Günün Konuğu, Her Gün Bir Konuk...

1,5 yıl olacak ama bunun6 ayı ayrı illerde geçti tayin aldıramadık, haftasonları görüştük sadce..
Bebek işide düşünmüyorduk düşünmeye başlayabiliriz bilemiyorum..
Allah sanada gönlüne göre hayırlı kısmetler nasip etsin inşallah, en doğru kararı alman dileğiyle..
Sanırım kötü şeyler yaşamışsın ama hiç üzülme herşey gibi bu da geçiyor demekki hayırlısı bu değilmiş. geçmişi unut geleceğe bak..

Aysun'cum bir ara çıkmıştım.Bakıyorum sohbet bayağı koyulaşmış,sende bayağı açılmışsın.Böylece seni tanıma fırsatı bulmuş olduk.İnş.Bebişin olur fazla arayı uzatma sonra uğraşmak zorunda kalırsın.Eşinlede bir ömür boyu mutluluklar dilerim.Ha bu arada resimdeki bayan senmisin yoksa benziyormusun?Başka soramıyacağım.Birazdan çıkıyorum canım.:sm_cool:

-beylikdüzünde oturuyorum
-4 senedir evliyim
-yemek yapmayı çok seviyorumcokacimcoook
-5 aylık hamileyim :lepi:
-çok tatlı bir kedim var:nazar:
-eşimle beraber kuaförüz,kendi yerimizi işletiyoruzkaydirigubbakcemile5
-tuvalet kağıdı kullanmıyorumhihoyyyt

1,5 yıl olacak ama bunun6 ayı ayrı illerde geçti tayin aldıramadık, haftasonları görüştük sadce..
Bebek işide düşünmüyorduk düşünmeye başlayabiliriz bilemiyorum..
Allah sanada gönlüne göre hayırlı kısmetler nasip etsin inşallah, en doğru kararı alman dileğiyle..
Sanırım kötü şeyler yaşamışsın ama hiç üzülme herşey gibi bu da geçiyor demekki hayırlısı bu değilmiş. geçmişi unut geleceğe bak..

saol amın ...
senınde herseyın hayırlı olsun
yenı donemınde basarılardılerım

-beylikdüzünde oturuyorum
-4 senedir evliyim
-yemek yapmayı çok seviyorumcokacimcoook
-5 aylık hamileyim :lepi:
-çok tatlı bir kedim var:nazar:
-eşimle beraber kuaförüz,kendi yerimizi işletiyoruzkaydirigubbakcemile5
-tuvalet kağıdı kullanmıyorumhihoyyyt

:uhm:tuvalet kagıdı kullanmıyomusun:uhm:
hosgeldın