Güzelliğinizle ilgili sorularınız

canım ben konuyu açan arkadaşıma sormuştum ama sen cvp verdin ilgilendin sağolasın çok teşekkür ederim. bende bu önerileri okuduktan sonra yeni şeyler yapmaya karar verdim yatmadan önce yoğurt yiyorum 1 kase, sarımsak yutuyorum sabah akşam bütün yutulduğu için koku söz konusu değil ve sabahları maydonoz yemeğe dikkat ediyorum. bakalım hadi hayırlısı:)))

tmm canım yap bunları ama sana yinede tavsiyem ısırgan. içinde bi problemden dolayı sivilcelerin varsa onlara iyi geliyor kanını temizliyor ve hücre yenilenmesi sağlıyor ısırgan.birde üzüm çekirdeği cildi yeniliyor. sen kremler yada herhangibir doğal yöntem kullanırken aynı zamandada içten hücre yenilenmesi sağlarsan daha çabuk iyileşir izler inan bana. ben denedim gördüm canım. bide bak mutlaka en az 45 faktörlü koruyucu kullan mutlaka! çünkü bu iz tedavilerinde hücre yenilenip deri attığı için leke oluşma riski çok fazla. izlerimden kurtulayım derken bu sefer güzeş lekeleri oluşur canım. bu önerimi dikkate al oldumu.öptüm canım!

merhaba yazdıklarını okudum canı gayet aydınlatıcı bilgiler yazmışsın ama benim de bir sorunum var.benim cildim yağlı ve parlak bir cilt yapım var benim birde siyah noktalar ben maske yapıyorum yoğurt ve limonlu maske ama cildim hala parlıyo bide güneşe çıkınca çiller oluşuyo benim ne yapmam gerekiyor bir önerin varsa yaz

tmm canım yap bunları ama sana yinede tavsiyem ısırgan. içinde bi problemden dolayı sivilcelerin varsa onlara iyi geliyor kanını temizliyor ve hücre yenilenmesi sağlıyor ısırgan.birde üzüm çekirdeği cildi yeniliyor. sen kremler yada herhangibir doğal yöntem kullanırken aynı zamandada içten hücre yenilenmesi sağlarsan daha çabuk iyileşir izler inan bana. ben denedim gördüm canım. bide bak mutlaka en az 45 faktörlü koruyucu kullan mutlaka! çünkü bu iz tedavilerinde hücre yenilenip deri attığı için leke oluşma riski çok fazla. izlerimden kurtulayım derken bu sefer güzeş lekeleri oluşur canım. bu önerimi dikkate al oldumu.öptüm canım!

canım beni çok aydınlattın çok sağol. bişi daha sorucam bu güneş kremlerinden ben bugüne kadar hiç kullanmadım ne işe yarar ne için kullanılır bilmiyorum. koruyucu olarak kullanılıyor ama cildi bronzlaştırıyor mu? ben bronzlaşmayı sevmiyorum da :)bide eczaneden mi almalıyım ayrıca ücreti hakkında bilgi verebilir misin?

cüvcüv kardeşim.forumdaki bilgilendirmelerin için teşekkür ederiz.
önemli olan da zaten bildiğimiz yada duyduğumuz şeyleri burda tartışmamız,paylaşmamızdır.
benim bir sorum olacak yine.merhem olarak satılan expigment adlı bir krem var.cildin pigment rengini açıyormuş.merak ettiğim acaba eskiden kalma sivilce izlerine bir çözüm olabilir mi?

canım beni çok aydınlattın çok sağol. bişi daha sorucam bu güneş kremlerinden ben bugüne kadar hiç kullanmadım ne işe yarar ne için kullanılır bilmiyorum. koruyucu olarak kullanılıyor ama cildi bronzlaştırıyor mu? ben bronzlaşmayı sevmiyorum da :)bide eczaneden mi almalıyım ayrıca ücreti hakkında bilgi verebilir misin?
bence güneş kremini eczaneden al.sebamed in var mesela .güvenilir dir..45 faktör olabilir.

seclusion arkadaşım,ısırgan çayını tavsiye etmişsin.peki aktardan alsak mesela.yaprak mı olsun yoksa tohumu mu etkili olur.ben de bir çok çay deniyorum.adaçayının da cilde faydası olduğu söyleniyor.

