günlük duygularimiz..

sakın korkma olurmu...hayırlısı ne ise onu yaşıyacaksın...doğumu hikayemi sizleri telaşlandırmak için yazmadım ama tedbiride elden bırakmamak lazım...aklım hep sizlerde...bebişleriniz ile birlikte allaha emanet olun...

Canım elbettekı tedırgın etmek ıcın yazmadın ayrıca hıkayeenı paylaşmasaydın cok kızardım sana klava: ıyıkı yazmıssın ki bızde artık son kontrollerımız yapalım unuttugumuz şeyler varsa kendımıze onları hatırlatalım tedbırlı duralım ne olur ne olmaz canım. kuzunu kokluyorummmm

canım bende çok korkmuştum kontrole gittim bir sorun çıkmadı bende çok aşırı ayakta kaldım temizlik yaparken.

Benimde dün yemekli misafirim vardi..cok esim evdeydi,hem beni frenledi okadara gerekyok diye hemde yardim etti..aksama mg icip uzandim,dedim sabaha kadar uyuyamam,ama wcye bile kalkmadim...misafir arkadasimve kayinvalidesi bana eger doktorun
kiz demese bizkesin erkek dogurursun derdik dediler..karnim erkek bebek hamilesi gibiymis,yanlar bos gibi yusyuvarlak top gibi bisey oldu..en son kontrolumde ben sormadan doktor hanim neyiniz olacak biliyorsunuz degilmidedi.,bu bebek kesin kiz dedi yoksa bende süphelenirdim,cünkü bu en son kontrole kadar gittigim drlar ihtimal hesabi sölemisti..

kızım dün korkuttu ama akşam gönlümü aldı zor uyudum hareketliydi çok bide sıcaklardanda uyuyamıyorum tabii aman hareketli olmasıdaha iyi şikayet etmiyorum hiç.bizim drmuzda her gidişimizde kız demiştik dimi diyo zaten karnımda kız karnına benziyomuş.erkek çocuklar mideye kızlar vajinaya baskı yapar diyolar duydunuzmu sizde benim çok sızlıyo ayağa kalkınca geçiyo bi süre sonra.bide söylemesi ayıp wcde idrar yaparken ben bitti zannediyorum ama bitmemiş oluyo bööööyle gidiveriyo bazen diyorum suyummu yoksa bu sizede oluyomu böyle bişey

benim oğlum olacak ama benim son3 haftadır vajinama baskı inanılmaz .doktor başı aşağıda diyor.ama idrarla ilgili bir sıkıntım yok

az önce maillerime baktım.bir siteden hamileliğimle ilgili haftalık bilgi alıyorum da.o gelmiş 37.haftayla ilgili:"Bu mesaj bizden aldığınız son mesaj olacak.Doğumunuza çok az zaman kaldı,belki de bebeğinize kavuştunuz bile... Mesajlarımızla gebeliğinizi daha rahat geçirmenize katkı sağlamakyı ve doğum hakkında sizi bilgilendirmeyi amaçlamıştık.Eğer bu amacımıza ulaşabildiysek kendimizi mutlu sayacağız."mesajı okudum ve heyecan bastı..sanırım ben farkında degilim ama her an herşey olabilir....

Merhaba, ne güzel sizin doğumunuza az kalmış siz benden tecrübelisiniz, benim ara ara karnım ağrıyor sizce bu normal mi?Sizede olurmuydu? Çok kısa ve düzensiz oluyor...

Birde tüm tanıdığım bayanlardan şunu duydum ki annenin doğum yapacağı gün acayip bir enerjisi olurmuş, nerdeyse duvara tırmanacak kadar...Allah yardımcınız olsun acaba bende o günleri yani 37. haftaları falan görebilecekmiyim..Benim nedense umudum yok...

tabiki sende görceksin o günleri valla daha dün gibiydi bende senin kadardım.agrıların normal bence benimde olurdu özellikle adet dönemlerimde..saglıklı gebelik diliyorum.gebeliğinin en güzel dönemlerindesin bu arada degerini bil:)

benimde ara ara agrilarim oldu sonra farkettim ki karnim genislerken oluyor..
yakinda bebeginin hareketleri netlesecek,büyüdügünü farkedeceksin..gülsahinda söyledigi gibi en güzel dönemlerindesin ve güzel seyler seni bekliyor tadini cikar..

Çok sağolun...akşam akşam içimi rahatlattınız..Sizde bebeğinizi en güzel şekilde kucağınıza alırsınız inşallah...

bana halen diyorlar canım senin erkek olacak diye kız olduğuna inandıramıyorum kimseyi ...CADIARZU

sol gogsumun altında bır sızı hıssedıyorum . tam altında dell tabıkıde 4 parmak kadar altında yanı karnımın başladıgı yerde kızlar doktora soyledım ee artık yerı daraldı dedı sankı oğplum tırnaklarıyla kazı çalışması yapıyor . sordum orda nesı var dıye poposu varmış megersemm..
karnımın sagında da ayakları varmış . doktorum bol bol yuru dedı ama zor oluyor bnm ıçın . çunku baskı yapıyor aşağı kısmıma oturma ıhtıyacı yada wc ye gıtmek ıhtıyacı hıssedıyorum...

ayrıca hamılelıgımın ılk aylarında kı kadar korkmuyorm artıkk.. daha cesaretlıyım. normal dogum ıstıyorum ınsallah ta oyle olur bakalım 2 haftamız kaldı artık sadece heyecanlıyım
tamam tamam ıtıraf edıyım azcıkta tedırgınlık var..

canım normal doğum için zaten yürüyüş birebir tabi yürüyebilene... ağrıların normal benim 2 hft.dır oluyor benim ki galiba baya bi daraldı .

çok heyecanlıyım.biraz da korku var tabi sezeryan zor bi doğum çünkü sonrası yani.inşallah bi problem çıkmaz da sağ sağlim döneriz oğlumla eve.bugün uyuyamam heralde heyecandan.herşey planlı ama ben hala bi eksik var gibi kontrol edip duruyorum herşeyi.neyse doğumdan sonra görüşürüz inşallah arkadaşlar.kib.bye

çabuk gell bizi bekletme merakta bırakma..
yarın iki kişi olarak dönceksiniz aramıza gökçencim .. sadece evladını duşun uyumaya çalış ki sonrasında da yorgun bitkin duşmeyesin ..

seni kutluyorum cnm şimdiden merak etme bir sorun çıkmayacak sen moralini yüksek tut..bize de anlat sonra güzel hikayeni olur mu..hadi sana kolay gelsin...:teselli:

kızlar nasıl anlatsam az kaldı ve tek korkum bebeğime bir şey olması bu aralar benim kız enerji topluoyr doğum için neredeyse artık çok az kımıldıyor diyebilirim ve benim korkutuyorr birşey oldu zannediyorum ve hemen başlıyorum karnımla oynamaya sonra da uyandırıyorum zorla ne yapayım korkuyorum o da az kımıldanıyor ve uykuya varıyor yine....

canım yaa rahat bıraksana prensesımızıı aaaa ıkı gun sora o senı rahat bırakmıcak zaten..
kaygılanma hersey cok guzel gelışecek. sadece bebegını dusun rahatla

bu arada ben hıc dogumla ılgılı ruya gormuyorum ama herkes benı dogum mu yaptın senı ruyamda gordum erken dogurmustun dıey arıyor.. kokrmaya basladım heee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…