günüm geçti heran adet olacakmış gibiyim ama gelmiyo........

merhaba arkaslar,
benim pazartesi günü 7de adetim baslamasi gerekti ama sali kahve rengi akintim basladi ve bugünde hafif kan geldi ama cok sancim var ve migde bulantisi kusmaktan canim cikti böyle hic olmamistim sice neden böyle olmustur

merhaba arkaslar,
benim pazartesi günü 7de adetim baslamasi gerekti ama sali kahve rengi akintim basladi ve bugünde hafif kan geldi ama cok sancim var ve migde bulantisi kusmaktan canim cikti böyle hic olmamistim sice neden böyle olmustur

Hamilelik bölümüne yazdığına göre hamilelikten şüpheleniyosun demektir..O zaman bi gebelik testi yap , hep beraber öğrenelim sonucu. :dance:

ıyı geceler kızlar ben 7gün gecikmeyle adet oldum inşallah diğer gecikenlerin bebişleri onlarladır.....

ıyı geceler kızlar ben 7gün gecikmeyle adet oldum inşallah diğer gecikenlerin bebişleri onlarladır.....

hayırlısı olsun hakkında cnm bidahaki aya inşallah olur dileğin. insallah allah tüm isteyenlere o eşsiz bebek kokusunu içimize çekmeyi nasip eder sağlıcakla:nazar:

Bende adet olcakmısım gibi ama olmadım hala 3 gun gecıktı adetım sanırım buyuk ıhamlle havalardan

X