canım bak şimdi sen muhtemelen burda söylenen doğal yada dermatolojik ürünlerden birini yüzüne uygulayacaksın değilmi.dikkat edersen sivilce izleri için kullanılan ürünlerin çoğu cildi soymaya yöneliktir.cilt soyulsunki alttan yeni hücreler olsun ve izler geçsin.yani doğal bir sivilce izi yöntemi yada dermatolojik bi yöntem kullansanda cildim soyulup yenilenecek canım.cilt soyulunca incelecek ve güneşe karşı hassas duruma gelecek ve en güneşten etkilenmeyen cilt bile soyulunca güneşten etkilenir hale gelir ve güneş lekeleri oluşur yüzde. bu yüzden gölgede dahi otursan kış ayı bile olsa bir koruyucu kullanman gerekir canım.koruyucular sağlıklı bronzluk sağlar canım ama bronzlaşmak istemezsen gölgede oturursun canım:))ki sivilce izleri için ürün kullanmayan insanlara bile doktorlar artık yüksek koruyucu kremler öneriyor çünkü güneş ışınları çok zararlı hala gelmeye başladı.ben hergün"sebamed 45 faktörlü"güneş koruyucu kullanıyorum canım hem nemlendiriyor hem koruyor.iki işi birden görüyor.eczaneden alıyorum.28 ytl ye aldım en son geçen hafta.öpüyorum canım seni...bu arada yüzüne hangi ürünü kullanmaya karar verdin bak sana bi link yollıyım onuda oku benim konum buhttp://www.kadinlarkulubu.com/kantaron-yagini-faydalarini-duyun-ve-hemen-alin-t34640.html

seclusion arkadaşım,ısırgan çayını tavsiye etmişsin.peki aktardan alsak mesela.yaprak mı olsun yoksa tohumu mu etkili olur.ben de bir çok çay deniyorum.adaçayının da cilde faydası olduğu söyleniyor.

canım ben kendim topladım dağda bayırda kuruttum.yapraklarını demleyip içiyorum al canım aşağıdaki linklere bak. aydınalnacaksın.bende orada yazdığı gibi kürler uyguluyorum ayda 20 gün içip 10 gün ara veriyosun. yoksa fazla demir yüklenmesi olur vücudunda ara vermek gerekiyor ve kür halinde çay içecen.yaseminim sende oku canım linklere girip.öptüm
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

canım bak şimdi sen muhtemelen burda söylenen doğal yada dermatolojik ürünlerden birini yüzüne uygulayacaksın değilmi.dikkat edersen sivilce izleri için kullanılan ürünlerin çoğu cildi soymaya yöneliktir.cilt soyulsunki alttan yeni hücreler olsun ve izler geçsin.yani doğal bir sivilce izi yöntemi yada dermatolojik bi yöntem kullansanda cildim soyulup yenilenecek canım.cilt soyulunca incelecek ve güneşe karşı hassas duruma gelecek ve en güneşten etkilenmeyen cilt bile soyulunca güneşten etkilenir hale gelir ve güneş lekeleri oluşur yüzde. bu yüzden gölgede dahi otursan kış ayı bile olsa bir koruyucu kullanman gerekir canım.koruyucular sağlıklı bronzluk sağlar canım ama bronzlaşmak istemezsen gölgede oturursun canım:))ki sivilce izleri için ürün kullanmayan insanlara bile doktorlar artık yüksek koruyucu kremler öneriyor çünkü güneş ışınları çok zararlı hala gelmeye başladı.ben hergün"sebamed 45 faktörlü"güneş koruyucu kullanıyorum canım hem nemlendiriyor hem koruyor.iki işi birden görüyor.eczaneden alıyorum.28 ytl ye aldım en son geçen hafta.öpüyorum canım seni...bu arada yüzüne hangi ürünü kullanmaya karar verdin bak sana bi link yollıyım onuda oku benim konum buhttp://www.kadinlarkulubu.com/kantaron-yagini-faydalarini-duyun-ve-hemen-alin-t34640.html

henüz araştırma aşamasındayım canım tretin ve contractubex arasında kararsızım. bir doktora gidip danışıcam bakalım hayırlısı

tamam canım yaseminim bozma moralini anlaya biliyorum seni.bende senin gibiydim. emin ol düzelecek canım.acil şifalar.öptüm:)))

ABLACIM YA
şu siyah noktalar için bişey önerirmsn
çok kötü ya:KK43:(
bide cildim accayip yağlı önerebileceğin maske fln varsa sevinirim.
ben şimdi kaçıyom geldiğğimde okurum:)))

hiphopgirl ilk mesajları okursan siyah noktalarla ilgili baya bilci var canım.Sevgiler.

