Göz Makyajı gür ve dolgun kaslara sahip olmakk %100 garanti ve doğal

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
15 gün hiç sekmeden sür canım sür biraz emsin deri öyle yat temizlemeden yat yani.. 15 gün sonunda tekrar değerlendirme yaparız olmadı başka çözümler ararız kaydirigubbakcemile5

15 gün hiç sekmeden sür canım sür biraz emsin deri öyle yat temizlemeden yat yani.. 15 gün sonunda tekrar değerlendirme yaparız olmadı başka çözümler ararız kaydirigubbakcemile5

canım 15 gün oldu veeee hiç bi gelişme yok( ama şunu düşündüm..şi mdi diğer yazan herkes şunu demiş kaşlarım küstü yani bi süre önce orda kıl varmış ,ve sanıyorumkı bu yağlarla o kıl follikülü tekrar canlanmış..ama benım kavisten sonrasında hep 3-4 tane kıl vardı..acaba başka kıl kökü olmadıgı içinmi işe yaramıyoo bilmiyorumkii..off off ..ben akşam sürüyorum sabaha kadar kalıyoo sabahta yıkadıktan sonra bephantene krem sürüyorum.ama hiç bişey yoksositososito

uzun vadeli çıkmıyosa,ciddi bi küsme var sende sanırım mervecim.. son çare doktora bi gösterebilirsin,ilaç tedavisiyle eğer canlanma yaparsa,bu sefer bu formüller işe yarayabilir canım :hulya:

ayy yok ya bıraktım uğraşmayacam artık dr falan uğraşamam belki döğme yaptırabilirim çok ıyı bi yer bulursam oda şimdi değil ç.ok sıkıldım şimdilik .

sen bilirsin mervecim :)) fazla da takma herşeyin çaresi var günümüzde gamyoncuiremsu

kaslarin uzadi mi mervecigim??? benim kaslarim artik eskisi gibi uzunlar.. boyama mecburiyetinde degilim artik... kaslarimi hala almiyorum!! kac hafta oldu bilmiyorum, ama kestigimden beri almiyorum veeeeeeeeee küsmüs olan kaslarin bazisi gelioo!! hihoyyythihoyyythihoyyyt sabah aksam nivea kremi veya vaselin (artik elime hangisi gecerse) haric hic birsey kullanmiyorum.. onlari da kaslari dogru yöne dogru taramak icin kullaniyorum ki, kaslar istedikleri gibi degil, benim istedigim gibi uzasinlar..
uzakta olan tek tük kaslari bile almiyorum.. böyle "bakimsiz" gibi gezmek cok rahatsiz da etmiyor beni aslinda.. tabi gezmeye falan da gitmedim kac zamandir ama etkisini görüyorum.. en az 3-4 ay hic almamayi düsünüyordum, ve simdi kaslarimi görünce bunu yapmakta kararliyim.. yaza kadar kaslarim kendine gelirler!! tavsiye ederim bunu..

sağol canım benım ama benım kaşlarımda dediğim gibi küsme yok varsa bile doğuştan küsmüşler :) yani zaten hep azdı kaşım şimdilik bi artma yok ama dikkatimi çeken aynı zamanda kirpiklerimide kesmiştim kirpiklerimede aynı yağı sürdüm onlar uzadı ve gürleşti..hani çok ciddi bi uzama değil ama kesmeden önceki haline geliverdi hemen :) diyorum yaa benim kaşlar doğuştan küsmüş :) senin kremleride deneyeyim kaybedecek bişeyim yok nasılsa çok öptüm canım

:)) fazla yag falan da sürülmesinin iyi olduguna inanmiyorum aslinda.. biryerde bir sey okumustum.. orda bi kizin kaslari falan dökülmüs yaglardan.. ama nerde okudum bilmiyorum.. bi zaman sonra yaglar hücreleri mi kökleri mi ne gevsetiyormus.. ama emin degilim.. benim de sonlarina dogru sadece 2-3 sira kas var orayi hep boyuyorum

:)) aynen öyle arkadaşım bende boyuyorum amaaan napalım bizde boyarız tek derdimiz bu olsun vereliniortak

bu tariflerin hiçbirini uygulamıcam artık.direk gidip kalıcı makyaj yaptırcam.zaten ebru şallı da kaş ektirmiş.insanları kandırıyorlar bence.ben yıllarca her haltı sürdüm kaşlarıma olduklarından daha gür olmadılar hiç bir zaman.oldukları gibi kaldılar.önce kalıcı makyaj yaptırcam arkasından da üstlerine boş olan yerlerine ektiricem.

