Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet malesef. O yüzden bazen nohutlu yapıyorum. Nohutu bol pirinç veya bulguru az. Ben çok iştahlıyım, yemek yemek için yaşıyorum. Bunları da konuşalım. Pilava alternatifler mesela. Et ve sebze olunca pek aramıyorum. Ama sulu yemekleri pilav olmadan yiyemiyorum
Karnabahar Pilavı Tarifi | Kevserin Mutfağı - Yemek Tarifleri karnabahar pilavı yapıyorum ben içine bu videodaki gibi maydanoz koymuyorum da bazen salça koyuyorum, bazen sade pilav yerine bunu yiyoruz

Tadı güzel oluyor mu. Karnabahar severim. Denerim kışın. Unutmazsam tabi
güzel oluyor tabi biz yiyoruz kötü olsa yemeyiz :KK70: ahsen yanında yoğurtla yiyor kaşık kaşık
salçalı ve bol sebzeli yapınca da kısır gibi oluyor

Ben purest' ten de bişeyler aldım. Hepsi gelsin toplu paylaşırım sizinle. Hediye çekine de şampuan almayı düşünüyorum. Cildim için daha fazla ürün alırsam sıra gelmeden bozulacaklar
bu hediye çeki var mı haftasonu da.nasıl oluyor?watsons karta mı tanımlanıyor?

harika görünüyorsun.saçların efsane zaten.eşinin yüzüne koyduğun kediyeyse iyi güldüm.adam görmesin :KK45:
ay gösterdim dalga geçtim eğlendim kendisiyle :KK70: sen gül gül sonra bana indirim var erhaaan dersin dedi :KK70:
bugün sabah işe gönderirken kedi adamım benim diye yolladım :KK70:

bu hediye çeki var mı haftasonu da.nasıl oluyor?watsons karta mı tanımlanıyor?
Mobil uygulamasında ya da onlineda 300 liralık alışveriş yapınca 200 liralık puan veriyorlar. 19 hazirana kadar geçerli. Alışverişten sonra 22-23 haziranda puan yükleniyormuş. 30 una kadar mağazada harcanabiliyor. O tarihlerde watsonsta izdiham yaşanabilir 😄

Mobil uygulamasında ya da onlineda 300 liralık alışveriş yapınca 200 liralık puan veriyorlar. 19 hazirana kadar geçerli. Alışverişten sonra 22-23 haziranda puan yükleniyormuş. 30 una kadar mağazada harcanabiliyor. O tarihlerde watsonsta izdiham yaşanabilir 😄
çok iyi kampanya ilk S sepyazeytin söylemişti sanırım sonra da Atart Atart derinlemesine araştırmıştı değil mi
şurada kahve sunum olsa ikram edicem onlara :KK70: iyiki varlar yedeklerimi yaptım :KK70:

Kendinizi gömüyorsunuz sonra bir foto atıyorsunuz ağzımız açık kalıyor. Kesin senin cildin de kaymak gibidir 😄
evet güzel kadın :KK70:gerçekten insan kendisini çirkin sanıyor dışardan söylenince anlıyor

çok iyi kampanya ilk S sepyazeytin söylemişti sanırım sonra da Atart Atart derinlemesine araştırmıştı değil mi
şurada kahve sunum olsa ikram edicem onlara :KK70: iyiki varlar yedeklerimi yaptım :KK70:
Aynen vala. Ben de ikisine de teşekkür ediyorum. Ben zaten bir yerde indirim kampanya vs varsa duramıyorum. İhtiyacım olmasa bile stok yapıyorum. Atart Atart urban care şampuanı falan paylaştı hiç aklımda yoktu. Yorumları sessizce okudum ve ben de aldım 🤣🤣 beni durduk yere masrafa soktu 🤣

Evet işimi garantiye almayı severim:KK70: özellikle müşteri hizmetlerini aradım 3 kez bak böyle böyle mı olacak diye evet dedirttim :KK70: olmazsa adı seda idi acarım dava valla:p

44fef4a2-983f-46bb-b777-08e44e1e6ac1.jpg kızlar ceyceyin saçı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X