sadece niacinimade serum ve göz serumu doğru
bu enzim peelingi aslında yazın kullanabilirsin ama senin hassasiyetin olduğu için şimdi kullanma...
neme ihtiyaç duyarsan hyoluronik asiti sürebilirsin niacinimade sürdükten sonra ... sonrada içme suyu ile yüzene fısfıs yaparsın nemli nemli kalır veya nemlendirici sürersin nemlendiricinin etkisini daha da arttırır hyoluronik asitin asit dediğine bakma aslında o asit değil :KK66:

evet rutin bu aynen diğerleri yazın asla kullanılmaz onları zaten hazır almaya alıyorum pahalanıyor alayım şimdiden ne gerekirse ilerde kullanırım mantığıyla almıştın acelesi yok onlar çokçok sonra kullanılacak

yüzün içinde şimdi korkma hiç sabah 3 saatde bir güneş kremini yenilemeyi unutma içimdeki ses sabah sürüp akşama kadar idare ediyor diyor :KK70:

Evet öyle ilk sezaryanimda gece hiç uyumamistim hatta o zaman spinal anestezi vs bilmiyordum açıp kk okuyordum sonra anne topiklerine falan kaymistim.anestezi genel olunca bi tırsıyorum işte inşallah sonu guzel olsun..
canım benim ya
saat kaç gibi olacak ? tam saatinde dua edelim

Çok çok geçmiş olsun canım ameliyat iyi geçicek ve kurtulacak Allah’ın izniyle..
benim kızım olmuştu geniz eti bademcik birarada.iyileşmesi zor değil.bir iki gün dondurma pürüzsüz soğuğa yakın çorba falan yedi.hastanede de bir gece kaldı sadece.atart çok geçmiş olsun korkma zor bir işlem değil

evet aynen sabah sadece suyla da yıkasan olur yüzünü ama akşam mutlaka yağ bazlı temizleyici şart
evet sadece niacinimade serum ve göz serumu doğru
bu enzim peelingi aslında yazın kullanabilirsin ama senin hassasiyetin olduğu için şimdi kullanma...
neme ihtiyaç duyarsan hyoluronik asiti sürebilirsin niacinimade sürdükten sonra ... sonrada içme suyu ile yüzene fısfıs yaparsın nemli nemli kalır veya nemlendirici sürersin nemlendiricinin etkisini daha da arttırır hyoluronik asitin asit dediğine bakma aslında o asit değil :KK66:

evet rutin bu aynen diğerleri yazın asla kullanılmaz onları zaten hazır almaya alıyorum pahalanıyor alayım şimdiden ne gerekirse ilerde kullanırım mantığıyla almıştın acelesi yok onlar çokçok sonra kullanılacak

yüzün içinde şimdi korkma hiç sabah 3 saatde bir güneş kremini yenilemeyi unutma içimdeki ses sabah sürüp akşama kadar idare ediyor diyor :KK70:
Tamam ben enzim i de eledim o zaman. Sadece nicamide ı ve caffein. Yüz jellerimi de kullanırım. Ve güneş kremi.

Bu nicami ve caffein i ve jelleri de yedeklerim.

Güneş kremini valla 3 saatte bir yenilemedim 🤣🤣🤣 yalan yok. Onu da yedeklerim ama dışarda dolanınca burnumda parlama oldu bu normal mi ?

Birde nemlendirici sürersin demişsin ya benim yok ki sadece hyurolonic asit var. Bana önersene var mı bana göre. The purestteki olur mu ?

Birde c vit yok benim onu da kış için stok yapın mi ?

Ben dün alerji olunca cesaret edemedim tekrar farklı bir şey yapmaya.
Bu günde kollarımda sıcaktan isilik oldu.
ben bugün 20 dakikalığına çıktım dışarı sadece.o da ekmek almak ve kredi kartı borcu yatırmak için.üstüne basınca acıyor ayağım hala.zar zor yemek yaptım 2 çeşit.geri kalan zamanda da öylece oturdum kitap okudum burada takıldım dizi izledim.arabanın içi bile yanmıştı.dışarıda kalmayı hiç düşünemedim

biri yağ bazlı diğeri normal yüz yıkama ürünü değil mi?arka arkaya mı kullanıyorsun?
evet önce yağı sürer masaj yapar yavaş yavaş suyla süt kıvamına getirir durular sonra da yıkama jeliyle yıkar bu çift aşamalı temizlik güneş kremi ve fondoten gibi şeyler birtek böyle temizlenebiliyor

yüzünü çok çok yıkama sert ovalama JES JES 2 kere yıkama jeli yapma iyi arınsın diye ve çok bekletme yıkama jelini çoğu insan bu hatayı yapar bunlarda zarar verir ekstra
Makyaj pamuğu ile yağ temizleme işlemi yapıyorum, hatta bu yazdığına ilaveten dün gece gördüğüm bir videoda cisemdi adı sanırım, makinada yıkanabilir bir temizleme padi kullanıyordu. Ben temizleme yağını gıdı ve boyun bölgeme de sürdüğümü fark ettim bu gün sanırım o kısmı iyi durulamayınca ve sıcakta terleyince alerji yaptı.
Havluyu bile pıt pıt yapıp silmek lazımmış.
Ben kazıya kazıya neredeyse kurulama yaparım.:KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X