günlük duygularimiz..

benımde sırtım kopuyor resmennnn bırde ayakta borek yaptım az sonrada sıgara boregı yapıcam hafta sonu ıstanbuldan arkadaşlarım gelıyor..
oğlumda şuan kıpır kıpır ay erken gelmesınde canımı yakıyor baya cunku

Son düzenleme:
çok ayakta kalma iyi değil artık 36 hft.dan sonra ev işlerini bile fazla yamamalıymışız tabi dinleyen kim.sabah yaptım eski halimi arıyorum yani 35 hft.daki durumlarımı çünkü ozaman bu kadar ağrımıyordu şimdi ise hemen sancılanıyorum aman gelir felanda kızım dr.da zaten dedi sancılarım başladığı için gelebilir diye pek bu yüzden zorlamıyorum kendimi eskisi kadarda temizlik felan yapmıyorum.

yapma canım yaaa senın durumun daha dıkkat gerektıren bır durum . bu haftayıda bı atlat hayırlısıyla sonra bebişin yanında olucak ztn :)
cok heyecanlı yaaa senın adına cok sevınıyorum dualarım senınle olucak
bıze doguma gıderken haber ver mutlaka . bırde sen mayısta ta dogursan hazıran annesısın burda da ısterız dogum hıkayenı heeee :))) klava:

yerimseniben

kayınvalidem ve bir kaç arkadaşım beni devamlı doğum yapmış görüyor onlara göre sanki ben en geç ay sonuna kadar doğururmuşum... 19 mayısta dr kontrole gidicem kayınvalidem çantayla gidelim ne olur olmaz ya bide dr kalın derse diyor :)) valla herkes böyle rüyalar görünce ben daha çok heycanlanıyorum... ooooofffffff

ezozgun canımmm ay benıde herkes ruyasında goruyor ya sıtedekı kadınların bazıları anneme kayınvalıdeme yanı sureklı deniz dogum yaptımı onu ruyamda gördum dıye anlatıyorlarmışşş
bnmde kapıma kadar gelıyorlar merak edıp açıyorum kapıyı bırı hemen anlatıyor ruyasını :)) hemen oğlumu soruyorum nasıl gordunuz dıye hehehehehe
dunde kız arkadasım görmuş benı dogm yapmışım oğlum kuvezdeymış sarılar gıydırmışler cok tatlıydı dedı . bı en goremıyorum yaa bnm ruyalarm genelde ben dogum yapmısım acı cekıyorum ama bebekım yok yanımda sekılde goruyorum
hayırdır ınşallahhhhhhhh

ay hayırlara gitsin canım ya sen rüyanı hayra yor... bende son zamanlarda ara ara oğlumu emzirirken görüyorum...
bi web sayfasından okumuştum gebelik sonuna doğru rüyalar çok karışık olabiliyormuş yani bu tarz rüyalar görmemiz çok doğal bence...

İYİ DİLEKLERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR CANIM HAYIRLISIYLA ŞU ÖNÜMDEKİ 2 HFT.Bİ ATLATSAM ARTIK SONRASINDA BEBEĞİME İNŞALLAH KAVUŞACAĞIM DARISI HAYIRLISIYLA SİZİN BAŞINIZA DUALARIM HEP SİZİNLE İNŞALLAH SİZDE HEPİMİZ BEBEKLERİMİZE SAĞSALİM KAVUŞURUZ.a.s.

siz söyleyince hatirladim bende dün rüyamda dogum yaptim cok kolay oldu..dikissiz agrisiz..sonra kizimi aldim kucagima öptüm kokladim..minicikti cok sekerdi..hayirdir insallah..benim 6.hissim cok kuvvetlidir aslinda atarak rakam bile tuttururdum ama bu konuda hic sinyal alamiyorum,bazen sanki aranizda en erken ben dogum yapacam gibi geliyor,ptesi dogum yapacagim hastanede ilk randevum var..bakalim onlar ne diyecek..

hayırlara gitsin ne güzel rüya görmüşsün inşallah rüyandaki gibi doğum olur...pazartesi bende doktordayım ben çantayla gidicem sende öyle yap :)

bende keşke oğlumu gorsem
sadece bir kere gormuştum o da cınsıyetı bıle daha bellı deıldı
6 aylıktı kucagımda uzerınde sadece bezıyle oturuyordu benım gıbı sarışın ve yeşıl gozluydu oğlum saçları çok açık sarıydı ve perçemleri alnına dökuluyordu agzında da ıkı tane dişi vardı etrafa gulucukler saçıyordu :) cok guzel bı ruyaydı
acaba oğlum sarışınmı yoksa babası gıbı sıyah saç beyaz tenlımı olucak cok merak edıyorum.......

