Güzelliğinizle ilgili sorularınız

gurbacıım cildimin ışıl ışıl parlaması ve sıkılaşması için ne yapabilirim ?günlük bakımımı yapıyorum sen ne önerebilirsin acaba sevgilera.s.

canım benim günlük bakımım şu (dünden itibaren yani :) )

bebak ile makyajımı temizleyip, rosense toniği avucuma döküp bi kaç damla limon sıkıyorum
pamukla cildimi siliyorum
ışıl ışıl parlıyor :)
stresten ötürü şu 2-3 haftadır biraz bozulmuştu cildim ama tekrar düzelmeye başladı hihoyyyt
denemeni öneririm

farkı ilk günden göreceksin

MERHABALAR BENAM SORUM ŞU KARINCA YUMURTASI KREMİ KULLANCAM (genital bölge için ) ACABA FAYDALIMIDIR. ALERJİ RİSKİ VARMIDIR.

canım bu yagı kullanıp goruslerini paylaşan arkadaşlarımızın açtiği bi topik mevcut sitemizde
takip etmeni öneririm

bebak'ın kremini kullanman büyük olcude bu sorunu çözer canım
ayrıca duştan sonra muhakkak bebe yağı kullan
3.uygulamadan sonra yumusacık olacak bacakların inan bana :teselli:

canım bebak başlıgımızda cevap vermiştim mesajına tekrar söyliyeyim ki çok sevindim bunları duyduguma Şeniz

slm gurbaikcik :)

Ben vichy nin tonik ini aldim sivilceli ciltler icin..tonik ten sonra yuzumu yikiyim mi, kremi ne zaman surmeliyim ?

canım ben vichy kullanıp da memnun kalamayanlardanım
sendeki etkisi ne olur bilemem ama nacizane tavsiyem kullanmaman yönünde olacak...

hayatım bu konuya özellikle vurgu yapiyorum en başından bu yana
lütfen dikkatli takip edin yaa.... :1no2:
cildiniz yağlı yada yağlanmaya müsaitse bebak'ı tek başına kullanmayın... yasakkelime
mutlaka cilt sorununuza göre biberiye yada bal sabunu kullanın Şeniz

yüz yogası için loardes çubukcunun kitabını aldım ve akşamları buz sürüyoruö yüzüme haftada bir kil maskeside yapıyorm inşllh işe yarar.

sevgili arkadaşlar

2.sayfada cüvcüv arkadaiımızın yazmış olduğu botox maskesi ile ilgili link açılmıyoo lütfen yardım edin, bilen varsa ve belirtirse çok sevincem..

şimdiden herkese tşkler..

gurbaacım sen takip ediyorsun bu siteyi ve bu konularda bilgili olduğunu düşünüyorum canım, cüvcüv'ün bahsetmiş olduğu o botox maskesinin tarifini biliyomusun, yardımcı olursan çook sevincem lütfeeen.. çok saol şimdiden canım

merhabalar ben çok beyaz tenli değilim ağustosda düğünüm var ve denize gitme şansım en fazla 2 kez hızlı bronlazmam lazım ama iz leke vs. kalmadan ve sağlıklı nasıl yapabilirim?
koruma faktörlü güneş kremleri brozlaştırmayı geciktirirmi?
kakao ve havuç yağı karışımı mı kullansam acaba? hızlı bronzlaşmak için ama bi zararı olmasın korunmadan ilk seferde uygulanabilirmi lütfen cvp

ben kullandım ve memnun kalmadım
cildiniz kuruysa tavsiye etmem
pul pul döker
gerci benim yağlıya dönük oldugu halde feci gerdi cildimi alakasız yere:1closedeyes:
Canım cildim oldukça yağlı ve sürekli parlak.Allahtan sivilcem yok ama cildimi matlaştırmaya uğraşıyorum .. o yüzden en etkili temizleme yöntemini arıyorum :)

selam..benim derdim yüzümdeki tüyler..bıyıklarımı iple aldırıyorum,bu sefer yanlarda ip kaçınca sivilce çıkıyo..bebek gibi cildim vardı iple aldırmaya başladıktan sonra mahvoldu..önceden cımbızla tek tek alırdım ama o da pek iyi olmuyo,tamemen alamıyosun.. çenemde de tüyler çıktı..bunlardan nasıl kurtulablirim..ve tabiki de yüzümde oluşan sivilcelerden.. beyaz tenliyim..izler baya belli oluyo..

gurbaa prenses cnm daha oncede sana yazmıstım dız kapaklarımda ren koyulugu ve sertlesme var dıye bepa dıye krem onermıstın o kremı bulamıyorum nerden bulcam yazda geldı yadım cnm cıldımde kuru buarada ve cıldımı nasıl canlandırırım yuzumu al al yapacak bı formul gelustırıldımı:kedi:sımdın saol bacaklarımdan utanıyooooooooorum bu problem yuzunde ben bu konuyu bıtıremıcem bı sorum daha var kıl donmesı ızlerını nasıl gecırırım fazla olmadım umarım:bbo:

hızlı bronzluk için bebek yağı kullanın..Ben tatilde faktörlü kullandım baktım bronzlaşmıyorum, nivea baby bebek yağı aldım, çok güzel bi bronzluk oldu, bebek yağı nemlendirdiği için soyulma olmadı..sana da tavsiye ederim..

Canım cildim oldukça yağlı ve sürekli parlak.Allahtan sivilcem yok ama cildimi matlaştırmaya uğraşıyorum .. o yüzden en etkili temizleme yöntemini arıyorum :)

benim cildimde T bölgesi yağlı ve parlama yapıyo sizin gibi..ben nivea young temizleme jeli kullanıyorum, avon solutions yeşil renkli pudralı toniği kullanıyorum matlaştırıyor..en önemlisi nemlendiricinin matlaştırmaaı..o da nivea matlaştırıcı nemlendirici fiyatı 18,50 tl

kızlar benimnde bi sorum var benim bacaklarımın üst kısmı sarkık sıkı durmuyo spor yapmk istemyrm çünkü zaten kalın bacalarım spor kas yapıp dahada kalınlaştırıyo o bölgeyi sıkılaştırmak için sürebilceğim bişeyler var mı acaba mesala limaon suy ordada işe yararamı

canım benim bronzlaşmam lazım düğünüm var bebe yağını sürüp güneşlecekmiyiz.arkadaşın denize gitme şansı yokmuş bu yüsden mi yazdın bunu

merhaba siyah noktaları kendi başına cıkarmaya çalışırken hep cildini cok yıpratır hemde yanlış cıkartıcağın için içerde sebum bırakırsın ve buda siyah noktaların yayılmasına ve hatta tıkanan gozeneğin sivilceye donusmesine sebep olur.ama illa kendim yapıcam dıyosan mutlaka 20 dk buhar uygula sonra ellerine pecete sararak sık.:) bantları önermiyorum siyah noktaları cıkarırken cildini bozarsın.öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…