Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya kuzum. Bayılıyorum sana.
hayır sanki tanzanya dan yazıyor da inandıracak bizi geleneklerine orda küfürün küfür olmadığına .sırf apartmanımda 4 tane azeri aile var yahu.dolu türkiye de.çok tatlı konuşuyorlar azerice bayılıyorum dinlerken.

şimdi ben neler alacağım hele onları bir deyiver.yağ bazlı yüz temizleyici yüz serumu göz serumu lazım.hangilerini alayım?cildim karma bu arada.ama pullanma da var.normal yüz temizleyici de lazım.
dermoskinin ve purestin göz çevresi serumu güzel canım bende kullanıyorum şuan hangisini istersen
kuruya dönük karmasın o zaman sen nemsizlik var ya da
cerave nin veya sensibonun hassas ciltler için yıkama jeli işini görür
yüz serumu niacinimade purestdeki de olur svr yeşil şisedeki de olur
bunlar yeterli

geçer tabikii.. sıcak suyla da yıkama yüzünü sakın... çok soğuk su da olmasın senin zaten cildin hassas buda üstüne gelince etki gördün birde ne olursa olsun ürünleri önce tüm yüze uygulama küçük bir alana uygula ki belki alerji yapacak bilemezsin
Tamam tamam bennşimdi kalkıp foto çekip şablonu atayım da tam net olsun bari bi hata daha yapmayayım 😁

Tamam tamam bennşimdi kalkıp foto çekip şablonu atayım da tam net olsun bari bi hata daha yapmayayım 😁
sokağa çıkma yasaklarında ben de ne kadar serum varsa alıp kullanıyordum.bir sabah kalktım yüzüm kıpkırmızı yanmış gibi.hah dedim bu iş böyle olmuyormuş demek ki :KK45:

sokağa çıkma yasaklarında ben de ne kadar serum varsa alıp kullanıyordum.bir sabah kalktım yüzüm kıpkırmızı yanmış gibi.hah dedim bu iş böyle olmuyormuş demek ki :KK45:
Ben saçlarımı mora boyadım. 🫣
Eşim çok güldü. Çıkıyor sanmış. Oysa çıkmıyordu. Sonra ben çok güldüm 😄

bizde de sıkıntı olmadı ki ahsen alerjik ve hassasdır tenide kurudur.

E vitamini yaramıyor bana ya yüzümde küçük beyaz yağ bezeleri yaptı o yüzden yeni aldım güneş koruyucu içinde komedonojik bişey yok
Anladım canım benim Klairs e vitamini sleeping mask var bitmek üzere cok seviyorum iyi geliyor. Yanlış hatırlamıyorum âmâ dimi sebamed i sende kullandığını söylemiştin öyle aklımda kalmış

Nscckts valla cilt ürünleri de beyaz eşya gibi ne çıkarsa şansına oluyor =) bende seviyordum mustelayi

Anladım canım benim Klairs e vitamini sleeping mask var bitmek üzere cok seviyorum iyi geliyor. Yanlış hatırlamıyorum âmâ dimi sebamed i sende kullandığını söylemiştin öyle aklımda kalmış

Nscckts valla cilt ürünleri de beyaz eşya gibi ne çıkarsa şansına oluyor =) bende seviyordum mustelayi
Evet bende sebamed kullanıyordum sonra değiştirdim bugün yeni gelen koruyucuyu sürdüm

Kızlar yarın kızım geniz eti ameliyatı olacak komşu şehirdeki sehir hastanesindeki bi profa. Basit bisey ama iste adı ameliyat olunca tedirgin oluyorum. Mecbur artık büyümüş iyice ve kışın cok zorlandi sürekli hasta oluyordu nefes sıkıntısı vs.. Güzel enerjilerinize ve duaniza talibim 🙏💐💐

Kızlar yarın kızım geniz eti ameliyatı olacak komşu şehirdeki sehir hastanesindeki bi profa. Basit bisey ama iste adı ameliyat olunca tedirgin oluyorum. Mecbur artık büyümüş iyice ve kışın cok zorlandi sürekli hasta oluyordu nefes sıkıntısı vs.. Güzel enerjilerinize ve duaniza talibim 🙏💐💐
canım şifa diliyorum allah esirgesin hiç korkma dediğin gibi basit bir operasyon diyelim ona adı ameliyat :KK66:

canım şifa diliyorum allah esirgesin hiç korkma dediğin gibi basit bir operasyon diyelim ona adı ameliyat :KK66:
Evet öyle ilk sezaryanimda gece hiç uyumamistim hatta o zaman spinal anestezi vs bilmiyordum açıp kk okuyordum sonra anne topiklerine falan kaymistim.anestezi genel olunca bi tırsıyorum işte inşallah sonu guzel olsun..

Bismillahirrahmanirrahim 🤣🤣🤣🤣

Bunlar sabah akşam yıkama jellerim. Cosmed akşam kullanıyorum. Cerave de asit var sanki ? Sorun olur mu ?

20220620_213649.jpg

Bunlar da sabah akşam temizleme sonrası yüzüme gözüme sureceklerim.

20220620_213659.jpg

Bu da haftada bir temizlik olacak. Ama asit var sanki içinde yok dersen hiç açmayayım bunu aurbitin gibi boşa tarihi geçmesin.

20220620_213714.jpg

Bunlar sa ASLA yazın kullanmamak gerekenler doğru mu ?

20220620_214041.jpg

Bismillahirrahmanirrahim 🤣🤣🤣🤣

Bunlar sabah akşam yıkama jellerim. Cosmed akşam kullanıyorum. Cerave de asit var sanki ? Sorun olur mu ?

Eki Görüntüle 3086859

Bunlar da sabah akşam temizleme sonrası yüzüme gözüme sureceklerim.

Eki Görüntüle 3086860

Bu da haftada bir temizlik olacak. Ama asit var sanki içinde yok dersen hiç açmayayım bunu aurbitin gibi boşa tarihi geçmesin.

Eki Görüntüle 3086863

Bunlar sa ASLA yazın kullanmamak gerekenler doğru mu ?

Eki Görüntüle 3086864
N nscckts

O yanmayı ben 3 yil önce k beauty e başladığında saf cvit üstüne niasin kullanınca ( türev cvit olunca sıkıntı olmuyormuş ama benim saftı) sol yanagim başladı hararet yapan motor gıbı yanıp kızarmaya allah dedim gidiyor yüzüm oluyorum Bergen.. hemen madesoside missha krem vardı belki yarısını bocaladım ertesi gün yanma geçmiş kızarıklık duruyordu. Rüyamda bile o kadar etkilendim ki o bölge çıban gibi büyümüş cukurlasmisti. Sonra asla cvit ile kullanmadim tabi ki ben cok temkinli giderim. JES JES cok geçmiş olsun bikac gün varsa cica ya da yatıştırıcı bisey kullan bol güneş kremi ile birlikte tabi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X