Allahımdan dılerım kı hepımız hayırlı guzel kolay bır dogumla tekrar bu sayfalarda bulusalım.

oh hele şükürkü bu günüde ağrılarıma rağmen bitirdim günüm azalıyor eşim çok heycanlı akşam yine diyordu heycanlanıyorum diye ...

son gunler hıc gecmıyor ... son ay cok zor dıyorlardı hadi be dıyordum doğruymuşş..
bende nıhayet bugunu bıtırıyorum sırt agrılarımla Allah kayınvalıdemden razı olsun cok yardımcı oluyor bana .. annemde burda ama bu pazar dönucek
bakalım yarın bızı nasıl bırgun beklıyor oğlumla. maşallah bugun cok hareketlıydı kerata canımı cok acıttı..

acayip yorucu 2 gün gecirdim..bir ülkede yabanci vatandas olmak bazen zor oluyor..pasaport uzat vize yenile..bensizde olmuyor ki esim halletse..suan belim kasiklarim mütis agriyor..kizimda karnimi bir geriyor..zaten ne zaman disari ciksam bir vasitaya binsem yukari yukari tirmaniyor sanki yigiliyor kaburgamin altina..iyiki tam ters yöne gitmiyor kesin dogurmustum bugün..
sonzamanlarda o hareket ettikce sanki seklini semalini hissediyorum..gözümün önüne geliyor..hani minik bebislerin elleri ayaklari devamli hareket halindedir..karnimdada aynen öyle..uyudugu zamanlar haric..

ahh yerım ben onuu yaaa bende hep hayal edıyorm oğlumu eşim cok dusunme cok hayal etme dıyor ödu kopuyorr nazar degıcek dıyee..
ama kendıde taklıdıni yapıyor oğlumun

gecen sene bugün nisanlanmistik biz ve bugün hastanede randevumuz vardi..dedim kizim acaba hediye gelirmi ama babasi canim kizim biz seni vaktinde bekliyoruz erken gelme dedi oda söz dinledi..artik yürürken basinc hisseder oldum saniyorum heran dogabilir,belkide ona kavusmayi cok istedigim icin..

bugun benim icin yorucu gecti bikac isim vardi onlari hallettim sabahdan 2 ye kadar ayakta dolanmaktan yoruldum
oglumunda masaallahi var kipir kipir
bugunu boyle bitirdik bakalim yarina allah kerim

hafta sonun agrılı sancılıydı . artık çok iş yapmıcam ve cok gezmıcem dıye kendıme ve eşime soz verdim...
evde ha bire dınlenıyorum çamaşırdr utudur onları yapıyorum .erken dogum yaşamak ıstemıyorum
2,5 haftamız kaldı doguma cok heycanlıyım korkuyorum abuk subuk şeyler gelıyor aklıma..

söylemismiydim bilmiyorum ama benim canim kizim ayaklarini birbirine sürtüyor anliyorum ki uykusu gelmis ve sonra uyuyor..artik o uyku düzeni olan aliskanliklari olan bir birey...bunu bilmek hissetmek cok güzel bir okadarda degisik bir duygu...

aa hayır soylememiştinn scapulcacım nasıl surtuyor ayacıklarını birbirine ve nasıl anlıyorsun bu durumu sen ? cok enteresan geldi bana ay hayal etmesi bile super bı duygu
onların bireyliklerine kurban olurum ben

akşam yataga uzandıgımda ne güzel hiç agrm yok derken;bileklerim basladı önce.sonra sabah 5 e kadar içim sıkılıyor diye diye oturdum.sagolsun eşimde benle oturdu.fenalık hissi geliyor bir anda.sonra elimde degil baslıyorum nasıl dogurcam ben diye..bugünde baya agladım açamam kimseye bacaklarımı istemiyorummmmm;dogumucamkalsın içimde ne güzel..utanıyorum ben!!Allahım kızlar bi ben mi böylyim???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…