Günün Konuğu, Her Gün Bir Konuk...

E

EU2

Ziyaretçi
Forumdan her gün bir arkadaşı konuk alalım.. Birbirimizi hem daya iyi tanışmış oluruz .Soralım öğrenelim kimdir ? Necidir? Ne yer ne içer ? Tuvalet kağıdı kullanır mı -tatlicadiarzu- vs vs ....gamyoncuiremsu

Bugün kim konuk olmak ister ? :eek:

Talep olmamış galiba ben olabilirim ama çok özel soru olmayacaksa...

İl vermeyeyim doğuda bir ilde çalışıyorum izmirden geldim buraya..

sanırım meslektaşız nerede çalışıyorsun?Ben öğretmenim.

anladım sayısalcı mısın sözelci mi?İzmire gelme imkanın var mı?

Sözel... İzmire gelemem ya belki yaklaşabilirim o da bir ihtimal

Bizde 9yılküçük bir ilçede çalıştıktan sonra nihayet 3yıl oldu izmire geleli.Artık buradayız.İnş.sizde gelirsiniz.Burayı çok seviyorum.Eşimin memleketi.Bende burada yaşamayı tercih ettim.

Ne güzel kışın çok özlüyorum İzmir'i kokusu gerçekten burnumda tütüyor.. Hele annemlerde orda olunca daha da büyüyor özlem.. Sevdiklerim orda ne de olsa, orda büyümüşüm...
Allah inşallah hayırlısıyla bana da orada çalışmayı nasip eder..

yinede her yerin ayrı bir güzelliği var.Bulunduğun yerde mutlu olmayı,güzel yanlarını görmeye alıştıracak insan kendini.

eee daha tanımadık kı gunun konugunu bukadarmı

Canım sorun söyliyeyim, yazık bana bilgisayar masasına mı yapışayım, arasıra kalkmak durumundayım yarın okulun ilk günü şık olmama lazım daha dolabımı döküp onun bunu deneyeceğimhihoyyyt

Aslında kısaca ben anlatayım kendimi diycem ama kurallara uyayım soru cevaplayayım..
Yinede accık anlatayım..
-Koç burcuyum
-Evliyim
-Bembiş yok
-Dağınık bir ev hanımıyım ama tatilden sonra karar verdim daha düzenli olacağım
-Yemek yapmayı pek sevmem, iş dedin mi kendimi yerlere atıp ağlayasım geliyor.
-Eşim bu konularda çok destekçidir.Herşeyi Allah nazardan saklasın birlikte yaparız.
-İş güç yemek falan sevmem ama yaparım yane(mecburen)
-İyi bir öğretmen olduğumu düşünüyorum(inşallah yanılmıyorumdur)
-

Aslında kısaca ben anlatayım kendimi diycem ama kurallara uyayım soru cevaplayayım..
Yinede accık anlatayım..
-Koç burcuyum
-Evliyim
-Bembiş yok
-Dağınık bir ev hanımıyım ama tatilden sonra karar verdim daha düzenli olacağım
-Yemek yapmayı pek sevmem, iş dedin mi kendimi yerlere atıp ağlayasım geliyor.
-Eşim bu konularda çok destekçidir.Herşeyi Allah nazardan saklasın birlikte yaparız.
-İş güç yemek falan sevmem ama yaparım yane(mecburen)
-İyi bir öğretmen olduğumu düşünüyorum(inşallah yanılmıyorumdur)
-

ogretmenlerım geldı aklıma
ne guzel esını allah bozmasın bebıste nasıp etsın

bende 25 yasındayım sımdı bende ogretmen olabılırdım dıye dusundum cok severı bu meslegı rahat dımı bence kadın ıcın ıdeal bı meslek

aysun444, sorunsuz bir eğitim öğretim yılı diliyorum canım..kolay gelsin.....

bende 25 yasındayım sımdı bende ogretmen olabılırdım dıye dusundum cok severı bu meslegı rahat dımı bence kadın ıcın ıdeal bı meslek

ben de düşüncemi söyleyim, devlette çalışan kadın öğretmenin avantajı, eve girişini, çıkışını biliyorsun, yazın, kışın tatilini yapıyorsun...çocuk olunca rahat ilgilenebiliyorsun...ama insan sevdiği işi yapmalı...hiç çocuk sevmeyen bir kadın da ideal diye bu işe girişmemeli...ayrıca öğretmenlik sorumluluk işi çok zor yanları var....mesai bitince iş bitmiyor, o gün aklına bir sorun takılıyor....bütün gün onunla uğraşıyorsun...daha neler yapabilirim diye uğraşıyorsun....

Forumdan her gün bir arkadaşı konuk alalım.. Birbirimizi hem daya iyi tanışmış oluruz .Soralım öğrenelim kimdir ? Necidir? Ne yer ne içer ? Tuvalet kağıdı kullanır mı -tatlicadiarzu- vs vs ....gamyoncuiremsu

Bugün kim konuk olmak ister ? :eek:

ayrıca bu fikrinde süpermiş ya...nerden aklınıza gelir böyle şeyler.......???

Öğretmenlik hakkını vererk yaparsan dünyanın en zor mesleklerinden biri, sallarsanda dünyanın en kolay ama stresli mesleklerinden biri(ee gürültü işin içine girince sters haliyle geliyor)
Ama haklısınız saat olarak birçok çalışana göre avantajlı,gerçi eve gelindiğinde bazen konuşacak güç olmuyor ama seviyorum işimi ya.. Çok şükür.

X