Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen vala. Ben de ikisine de teşekkür ediyorum. Ben zaten bir yerde indirim kampanya vs varsa duramıyorum. İhtiyacım olmasa bile stok yapıyorum. Atart Atart urban care şampuanı falan paylaştı hiç aklımda yoktu. Yorumları sessizce okudum ve ben de aldım 🤣🤣 beni durduk yere masrafa soktu 🤣
Urban vegan ve sülfatsız ya güveniyorum benimde daha ashley joy kullanıyorum sırf 300 u tamamlamak için aldım:KK70:

Bu arada dermoeczanem sebamed güneş kremi gelmiş watsons gelmiş ben bi altın almaya ciktim bi de okula başarı belgelerimiz gelmiş imza atıp geldim. Kargoları aldım. Nsccks su arbutin etkisini görmek için akşam sadece temizleyip sürüp nemlendirici ile yatayım diyorum sabah da öyle cok şey karıştırmadan ki etkisini göreyim ne dersin

bu saçı ne kadar açtırsam tek renk sarı mı olsa yoksa sarılarla geçişli bir şey mi olsa bilemedim.ben okula gitmek zorundayım şimdi.görüşürüz dostlar
bence geçişli ayy zor karar ben şey seviyorum ya tek renk sarıdansa aralarda nasıl diyeceğimi bilemedim öyle uzağım ki saç boya konusuna
durun resimle anlatayım bence sarı saç böyle olmalı
jenatkinhair_70850456_132386518114057_2691527504807216043_n.jpg

bu saçı ne kadar açtırsam tek renk sarı mı olsa yoksa sarılarla geçişli bir şey mi olsa bilemedim.ben okula gitmek zorundayım şimdi.görüşürüz dostlar
Ben olsam aradaki kahveyi kumral yapardım ya da daha sari isterdim pilatin gibi.. iki üç kez ombre yaptırdım ama hiç platin denemedim. Bana da yakışabilir açık tenli sayılırım ama cesaret edemiyorum

Urban vegan ve sülfatsız ya güveniyorum benimde daha ashley joy kullanıyorum sırf 300 u tamamlamak için aldım:KK70:

Bu arada dermoeczanem sebamed güneş kremi gelmiş watsons gelmiş ben bi altın almaya ciktim bi de okula başarı belgelerimiz gelmiş imza atıp geldim. Kargoları aldım. Nsccks su arbutin etkisini görmek için akşam sadece temizleyip sürüp nemlendirici ile yatayım diyorum sabah da öyle cok şey karıştırmadan ki etkisini göreyim ne dersin
bence ilk kez kullanacağın için sabah akşam tüm yüze sürme sadece akşam lekelerin olduğu yere lokal olarak sür derim ben, 2 -3 hafta öyle kullan sonra tüm yüze sadece akşam sonra sabah akşam sürersin 2 ayın sonunda o noktaya gelirsin
arbutin hem sivilce kusturabilir hem hassasiyet yapabilir

çok iyi kampanya ilk S sepyazeytin söylemişti sanırım sonra da Atart Atart derinlemesine araştırmıştı değil mi
şurada kahve sunum olsa ikram edicem onlara :KK70: iyiki varlar yedeklerimi yaptım :KK70:
Evet evet, ilk söyleyen bendim yaşasınnnn :KK70: Sen de iyi ki varsın balım.

Evet işimi garantiye almayı severim:KK70: özellikle müşteri hizmetlerini aradım 3 kez bak böyle böyle mı olacak diye evet dedirttim :KK70: olmazsa adı seda idi acarım dava valla:p
Ben daha öncesinden deneyimli olduğum için direkt atladım konuya. Hem bir önceki alışverişimde kazandığım 150 lirayı harcadığımda da yine 150 TL yüklendi, onu da harcadım. :KK70: Banyo dolabına Purest doldurdum :KK70:

purest ,dermoskin ,dermabien,luv it,cosmed,effecth ha,soapy co,doa,ecowel,siveno,herbaderm,isemlife,asley joy,bebak,beeo,hc care,missbahce,claderm
bunlar en en iyi ve dermotologlarında önerdiği patentli içerikleri olan türk markaları gurur duyuyorum harika markalarımız var...

100 e yakın türk dermokozmetik markası var ama bu saydıklarımı tek geçerim

Ben daha öncesinden deneyimli olduğum için direkt atladım konuya. Hem bir önceki alışverişimde kazandığım 150 lirayı harcadığımda da yine 150 TL yüklendi, onu da harcadım. :KK70: Banyo dolabına Purest doldurdum :KK70:
Bana da sürekli puan birikiyor ama kasadaki kız söylemese düşelim mi diye kalır. Diyorum ya geçen 450 puan birikmiş sadece 119 ödedim birsürü şeye:))

Bana da sürekli puan birikiyor ama kasadaki kız söylemese düşelim mi diye kalır. Diyorum ya geçen 450 puan birikmiş sadece 119 ödedim birsürü şeye:))
Evet hatırlıyorum :) Yalnız benim Watsons kartım şu an -195 TL görünüyor. Kasadaki kıza sordum, çok sık karşılaşıyoruz bu sorunla dedi. Bana 4 sene önce de aynısı olmuştu, bir türlü düzeltemediler diye Watsons'a küsmüştüm. Şimdi yine olmuş! Müşteri hizmetlerini aradım, güya 72 saat sonra düzeltilecekmiş. 2 gün geçti, hâlâ -195'teyim.

Başınıza böyle bir şey de gelebilir, bilginiz olsun. Hep bana denk gelmiyordur diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 3084832 makyaj ürünlerimde bunlar allık ve kontürde tek geçerim
Kapatıcı olarak ister yüze ister göz altına kullanabileceğiniz hafif ürünler
Fondoten olarak aşırı yağlı cilt için infaillible uygun
Benim rengim 90 porselen
Karma ciltler bakım kremi olsun ama renkli olsun bb cc gibi ağır olmadın hafif olsun öncelik bakım olsun derse essence tinted beatuy pembeli olandan bulabilirseniz alın kuruya dönük karmalar ve hasssalarda prety naturel olanı alabilir içinde hyaluron ve aloevera var onlarda da renk olarak en açık renk aldım fakat yarım ton koyu geldi bana

Kalem olarak maybrlline lasting drama carbonmatte olan ve bealulis twist it asansörlü göz kalemi eyeliner olarak da maybelline hyperpreciseallday favorim akmazlar bulaşmazlar yumuşak sürümlüler
Maskarada maybrlline lash sensal waterprofum var ama günlük kullanıma uygun değil bence özel günler için uygun
Maşallah, güzel günlerde kullanın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X