Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
canım beni çıldırtmak mı istiyorsun :KK70:
ben burada hep papağan gibi asitler ve leke açıcıları yazın kullanmayın, yeni başlayanlar alışık olmayanlar rutini kısa öz tutsun demiyor muyum senin önce cilt ph dengeleyecektir dengeye oturtcaktık ne arbutini arbutine gelene kadar önce niacinimade hatta gerekirse nemlendirici hyoluronik kulllan dedim

allah aşkına yazdıklarımın hem ekran görüntüsünü al hem yaz hem ekran görüntüsü yap çok öneml,

birde kolunada mı sürdün boşa gitmesin krem gibi mi dedin
Yok valla koluma sürmedim bak bulayım şimdi senin bana yazdığını uyguladım 😭😭

Yaaaa 😭😭😭😭 yüzüm okuyunca daha çok yanmaya başladı sanki 😁😁

Sen rutini yazınca bende hemen başladım bilemedim ki ekimde başlayacağımı 😪😪

Toparlayalım beni ne olur ben şimdi ne yapacağım neyi ne zaman kullanayım bu ürünlerden 😭😭
:KK70: ya kıyamam tamam toparlanır sıkıntı etme

Yaaaa 😭😭😭😭 yüzüm okuyunca daha çok yanmaya başladı sanki 😁😁

Sen rutini yazınca bende hemen başladım bilemedim ki ekimde başlayacağımı 😪😪

Toparlayalım beni ne olur ben şimdi ne yapacağım neyi ne zaman kullanayım bu ürünlerden 😭😭
hey maşallah ürünlere bak yok yokk. :KK45:

rutin yazayım
ptesi:
sabah yüz yıkama jelin ile yıkadın yüzünü
(nivea bence iyi bir seçenek değil ben olsam onu asla kullanmam ama kargoda yeni yıkama jelin gelene kadar mecbur kulanacaksın)
sonra niacinamide varya yüzde 5 lik serum onu sürdün
cafeinli göz altı serumunu sürdün
15 dk sonra güneş kremini sürdün

akşam yağ bazlı temizleyici ile cildin elin kuruyken yağ ile masaj yaptın
sonra avuç avuç yavaşca suyla süt kıvamına getirtip duruladın
yıkama jelinde komple arındırdın
arbutinli serum varya onu sürdün
göz altı serumunu sürdün

salı:aynı rutin

çarşamba: aynı rutin

perşembe :aynı rutin

cuma: aynı rutin

ctesi:

sabah yüz yıkama jelin ile yıkadın yüzünü
sonra niacinamide yüzde 5 lik serum onu sürdün
cafeinli göz altı serumunu sürdün
15 dk sonra güneş kremini sürdün

akşam yağ bazlı temizleyici ile cildin elin kuruyken yağ ,ile masaj yaptın
sonra avuç avuç yavaşca suyla süt kıvamına getirtip duruladın
yıkama jelinde komple arındırdın
enzim peelingi avucuna aldın biraz su ile köpürttün yüzüne güzelce masaj yaptın ve duruladın
niacinamide sürdün
göz altı serumunu sürdün

pazar: aynı rutin ama gece enzim peeling yapılmayacak enzim peeling sadece haftada 1 kere yapılacak

hyoluronik asitle peptide yaz sonu başlarsın

eğer nem isteğin olursa nemlendiriciye ihtiyacım var dersen hyoluronik asiti sür o zaman ...
onuda rutinde sabah kullanacaksan niacinamide dan sonra güneş kreminden önce eğer gece kullanacaksan en son adımda nemlendirici gibi sürersin

glikolik asitli tonik,kırmızılı olan aha yüzde 10lu exfol peeling kışın ,hatta exfol kırmızı peelinge bayaaaa sonra başlarsın en son adımda hiç açma onu ki son kullanma tarihi yürürlüğe girmesin :KK70:
Bak ben buna tabiydim hep 😪😪

Bak ben buna tabiydim hep 😪😪
heeee bak yaz sonu dememişim çok haklısın valla ,her mesajı takip edememiş olabilirsin burada
2 ay sonra arbutin yaparsın yüksek ihtimal bu ürünlerle nasıl rutin oluşturacağını yazmışım ben benim hatam olmuş ayı mutlaka eklemem gerekti

Ayyyy yandı yüzüm o zaman sadece dün çıktım dışarı kaç gündür yandım ben o zaman
yok yok yanmadın hassaslaştırmış ama birkaçgün kullandın sadece iyiki hemen yazdın :KK66: yoksa yanardın

sen sabah akşam niacinimade süreceksin eylül sonu arbutini ekleyeceğiz

Ne ayıp bende sevmem kaynanamı ama asla saygısızlık etmem..erken doğumuma sebep oldu çocuğum az kalsın ölüyordu kanamam geldi çok..bana hakaretler küfürler anneme falan aynı şekilde..ben sadece hiç görüşmedim şimdi meme kanseri bana yaptıkları çıkıyor
Allah şifa versin.
Umarım hatasini anlamıştır.

Geçer ama değilmi 5 gün oldu kullanalı 😭
geçer tabikii.. sıcak suyla da yıkama yüzünü sakın... çok soğuk su da olmasın senin zaten cildin hassas buda üstüne gelince etki gördün birde ne olursa olsun ürünleri önce tüm yüze uygulama küçük bir alana uygula ki belki alerji yapacak bilemezsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X