Bencede ya hic alakasi yok, sacmaliyorlar ben 7-8 gun surdum biraktim igrenc kokuyordu afedersiniz istifar edesim geliyordu:dilcikar:

o kadar çekmemize rağmen işe yarasa barii oda yok ...kızlar size bişey sorucam nerde okudum bulmadım yani hangi forumda olduğunu bi arkadaş yazmış ( kaşlarımı hint kınası ile boyuyorum kahverengi ilk gün biraz koyu duruyor sonrasında 2 ay çok doğal duruyor hemde kaşlarımı dökmüyor) diyordu...mantıklı aslında ne dersiniz?? hem hint kınası ucuz hemde toz old. için az az yapıp kullanabiliriz..fikirlerinizi bekliyorum

Bu badem yağı-sarımsak karışımı kimsede işe yaramamış anlaşılan ben de şimdi kalkıp hazırlıcaktım yatmadan önce de sürecektim vazgeçtim şimdi ya:1ninca:

lülülülülülü O önerinin sahibi benim Yıllardır yaptığım şey, hiç zararını görmedim. Ancak kirpikleri boyamayın onla, bir işe yaramıyor. Kirpiklerimi kök boya ile kuaförde boyattım, o güzel oldu hem sanki kılı kaplıyor biraz daha kalın görünüyo teller. Rimel gibi de durmuyor, doğal oluyor...

Kızlar, bu kaş göz gürleştime işine gelince. Ben kayısı çekirdeği kremini kullandım, ilk ay çok memnun kaldım. Ama sonra cilt alışıyor o kadar etki etmiyor. O yüzden bence ayda bir yöntem değiştirerek bu meseleyle uğraşmak lazım. Şimdiye kadar bu siteden öğrendiğim başlıca yöntemler, buyrun sırayla kullanın, ben öyle yapacaığım...

-Kayısı çekirdeği kremi
-Acı badem kremi
-Hint yağı-badem yağı karışımı, fındık yağı, sarımsak yağı
-Bosphorus ve blue ocean gibi hazır yağ karışımları
-Mavala double lash
-Çam terebentin (bazı arkadaşlar direk deriye sürünce çok yaktığını söylemiş dikkat)
-Yumurta sarısı yağı reby mips (hakkında şaibe var henüz kesin değil)

Bunlardan illa ki işe yarayan olur...

ışte

Son düzenleme:
kızlar ben kaş diplerini babamın küçük bıyık tarağı ile her sabah masaj yaparak yukarı doğru tarıyorum.aralarda ufak tefek boşluklar vardı oralar doldu.hatta kuaförüm bile farketti.kan dolaşımını artırdığı için kıl kökleri besleniyo tabi.hadi kızlar uyandıralım şu kaşları kaydirigubbakcemile5

arkadaşım nasıl boyuyorsun biraz anlatsana bide gerçejkten dökülme olmuyormu hani 3-5 tek kaşımız var onuda boyarken dökmeyelim :))

arkadaşım nasıl boyuyorsun biraz anlatsana bide gerçejkten dökülme olmuyormu hani 3-5 tek kaşımız var onuda boyarken dökmeyelim :))

bildiğimiz toz kahverengi hint kınasını alıyorum. saç renginiz müsaitse içine bir miktar mesela 1/5 oranında siyah toz kına da katabilirsiniz. sonra azar azar normal su ekliyorum. kıvamı biraz sıvı olunca daha kolay uygulanıyor, bozadan da sıvı mesela. ama akacak kadar değil, yaparken karar verirsiniz işte. bu arada, bu işlemleri metalle yapmayın, kına metalle reaksiyona girebilir, bozulabilir, plasik kullanın. kaşınıza ister kulak çubuğu ile, ister kaş kalemlerinin arkasında olan fırça ile, isterseniz de büyük normal saç boyama fırçası ile sürün, nasıl becerirseniz. ama size önerim kaşınızın şekli nasıl olsun istiyorsanız öyle sürün, şöyle kabaca kaşın etrafına da yaymayın, deriyi birkaç gün de olsa tutabiliyor, kötü görünür.

yarım saat kadar beklemesi yeterli. durulamadan önce iki pamuk alın ıslatın, kuruyan kınanın üstünde beklesin, yumuşatsın açsın, kaşı çok zorlamadan, ovmadan pamukla alın, geri kalanı artık yüzünüzü yıkarken alabilirsiniz, biraz ovmaktan da dökülmez.

ilk gün veya iki gün biraz koyu durur, sonra doğallaşıyor. dediğim gibi ben liseden beri yani 5 senedir yapıyorum, bir dökülme görmedim, ha, şimdi çoğaltmak istiyorum ama o döktüğünden değil, daha gür daha iyi olur diye.

Eklentiler

• $1.jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 100
  • $2.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 102
  • $3.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 97
Son düzenleme:

peki canım hangi sıklıkla yapmak lazım ne kadar idare ediyo seni bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…