gurme bebişlerimizin damak tadlarıı

sevgi canım illaki pes edecek kardelen şimdiden yemek konusunda ipleri onun eline verme pes eden olma.aç olduğunda denet mamayı o zaman illaki yer.en fazla bir kaç yemez.ama aptamil gerçekten çok güzel bir mama nasıl yemedi anlamadım.bisküviye hayır demezler ben ilk olarak bisküviyi mamayla ıslatıp vermiştim bayılmıştı şekerli olduğundan herhalde seviyorlar.aç kalmasından iyidir canım.

yok asiyecim yemiyo valla çok açkende versem yemiyo ağlamıyoda resmen çığlık atıyo bir gör onu o halde gülelim ağlayalımmı bilemiyos evet aptamil çok güzel ilk onu denedim zati sonra arkasından hero bayb milupa conformil milupa miumil sma nestle en son bebelac hiçbirini yemedi pes ettim artık vermicem mama filan

canım benim kızım da hiç bişi yemiyo .. zayıf diye mama yedirirken çok zorladık ağlattık o yüzden artık ağzına meme dışında bişi dokunursa hemen ağlamaya başlıyo d vitaminini bile veremiyorum.. dün elma suyu denedim yine ağladı. unuttrucam biraz sonra yine deniycem

çok zor bişi canım allah kolaylık versin.bizimkide son günlerde çok iştahsızlaştı anlamıyorum derdi ne.acaba diş falanmı çıkarıcak bilemedimki?

havucuda yemedi ama tekrar denicem bu akşamda yoğut mayalıcam ona savaş aştım görücez bakalım kim daha inatçı

havucuda yemedi ama tekrar denicem bu akşamda yoğut mayalıcam ona savaş aştım görücez bakalım kim daha inatçı

ayy senin bu kızda beni öldürcek hee zaten dertliyim bu konudsseninkide tuz biber oluo hanii bacaksızlar bide yemek beğenmiyolarr manken olcekler heralde anaları tosun gibi oldu doğurcam diye bunlarda kilo almamak için yemiolar sanırım bnmkide öle ben umutlarımı anneme sakladım vercem eline nasıl yedirirse yedirsin valla yan gelip yatcam yoruldum yaa ye iişte ne veriolarsa ağzına bnmkide öle tükürüyo bazen ben veriom o parmağını sokup geri çıkarıo ağzından herşeyide biliolar ama tek tesellim mılumılı içmesi oda olmasa hepten açız çünkü sütüm nerdeyse hiç yokk:çok üzgünüm:

sorma milletin çocuğu tosun gibi olur kendi kürdan bizde tam tersi ama üzülme canım en azından mlumili içiyo azda olsa yavaş yavaş alışıcaklar inşallah umudum var benim hala

canım en iyisi dr. bir danış. galiba kilo alımı normalse ek gıda önermiyorlar 6.ay dolana kadar.

zayıflık ve iştahsızlık konusunda biz rekora gidiyoruz. 5.aylık ve 6 kilo olamadı. düşünün işte. beyaz bulutçum ah benim kader arkadaşım. aynı benim oğlumu anlatmışsın. ağzına mamayı koyuyorum ağzını kaptmadan çığlık atıyor. biri gelip ağzından geri alsın diye bekliyor sanırım.
armut püresinin içine bebe bisküvisi ezmenizi tavsiye ederim kızlar. bunu biraz yiyor diyebilirim.

aman bu cocukların ıstahsızlıgı oldurcek benı be bu sabah ıte kaka bebe buskuvısı yaptım suyla heronun onu yedırdım ama uyku sersemıydı sonrasına doğru verme dıye aglamaya basladı yutmadı zıllı son kasıgı zaten ya kızlar bn bu meyvelrı once buharda pısırıp sora pure yapıom vıtamınlerı falan olmuyodur demı

kız meyveleri pişirmeye gerek yok...rendele-süzgeçten geçir...yemiyor mu ki öyle senin sultan???

bu arada bu akşamki menümüz enginar/kabak/pirinç püresi...enginarla ilk tanışmamız bakalım nasıl olcak...

bizim cadı yine bugün zirvesinde ne yoğurt yedi nede sebze ağznı açmıyor mızrdanıyor emzirmeye çalışıyorum süt ilk başta gelmiyor diye ağlamaya başlıyor sonrada emmiyor dün yemişti ama havuç püresi yğurt meyve püresi anlamıyorum dünden bugüne ne değişti

hayatım şu ballı irmikliyi denedin mi?? bak %89 yer bebekler diyor...bi de onu yap bakalım...

sevgi evet ballı mamaları bebekler beyeniyor bende dün ballı tahıllı verdim hayır demedi ki o gün çok iştahsızdı...

ben bir kitapta okumuştum, enginar fasulye vs.. gibi bitkilerin lifleri fazla olduğundan bu sebzeleri 6. aydan sonra vermek gerkirmiş, bilmem doğru mu?

aybükecim bzim doktor pastörize süte patörize yogurttan yap dedi de
bende ne gerek var dedim yaa
pastörize yogurttan ne farkı kalıyo
vermeye baslayınca pastörize yogurttan vericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…