günlük duygularimiz..

ezgii canım sana ekleme yolladıımm
kayınvalıdemle beraber baktık bebişinin ve senin resimlerinee bol bol maşallah çektikkk kıyamam ben onaaa

CANIM BEN EMZİRME KONUSUNDA ÇOK SORUN YAŞADIM BENİM BEBEK HİÇ BİRŞEY ALAMADI BAŞTA NE MEME NE DE BİBERON ZORLA BİBERONLA VERDİK BAŞTA ŞİMDİDE MEME UCU İLE ALIYOR GÖĞSÜMÜ DAHA YENİDE EMMEYE BAŞLADI.KARNI DOYDUĞU ZAMAN 4 SAAT UYUYOR 4 SAATTEN FAZLA DURDURMUYORUM AMA UYANMIYOR BAZEN UYANDIRMAYA ÇALIŞSAMDA NAFİLE TEKRAR UYKUYA VARIYOR GÖĞSÜMDE BU DA BİR SORUN İŞTE ...
BİZİM BEBEK KARIŞMIŞ OLAMAZ O GÜN HEP ERKEKTİ BEBEKLER .......sırnaşık şey
ben zaten artık şapka takmıyor terliyor kafası hele emzirirken efor sarfediyor ya boncuk boncuk oluyor valla :))
anacım senin bebek hastaneden karışmış olmasın :)) bari biraz kendine benzeteydin...
bizimki adil davranmış valla hem bende hem babasından hatta rahmetli kayınpederimden bile almış kereta ama ilk bakışta herkes bana benzetiyor...
seninkinin uyku durumu nasıl emzirmek için zorla uyandırdığın oluyormu hiç...

Oglum artık kızmaya baslıyorum amaaaaa.... hıııııı
yarın 40 haftamız doluyor annecigim nerdesın nıye gelmekte çekınıyorsun yoksaa senın oranı buranı tutmaya çalıstıgım gunler mı gelıyor aklına korkuyormusun bu yuzdenn..
korkma melegımm senı hıcc ıncıtmıcem sana nasıl kıyabılırm kıı gozumden bıle sakınıcam annecigimm gel artıkk nolur..
bazen kendımı cok yalnız hıssedıyorumm ama senı dusunup bazı seylerı hafıfletebılıyorum bu bana yabancı sehırde.. sen gelınce bılıyorum kı sıkılmaya bıle vaktım olmayacakk bılıyorum gunler su mısalı akıp gecıcek yavrummm.. . senı dogurmak babanla hayatımı bırlestırmemden sonra aldıgım en dogru kararım oglum.. Allah ızın verırse ılerde sana bır kardeş yapmayı cok ıstıyorum şımdıden .. ve ıkınızede babanla ben elımızden gelenın en mukemmelını yaşatıcaz Rabbımın ıznıyle ..

cemre yaaa valla bir güldüm bir agladım yaaaaa.....deli ettin beni be!!!Allahım kavustur bu ana-ogulu ne olur!!!!

dengesızlıgımın satırlarıı gülşahh ay bende şımdı okuyunca güldüm :)))
duaların ıçınn cokk tesekkuur ederımmm

OĞLUM YİNE DOĞMADI :)
Bugun doğması gerekıyordu ama ı ıhhh bir tepkı yok .. hala beklemedeyız doktor 1 hafta daha beklıycez dedı . Allah hayırlısını versın..
artık sıkıldım bu durumdan ama sesım cıkmıyor beklıyorum dusunuyorum beklıyorum dusunuyorummm

Allah kolaylıkk versın derın bır nefes al bısey olmuyorr...
ne guzel bebegıne kavuşacaksınm nesıhancım
darısı başımıza..

arkadaslar dogum yapalı 3.5 ay oldu yani bebisim 3.5 aylık
sizlerin yazdıkalrınızı okuyup duygulanıyorum
hepimiz cok sanslıyız boyle mukemmel seyler yasıyoruz cok sukur Allaha
hepinize guzel dogumlar diliyorum
ah ah o bebislerinizle gecireceginiz zamanlar oyle guzel olucakki oyle guzel kokucakki bebekleriniz
boyle bi sevgi boyle bi duygu cok sukur cookkk
hepiniz hayırlısıyla alın bebislerinizi kucagınıza isallahh
sevgiler

çok teşekkurler .. bızde beklıyoruz ıştee ..
özellıkle ben 40 haftamız dolduu artık ama yok bi gelışme sadece 1 cm açıklıkk..
ne duşunecegımı bılemez oldum artık..
yavruma kavuşmak ıstıyorummm

doktor muayene ettıkten sonra sadece 1 cm dedı ama bu hafta ıçınde gelebılr buyuk ıhtımal dedı
daha sonra nst ye baglandım sonucumu goturdum kendısınee bu haftayıda beklıyebılırr sancı fln cok gozukmuyor cunku dedı ..
1 cm acıklık olunca ne kadar surede gelır bebıs acaba ?? yuryus yaptım 3 km fln sonlarına dogru alta basınc hıssettım aam sımdı evdeyım yıne tık yok :KK70:

canım ben normal dogum yapmadım o yuzden bilemicem
sen bol bol yuruyosunki acilma cogalsin diye mi yoksa:))))))))
ay hatırlıyorum benım de son hafta hep kasılmalaım oluyordu nstye baglanıyordum doktor yalancı sancı bunlar diyince sinir oluyodum:)
halbuki dogum baslamak uzere dese diye bekliyordum bak simdi 3.5 ay gecti bile:)

Darısıı başımızaaa inşallah ne diyeyim kiii...
doktorum dedı yurumem gerektıgını bebegın kanala ılerlemesını saglarmı vede sancılarımın aza ındırgenmesını saglarmışş bende yuruomm :))

senağlama senağlama
artık ne hissettiğimi ne istediğimi ne duşundugumu bilmiyorum....
çok yalnız hissediyorum kendimi o kadar__________
ozellikle bu saatlerde nefesim kesiliyor sanki.. :a015:

:teselli:cemredenizz üzülme canımm.nazlı bi bebek olacağı belli oluyo şimdiden.sende o doğduğunda o pamuk topuklarını bi ısırırsın olur biter geçerr.sabırsızlanma lütfen senden ayrılmak istemiyor.hem anneler doğum yaptıktan sonra bebeklerinin karınlarında olduğu zamanlarını çok özlerlermiş.sen daha fazla zaman geçiriyosun bebeğinle bir bütün olarak..zaten doğduktan sonra peşinde koşacakk çoookk vaktimiz olmıycakmı.hayırlı doğumlar diliyorum.üzülen hamileelerede hiç dayanamam bak bende ağlarımm.senağlama

çok teşekkurler çiğdem.. bende guzel duşuncelerle uyanıyorum her sabah.. amaa geceye dogrdu afakanlar basıyor.. kötu oluyorum nedense..
bugun oğlum hıc kıpırdamıyor.. bıraz bekleyıp takıp edıcem .. genelde kahvaltı yaparken uyanırdı
babası hemen gıdelım doktora dedı bı 10 dakıka beklıycem kızlar ..

oğlum kıpırdıyor çiğdem.. ama dunku gıbı deıl hareketlerınmde bayaa azalma oldu.. olmazsa akşam hastaneme gıdıcem.
gelışmelerı bıldırıcem yıne

X