güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

Allah sabır versin kimselere yasatmasın kimseyi evlat acısıyla sınamasın ya rabbim:Saruboceq::Saruboceq:

Allah sabır versin canım benim çok ama çok üzüldüm rabbimin sınavı işte bizde 3 senedir uğraşıyoruz bebek sahibi olamadıkmafoldumben

canım arkadaşım neler gelmiş başına şok oldum nekadar üzüldüm ağlayarak yazıyorum keşke kızın dursaydıda rahmin alınsaydı başın sağolsun rabbim mükafatını versin canım arkadaşım bizde senin kadar üzüldük

Allah sabır versin ağlayarak okudum arkadaşım söyleyecek söz bulamıyorum

inanmıyorum yaa...ne zor bir durum..iki gün önce rüyamda bebğimi kaybettiğimi gördüm ve ağlıyarak uyandım..bunun gerçek olması ne büyük bir acı...çok zoor çok...ne desem boş biliyorum..ama iyiki sen hayattasın canım...

ALLAH sabrinizi bol versin ins Ahiret hayatinda kavusmak dilegiyle Rabbim sabredenler eylesin ins

Allah sabırlar versin size... hem size hem eşinize....
yazdıklarınızı okurken inanın gözyaşlarımı tutamadım... acınızı paylaşıyorum... mekanı cennet olsun minik bebeğinizin...

canım ALLAH sabır versin cok zor aglayarak okudum inan nediyceymi bilemiyorum ALLAH yardım etsin ahirette kavuşursunuz ıNŞALLAH canım

inanın okurken gözlerim doldu tüylerim diken diken oldu,Allah yavruları annelerinden ayırmasın hiç
size sabır diliyorum
inanın kelimeler kilitlendi siyecek hiç bişey bulamıyorum çok zor çokkk
Allah düşmenımın başına vermesinmafoldumbenmafoldumben

Kelimelerin bittigi yerdeyim canim basin sagolsun rabbim sabir versinn :çok üzgünüm:

[color="ındigo"][ı]yÜce rabbım sana sabırların en kuvvetlısını versın, acıların en bÜyÜĞÜnÜ yaŞamıŞsın,yazını okuyup da aĞlamayan, senın ve mınık meleĞın ıÇın dua etmeyen ınan kı yoktur,kelımeler kıfayetsız yaŞadıĞın acıları tesellı etmekte.... [/ı][/color]

X