güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

Allah sabır versin canım çok üzüldüm olanlara...

dayanmak çok zordur demi kıyamıyorum ben o bebişlere sanada kıyılmaz tabi
ne çaresiz bi durum ya
buna biçare olmalıııııı.........senağlama

evlat kaybetmenin acısını bende bilirim.yüreğin yanar kavrulur,zamanla acın hafifler ama hiçbirzaman unutamazsın.rabbim sabır versin.unutma onlar bizim öbür dünyadaki koruyucularımız.inşallah orda bağrımıza basarız yavrularımızı.

rabbim size ve eşinize sabır versin kayınvalideniz olan o densizede akıl fikir versin takma kafana dağını veren rabbim karınıda verir

çok etkilendim canım allah sabır versin eşine sıkı sıkı sarıl mutlulular dilerim :KK43:((

güzel arkadaşım sen Allahın sevdiği kullarından birisin..unutma bu dünya geçici..yavrun seni cennet kapısında bekliyor ve sen o kapıdan girinceye dek o cennete girmek istemeyecek.sana şefaat edecek..ne mutlu sana.ama biliyorum yaşadıkların çok çok zor..senin için dua edicem canım..Allah sabır versin bitanem..ne yapacaksın işte..Rabbim ne eylerse güzel eyler..lütfun da hoş kahrın da hoş..demek gerekir...

Ablacim inanin bende yazinizi okurken üzüldüm, Rabbim size sabirlar ihsan etsin. Insallah cennette kizinizla beraber olacaksiniz, o anne ve babasini orada bekliyor olacak. Tekrar basiniz sagolsun. :-((

canım başın sağolsun allah sabır versin ağlayarak okudum yazını bebeğin seni cennete bekliyor canım

Allah sabırlar versin, ne diyeceğimi inanın bilmiyorum sözün bittiği yerdeyim..

ŞUANDA İŞ YERİNDEYİM VE HERKES BANA BAKIYOR OKURKEN GÖZYAŞLARIMA HAKİM OLAMADIM senağlamaALLAH SABIR VERSİN ÇOOOOK ZOOORRR GERÇEKTEN ALLAH SİZE EŞİNİZE SABIR GÜÇ VERSİN :teselli:YANINDA OLMAYI VE GERÇEKTEN ACINI PAYLAŞMAYI ÇOK İSTERDİM ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

içli içli ağlıyorum inan...allah sabır versin canım benim. boğazıma düğümlendi birşeyler...

Allah sabir versin, gözlerimde yaslar tamamladim yazinin sonunu senin icin ne kadar zor oldugunu cok iyi anliyorum diyecek söz yok aslinda ama sabir herseyin basi..

Allah sabır versın canım arkadasların dedıgı gıbı melegın senı cennette beklıyo olucak!! Basın sagolsun bende lohusayım ve okurken agla agla bı hal oldum etkılendım cok. Allah yardımcın olsun 5ay gecmıs unutulmaz ama hayatta devam edıyo ıste !!
Rabbım hakkımızda hayırlısını versın

o kadar çok üzüldüm ki anlatama şu an hıçkırıklara boğuldumm rabbim sabrını daima versinn

X