Günde 1 Öğün Beslenerek Zayıflıyoruz!!

Tatlı çikolata konusunda al benden de o kadar
Aynen birbirimizi gaza getirip bu isi halledicez bence

Bende artık bana hamilemisin diye sormalarından bıktığım için bu yola baş koydum . İlk günler zor geçti de ön günden sonra biraz alışıyor insan. Çalışan ve hareketsiz bir insan olarak bu tip bir diyet bana daha mantıklı geldi

Kac kilo gitti 10 günde
Evet calisanlar icin sabah kahvaltısı ve öğle yemegi zor oluyor evden hazirlayip götürmek lazim o da hergun benim yapacagım is degil

cok erken bitirdin ertesi güne zorlamaz mi
Dün ilk başladığımda da 11 de başlamıştım sabaha zor oldu ama oldu Bugün ilk 12'de yaptım şimdi de bir kuru incir attım ağzıma işte. Öğlen 1' çekmeyi planlıyorum yarın ki hep saat 1 den 1 e olsun diye.

Hadi bakalım karşılığını alalım gitsin kilolar

Aslında ben sizin kilonuza baktım gayet iyi boyunuz uzun kilo probleminiz olmaması lazım diye düşündüm! ben epey bir okudum araştırdım bu omadı 14:00 e kadar tamamlayın bitirin diyorlar

Aslında ben sizin kilonuza baktım gayet iyi boyunuz uzun kilo probleminiz olmaması lazım diye düşündüm! ben epey bir okudum araştırdım bu omadı 14:00 e kadar tamamlayın bitirin diyorlar
Evet evet 14:00 ı geçmemesi gerekiyormuş tam etki için ama daha geç yiyenlere de ben olumsuz etki yaratacağını düşünmüyorum her ne olursa olsun günde 1 öğün illa ki etkisi olur.
Ama ben ofiste 1 de molaya çıktığım için artık bundan sonra saat 1'den 1 şeklinde yapacağım.

Maalesef ideal kilom 60 üstü olmamalı. Evlendiğim ve yurtdışına çıktığımdan beri 15 kilo aldım 36-38 beden giyerken 42 beden giyer oldum o yüzden 58-60 arası kiloda gidip gelirsem çok daha sağlıklı olacak :)

Aranızda en tombik benim sanırım iki sezeyanlı koca göbüşümle

N neseren sende öğünü erkene çekmeye bak mesela öğlen işyeri yemek veriyorsa orda ye daha etkili olur
Öglen isyerinde kizartma yapiyoruz sadece zaten o yüzden hep kilo aldim baya sagliksiz öğünler oluyor evden getirmekde birkac kez denedim hep evde unutuyorum en iyisi aksamlari evde tavuklu yada tonbalikli bir salata ile kapatmak 3-4 günü diger günlerede sebze bakliyat yaparim diye düşündüm

Bizde öğlen yemek çıkmıyor hiç normalde yulaf lapası yiyiyordum ama artık 1 öğünde yetmez diye sabahtan yaptım. Tavsiye ederim işe hazırlanırken bile ocağa atabiliyorsan birşeyler at pişsin Ya da akşamdan birkaç günlük stok yapabilirsin o da güzel oluyor

ben diyorum ya sürekli hamilemisin sorusundan usandığım için çok okuyup araştırararak başladım. Bakliyatı kes bir süre! ben bana iyi gelmeyen süt bulgur bakliyat pilav makarna bunlarıda çıkarttım . Uzman videosunda bakliyatı da çıkartın diyor hani hızlı kilo verince insan daha iyi motive oluyor

Ay benim 2 yasinda bir oğlum var sabah ise gelirken onu krese birakiyorum evden bir çıkışımız var anlatamam sacimi yolda topluyorum öyle söyleyeyim ama aksamdan yapip yanimda getirmeyi deniycem yarin

Hiçbirşey bulamazsam yada yapamazsam yumurta haşlıyorum bol yeşillik domates salatalık çiğ fındık badem meyve felan . Yulaf lapası tutmaz

Ay benim 2 yasinda bir oğlum var sabah ise gelirken onu krese birakiyorum evden bir çıkışımız var anlatamam sacimi yolda topluyorum öyle söyleyeyim ama aksamdan yapip yanimda getirmeyi deniycem yarin
oyyy ona bir şey diyemedim işte doğrudur Dene dene valla akşamdan 2 günlük bile yapsan kendine yetecek kadar hem yormaz hem sağlıklı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…