Merhaba kızlar burda değildim yeni geldim mesajlarınızı şimdi okuyorum.Yaseminm bana sormuşsun ama yoktum canım zaten izler için bildiklerimi ilk mesajlarda da yazmıştım ve seclusion da sana harika yardımcı olmuş teşekkürler Seclision :çiçek:

Genelde arkadaşlarımının sorularını tek tek cevaplamaya çalışıyorum ama; öncelikle ilk mesajlardan başlayarak bir gözden geçirirlerse sordukları sorunun cevabının zaten yazılmış olduğunu görecekler.Hepinize teşekkür ederim sevgiler.:çiçek:

cüvcüv kardeşim.forumdaki bilgilendirmelerin için teşekkür ederiz.
önemli olan da zaten bildiğimiz yada duyduğumuz şeyleri burda tartışmamız,paylaşmamızdır.
benim bir sorum olacak yine.merhem olarak satılan expigment adlı bir krem var.cildin pigment rengini açıyormuş.merak ettiğim acaba eskiden kalma sivilce izlerine bir çözüm olabilir mi?

Merhaba Mert pigment rengini açan krem hakkında bir bilgim yok, hangi durumlarda kullanılıyor bilmiyorum.Medikal bir ürün olduğu için ancak bu sorunun cevabını bir cilt doktorundan alabiliriz.Ayrıca yaz aylarında yüzün piment rengini açmak biraz riskli olur bence bir yandan güneş bir yandan renk açan bir medikal ürün bu konuda ne desem yanlış olur canım.

cüvcüv kizlar sanirim evde buhara tutuolar yuzlerini
caydanliktan falan tutmak cok mu zararli

ama ben cvp bekliyorum:KK43:(((((((

Birinci sayfada verdiğim bir cevap canım zaten varmış yerimseniben :

Sivilce izlerine Suna Dumankayanın bir tarifini verebilirim.Denemedim ama işe yarayacağını tahmin ediyorum maya cilde çok çok iyi geliyor.

Bir yumurta akını, bir çay kaşığı limon suyunu ve aynı ölçüde balı, iki yemek kaşığı pastane mayası ile karıştırın. 20 dakika ciltte kalsın.

ya da

Tv de izlemiştim yine Suna Dumankaya verdi bu tarifi dereotu, semizotu ikisinden birini bir tutam alıyoruz içine bir kaşık bal koyuyoruz daha sonra benmari usulu ısıtarak özleşmelerini sağlıyoruz ılık halde yüze maske yapıyoruz lekelere ve çillere iyi geldiğini söyledi.

Ayrıca tavsiyem sivilcelerin iz olmamasını sağlamak iz oluyorsa demekki sivilceler oyanıyor bu çok sakıncalı hem sivilceyi dağıtırsın hem de iz olmasına sebep olursun.

cüvcüv kizlar sanirim evde buhara tutuolar yuzlerini
caydanliktan falan tutmak cok mu zararli

Çok zararlı demek belki yanlış olur ben kesin hükümler kullanmamaya çalışıyorum burda.Ancak yazdığım gibi buharın süresi,sıcaklığı,buhardan sonra cildin temizlenmesi,temizlenirken siyah noktaların sıkılması bunlar hep yanış ve hijyenik olmayan durumlarda yapılabilir.O yüzden bir uzmanın yapmasını tavsiye edrim yani tam bir cilt bakımı yaptıracaksanız ayda bir yaptırmak yeterlidir ve evde yapmak biraz mümkün değildir.
yerimseniben

Merhaba kızlar burda değildim yeni geldim mesajlarınızı şimdi okuyorum.Yaseminm bana sormuşsun ama yoktum canım zaten izler için bildiklerimi ilk mesajlarda da yazmıştım ve seclusion da sana harika yardımcı olmuş teşekkürler Seclision :çiçek:

Genelde arkadaşlarımının sorularını tek tek cevaplamaya çalışıyorum ama; öncelikle ilk mesajlardan başlayarak bir gözden geçirirlerse sordukları sorunun cevabının zaten yazılmış olduğunu görecekler.Hepinize teşekkür ederim sevgiler.:çiçek:

canım nedemek ben senin olmadığını tahmin ettim anladım ondan cevap verdim yoksa sen çok özverili bi insansın. cevap verirdim canım. rica ederim:)))))))))

ya ben bu yüzdeki sivilce ve bilimum izler için (epilasyon vs..) Madecassol adında eczaneden aldıgım bi merhemi kullanıyorum. çok iyi geliyor, çok da güzel kokuyor :) katkıda bulunmak istedim :)

cüvcüv canim benim gözaltlarinda minik minik beyaz sivilce gibi noktalar var,
o kadar kücüklerki cok yakindan görülüo ancak,cilt doktorum lazerle tedavi olur dedi fakat yegenimdede var ondakileri sivri biseyle icindeki siviyi almislar,
öyle dedi yegenim. senin bildigin bisey varmi, dogal yollarla kendinden gecermi??:uhm:
canim simdiden tskler

X