Göz Makyajı gür ve dolgun kaslara sahip olmakk %100 garanti ve doğal

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bu arada acaba kavisten sonraki kılları jiletle kazısak nasıl olur yağların etkisini artırırmı acaba , sert çıkmasını sağlarmı kaşların denemeye korkuyor insan ya hiç çıkmazsa

hiç kimseyi yanıltmak istemem ben sonuc almasam size garanti demem 3 5 günde anlasılmıyo ama bi 15 gün gecince cok canlandigını ve sıklastığını fark ediyosunuz benim kaşlarım baya bi dökülmüştü çok seyrekti 15 gün sonra kaşlarımın üst kısmından bile cıktı o derece yani.

bende 4 gun oldu baslayali tabiki 4 gunde sonuc vermesinide beklemiyorum, soyle birkac hafta surekli kullancam eminim ise yaricak kasimin uc kisimlari daha kuvvetlenecek:sm_cool:

benim de kaslarim ala ala küstüler, cok seyrek oldular, ve cikanlar da istedikleri gib uzuyorlardi, saga, sola, yukariya, asagiya... ve heryerde okudum ettim, en iyisi bir kac ay boyunca hic almamakmis.. bende simdi neredeyse bir aydan beri kaslarimi hic almiyorum.. insallah yaza kadar gürlesir, kendilerine gelirler...
sabah aksam yüzümü yikayip nivea kremi sürerek kaslari dogru sekile itiyorum ve inanin, kaslarimin kalmadigi yerlerden tüyler cikmaya basladi ve iki telcik haric hepsi dogru yöne dogru uzuyor!! :)))

ama bende bu yag konusunu denemek istiyorum.. bakalim, internette kas kiprik yaglrai varmis, onlardan da denemek istiyorum... hic duydunuz mu?

o yağları bilmiyorum ben şimdi sarmısak ve badem yağı kaışımını kullanıyorum.gece yatarken sürüyorum sabak kalkınca yüzümü yıkayıup nivea krem sürüyorum heralde 10 gün falan oldu..daha bi gelişme yok bakalım düm ilk kez kaslarımın uçlarını,ve kirpiklerimin uçlarını kestım.belki gürleşirler diye.bakalım bekliyorum.acaba diyorum kayısı çekirdeği kreminide alsam gündüzde onumu sürsem ?
aaa bu arada bide sürme alıcam onu kullanıcam içinde olan çinko kıl köklerini besliyormuş :)ya gürleştiricem ya gürleştiricem çok kararlıyım bu kez inşallah bakalım :)

şimdiden garanti veriyorum ben artık gece kremi olarak kullanıyorum bütün yüzüme

yaa çok merak ettimmm..benim kaşlarım sarı ve de çıkmıyorlar zaten tuhaf bi şekilde kaldı kalemle belirginleştiriyorum.sarımsak-badem yağı karışımı çalışan insanın yapabileceği bişey olamıyor maalesef, işten atılma sebebi olabilir. kayısı yağı demişsiniz peki kayısı yağı kaş çıkartıyorsa yüze sürüldüğünde yüzdeki tüyleri de beslemez mi???

valla ne çok sorunum varmış kadınlar kulubune üye olduktan sonra dayha iyi anladımm ) amaaa sayesindeee tümmm sorunlardan da kurtuluyorum..

mervecigim ben de kaslarimin uclarini kestim, hem de bayagi cok... esim isten geldiginde güle güle susmadi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 fazla bir ise yaramadigini biliyorum sanki amaaaa belki de kestigim icin artik dogru yere uzuyorlardir, kim bilir :kedi:

kayisi cekirdegi ne ise yariyor? dün internette aktarlari gezerken bi sitede (hangisi oldugunu sorma, hatirlamiyorum) kocaman bir kayisi cekirdegi seti satiyorlar 22 TLye herhalde.. icinde sabun, krem, yag falan filan seyler vardi.. ben de alsam mi acaba diye düsündüm.. sunu bunu alip yüzüme sürmekte istemiyorum aslinda.. sonra ters etki yapmasin -tatlicadiarzu-

işe yaramadımı inanamıyorum;ağlayacam şimdi mirmirmirmir zaten o kadar azki kaşlarım bide kesince hiç kalmadı boyuyorum..ben o kadar kaşsız gezecem bide işe yaramayacakmıı
sen kestıkten sonra uzarken bişey kullandınmı yağ falan?

kızlar nasıl gidiyor?? deneyenler paylaşalımki diğerlerine yok göstersin uygulamanın faydası hakkında

kızlar nasıl bir gelişme olmaz yaa ben çok memnun kaldım normalde kaşlarım dökülür bu karışımdan sonra hem dökülme durdu hemde güçlendi kuvvetlendi ben cok memnununsositosositokızlar aslında sarmısağı ortadan ikiye kesin ve suyunu sürün cünkü sarmısak küsmüş olan kılları çıkartır sarmısak saçları gürleştirip uzatmakta bile etkili yanihihoyyytha kızlar birde aman her duyduğunuzu yapmayın bir arkadasım her duydugunu denedi kel kaldı bütün saçları döküldü amannlmaz:

ben bu yöntemi 2 buçuk hafta boyunca uyguladım kızlar.. ve dün aldırdım artık iş başvurum vardı malum.. ve bayağı bi kalın oldular.. 3 sıra farketti yani.. sengözlerimebaksanab ben memnunum şimdi dokunmuyorum gene zaten yeni aldırdım bi daha 15 mayıs ta aldırıcam arkadaşın düğünü için kalın ve düz model olmuş olcak.. istikrarlı şekilde özellikle geceleri yatmadan sürerseniz etki ediyor.. bende acaip kaşınma oluyodu öyle öyle çıktı.. resim çeker önce ve sonra yaparım sizin için

cok sevindim senin adina ama anlayamadigim bisey var sarimsagi tek basinami surdun badem yaginami karistirdin..benim 12 gun oldu hic bi gelisme yok ve kasinma falanda yok.ben badem yagi sarmisak karistirdim onu suruyorum

bi tane sarımsağı dilimledim badem yağının içine koydum çalkaladım hep onu sürdüm mervecim

İşte arkadaşlar.. 15 gün öncesi ve sonrası resimler.. iki resimde telefonla çekildiği
için flu çıkmış biraz.. ilk resim göründüğünden daha inceydi... kafamçokkarıştı ikinci resim ise daha kalın duruyo ama resimde böyle çıkmış.. açık renk değil aslında koyu renk ve daha hoş.. ama cidden uzatan bir formül kaydirigubbakcemile2

bu arada düzenlemesini yapamadım biraz büyük olmuş kusura bakmayın arkadaşlar ya.. ama görmeniz açısından paylaşmak istedim sengözlerimebaksanab

canımm cok guzel olmus zaten güzelmiş ama :) benım cok az kıl var kaşımda acaba ondanmı etki etmiyoo olan kıllarda o kadar zayıfki bide sarı yok gibiler ( of bende nie işe ayarmadı anlamadım gitti dur bakalım azıcık daha devam edeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…