günlük duygularimiz..

canım inşallah allah dularını kabul etmiştir, bugün ben de 12 de kalktım ama yatsam gene uyurum yani , çok uyuşuk oldum, çok uyuyoruz ondan mı acaba hep uykumuz geliyor yoksa hamileliğin verdiği bişey mi bilmiyorum...ben de hep çok sevdiğim insanlaı kaybetmekten korkuyorum, eşimi annemi filan bu duygular sürekli peşimde ....offffsenağlama

inan biraz önce annem ile konuştum gene agladım sonra beni bir kere daha aradı sordu sen yisin demi diye iyyim dedim ama kendimi tutamadım ve hala tutamıoyurm arkadaşım ya hala aglıoyurm aglaya aglaya kahvaltı ettim o sırada ezan okunuyrdu gene dua ettim allahım dedim affet beni güzel kızım da belki de içimde aglıyor benim yuzumden

canım çok duygusallaştık işte hepimiz herşeye ağlar oldum ben de, annelik hassasiyetimi bilmiyorum , bence hepimiz çok fazla duygu yoğunluğu yaşıyoruz ondan luyo bunlar içimizdeki canlının bize tattırdığı duygu yoğunluğundan oluyo bunlar taşıyo arada bir ve biz ağlıyoruz, allahın izniyle herşey çok güzel olcak,biliyomusun biraz önce ezan okunuyordu ya ben de dua ettim ,ezan okunurken edilen dualar kabul olurmuş sen içini ferah tut

allah razı olsun birtanem canım benim çok teşekkür ederim haklısın ben de hergün her gece dua edioyrum inan allah buyuk kimseye çekemeycegi dert vermez saglıkla kurtarsın inşaallah bizleri

annemi özledim zaman geçsede gelse artık,eşim de nöbetçi bugün iyice yalnız kaldım.bebeğin eşyalarıyla uğraştım,çekmecelere eşyalarını yerleştirdim.bezini inceledim nasıl bişeymiş diye.tanıdıkların anneler gününü kutladım.sizlerin de kutluyorum ,nice yıllara evlatlarınızla eşlerinizle beraber.

Bende annemi aradim,ablami aradim,kardesimin esinide tebrik ettim oda 18 haftalik hamile..
veee engüzeli benim kizim bana cok güzel kirmizi bir gül almis yollamis babasiyla..bu sene karnimin icinde oldugu icin babasina devretmis görevi..canim kizim beniiiimmm..tabi buarada babasinida unutmamak lazim..cok düsüncelidir saolsun...:1hug:

bugün iyimiyim kötümüyüm hiçççççççççç anlamadım oğlumun ölümünün 2. senesi dünde doğum günüydü her zaman anneler günü bana bir ayrı gelir bu yüzden.anneme gittim iyiydi onunla oturmak konuşmak çok iyi geldi zaten bir tek o beni anlıyor eşimde tabi anlıyor ama bugün bi ayrı duygusalın bayanın anlayacağı bir annenin anlayacağı gibi.şimdi yeni geldim anneanneme gittik onunda gördük annemle eşim gelince bugün hakkın biraz konuşucam sıkıntılarım var daha doğrusu canımı sıkan şeylerden bahsedip biraz belki konuşurum.neyse işte bugünüde böyle bitiriyoruzz.ağrılarım arttı eşimde annemde çok üzülüyorlar evden dışarı çıkmak yasak bir daha dışarı yok dediler.ne yaapayım bende duramıyorum ben çok mu vafalıyım yoksa salak mıyım ............

canım böyle düşünmen çok normal seni ancak senin gibi olanlar anlar rabbim evlat acısı yaşatmasın ama kendine sakın hakaret etme

senağlamayarın belki düzelirim bugün çok alınganım fazlasıyla ve alındığım çok şey oldu ağlama yer arıyorum çok canım acıyor içim acıyor....
canım böyle düşünmen çok normal seni ancak senin gibi olanlar anlar rabbim evlat acısı yaşatmasın ama kendine sakın hakaret etme

senin yaaşadıklarını bu siteye ilk uye oldugunda anlattın sohbetten biliyorum bu konu için sana söyleyebilecegim tek bir kelimem yok ama karnındakini üzmeye hakkın yok duygusal olman alıngan olman çok dogal çok normal hem yaşadıgın durum için hemde hamileliğin vermiş oldugu şey bende dün çok kötüydüm aptal aptal şeyle rdüşündüm gece hiç uyyamadım ve burayada yazdım ama rabbimize şükredelim canımın için sen bulundugun ruhsal durumdan ayetel kürsiyi okuyarak kurtul allahın 99 ismi ni okuyarak kurtul ve su iç yat inan çok iyi gelecek yaşadıgın üzücü durumu unutman zaten mumkün degil rabbim evlat acısı göstermesin çocuklarımızı saglıkla kucagımıza alıp onların okuyp allah yolunda ömürlerini harcadıkları günleri göstersin rabbim bizlere haidi şimdi birbimize dua edelim yerimseniben ne dersin

bugün daha iyiyim hakkatten ne kadar ügündüm dün ve o kadar çok alıngandım ki anlatamam ama sen dedinya saçmalıyoruz bazen inan ne dediğimi bile bazen hatırlamıyorum o kadar kafam dalıyor ... her zaman için hepinize birden dua ediyorum nasıl unuturum ki sizi ....Şeniz

iyi ki varsınız buraya girmek bana inan çok iyi geliyor iyi ki varsınız arkadaşlar sizi ne kadar yüzyüze tanımasamda inanın ki hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum.

ne kadar boş bir gün benim için ne kadar halsiz hissediyorum kendimi ....hiç bişey yapasım yok hep uzanıyorum boş boş.

aynen bende;bir miskinlik geldi havalardan mıdır bilmem?oysaki kpss ye gircem ve çok az kaldı kendime gelip bir deneme yapmam lazım amabir elimde bisküvi bir elimde meyve suyu üzerimde battaniye...bu haldeyim:)

valla inan pc başınd adurmak bile beni bugün çok yodu canım benim ya ayaklarım özellikle nasıl koyacagımı bilemedim yere agrım yok ama sıkıntılılar yani

benim duygularim bugun normal
biraz bacaklarim sisiyor dunden beri sanki iki misli olmus gibiler
birazda uykum var bu biraz uyuyamadigim icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…