Gündemdeki haberlerle ilgili lütfen içeriği okuyun

Çok üzücü ya çok. Kadın doğum konusunda çok sorunluyuz katılıyorum. Kadınlarımız korkuyor. Korkutuluyor. En ufak şey de anneler tedirgin edilip hamilelikleri zehir ediliyor. Hamile kadınlara davranışlar çok kötü. Keşke evde doğurma imkanı olsa. Evinde doğuranlara imreniyorum😔 Riskli gebelik olmasa özel ebeler eşliğinde bunu bile düşünürdüm 😐
Hamile olunca iki kişilik düşünmek zorunda kalıyoruz eşlerimiz de hem bizi hem bebeğimizi düşünüyor . Çok zor artık kendimizi birilerine emanet etmek

başka doktora götürdünüz mü? nasıl kapandı orası çok tehlikeli bir yara
O hastanedeydi yine doktorumuz bana bunu söyleyen zaten doktor hemşire de aynısını söyledi güvendim kötü bir şey olduğunu düşünmedim uzun süre damar yolu açık kaldı diye normal diye anlattılar inandım güvendim. Doktora güvenemiceksek kime güvenicez. Sargı krem vs yazdılar onları uyguladık aylar sonra iyileşti çorap bile giydiremiyordum

O hastanedeydi yine doktorumuz bana bunu söyleyen zaten doktor hemşire de aynısını söyledi güvendim kötü bir şey olduğunu düşünmedim uzun süre damar yolu açık kaldı diye normal diye anlattılar inandım güvendim. Doktora güvenemiceksek kime güvenicez. Sargı krem vs yazdılar onları uyguladık aylar sonra iyileşti çorap bile giydiremiyordum
yok bilmiyorum kime güveneceğimizi artık. hastaneye de götürürken tedirgin bir sürü şüpheyle götüreceksek ölelim yani

Ay bebeğinizin ayağını öyle görünce içim ciz etti şuan bebeğim kucağımda uyuyor kendi yavrum kadar üzüldüm Allah bin belalarını vermiş bebeğin ayağını oymuslar resmen çok geçmiş olsun Allahım ölen bebeklerin anne ve babalarının ahını alan bu canilerin bu dünyada da öteki dünyada belasını versin iki yakaları bir araya gelmesin bu yaşıma kadar hiç beddua etmedim ama bu kadarı da olmaz dayanamadım

Ay bebeğinizin ayağını öyle görünce içim ciz etti şuan bebeğim kucağımda uyuyor kendi yavrum kadar üzüldüm Allah bin belalarını vermiş bebeğin ayağını oymuslar resmen çok geçmiş olsun Allahım ölen bebeklerin anne ve babalarının ahını alan bu canilerin bu dünyada da öteki dünyada belasını versin iki yakaları bir araya gelmesin bu yaşıma kadar hiç beddua etmedim ama bu kadarı da olmaz dayanamadım
Allah size bebeğinize sağlık versin. Hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın çok zor artık kimlerle denk geliyoruz kimlerle iç içe yaşıyoruz

Skandal o kadar büyük ki hergün yeni ifşa çıkıyor. Bence bu olay 12 bebek ile sınırlı değil. Allah sonumuzu hayr etsin
Kesinlikle değil. Ben kaç yaşındayım bana bile yoğun bakım kaydı açılmış bizim üstümüzden bile para almışlar. Yaşlılar var bu hastanelerde ölen kimbilir nasıl bakıldı ne duruma geldiler

Burada hep cocugum şu kadar gün yoğun bakımda yattı, şöyle dediler falan diye yazan anneler görüyordum. Tahminim bu yenidogan skandalı tüm Türkiye'de olan bir durum.

Bebekle sınırlı olduğunu sanmıyorum bu olayın. Yaşlılar yoğun bakıma düşme korkusunda haklıymış demek ki.
Evet kesinlikle ha bebek ha yaşlı ikisi de aynı durumda oluyor bi yaştan sonra. Nasıl bakılıyor ne yapılıyor kimse bilmiyor hastane doktor sorgulamak kimin aklına gelir neden güvenmesin ki insanlar normalde ama artık kimse doktora da güvenemeyecek.

Dün bende aynı kaygılarla konu açtım buraya gerçekten akıl alır şeyler yaşamıyoruz ben e nabızdan kendimi sorgulamadım bir bakayım umarım daha kötü şeylerle karşılaşmayız

Sırf bir iki PKK li asilmasin diye de bu hale geldik. Arada bir kaç da masum gitsin birşey olmaz. Böyle giden daha çok. Siyasi suçlu dediğiniz de azılı PKK lilar.
E bu cani doktor da pkkli. ama yıllardır doktor olarak çalışmış idam gelse bunlara mı gelecek sanıyorsun? daha içeride tutmayi birak doktor olmasını engellemeyi becerememişler

X