Göz Makyajı gür ve dolgun kaslara sahip olmakk %100 garanti ve doğal

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
1,5-2 ay kadar gidiyor bende, ama normalde de kaşlarım çok açık değil.kendimi ancak o sürede soluk hissetmeye başlıyorum, o zaman boyuyorum. ama ihtiyaç duyurlursa daha da sık boyanabilir bence, bir zararı olduğunu düşünmüyorum.

kizlar bisey sorucam. gunde kac tel kasiniz dokuluyor?? benim cok fazla bu aralar bazi gunler 7 ser tel bile dokuluyo. artik pamuga bakmak bile istemiyorum. denemedigim de yag kalmadi badem yagi hint yagi e vitamini yagi bisey surer surmez kasim dokuluyo. sizin kac tel dokuluyo??

ben geceden badem yağı sürüyorum, sabah birkaç tel kaşım dökülüyor ama 1-2 gün içinde
yerine daha gürleri çıkıyor... iyi gözlemle, belki senin de öyle oluyordur

iyi ama cnm aktara gittim yağ almak için bi işe yaramaz dedi şişelerin içinde yağ oranı çook az dedi seyreltilmişmişş :KK43:)(
kızlar dolgun kaşlara sahip olmak için ebru şallının formulü ben denedim cok faydasını gordüm 15 20 günde inanılmaz bir degişim oluyor işte tarifi

işte formülü;1 çay kaşığı tatlı badem yağı + 1 diş sarmısak

sadece bu kadar tatlı badem yagını aktarlarda bulabilirsiniz ben aktardan 3 tl ye aldım .hazırlanısı;sarmısagı ince ince kıyın ve bir cay kasıgı tatlı badem yagıyla karıştırın her gece yatmadan önce sürün yada gündüz sürün aksam yıkayın kızlar 15 günün sonunda bana dua ediceksiniz öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktan

arkadaşlarr bu sarımsak ve badem yağına bu hafta bende başlamayı düşünyorumm bi komsumuz sarımsak sürmüştüü şok oldum 1 ay içinde recep ivedik kaşları gibi olduu biri dese inanmazdım hayattta :) ondan görünce burdada araştırdım hep olumlu yazılmış... yalnız sarımsak değilde tatlı badem yağınının kaşa zararı olurmu? ben kirpiklerime sürmüştüm göz çewvrem kıpkırmızı olmuştuu :KK43: 1 ay makyaj yapamadım... birde bu sarımsak kokusunu nasıl geçirez malum sabah kalk işe git :)

X