Makyaj Ürünleri gratiss:D

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

eylemgs34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2013
217
22
34
yakın bi zamanda gratise gitcem sizce hangi makyaj ürünlerini almayalım :))
fondöten filan kullamöıyorum cildim bozulmasın diye belki bb krem alırım :))
yaşım 18 :KK70:
yardımcı olunn

Far paleti için nudetude önerebilirim. Kolayca kullanacağın renkler var içerisinde.
Mia moore ruj alabilirsin kırmızı sürerim diyorsan.
Cilt tonuna göre allık alabilirsin.
BB kremi nasıl bilmiyorum ama fondötene göre iyi bir seçim.
Eğer wet n wild ürünleri varsa gittiğin yerde comfort zone paletinin renkleri de çok hoş.

Far paleti için nudetude önerebilirim. Kolayca kullanacağın renkler var içerisinde.
Mia moore ruj alabilirsin kırmızı sürerim diyorsan.
Cilt tonuna göre allık alabilirsin.
BB kremi nasıl bilmiyorum ama fondötene göre iyi bir seçim.
Eğer wet n wild ürünleri varsa gittiğin yerde comfort zone paletinin renkleri de çok hoş.

farla işim olmazda ruj alabilirim :) tşkler tavsiye için ))

Essence'nin dudak parlatıcıları var. İndirimden 6 tlye almıştım sanırım. Çok hoş yaz renkleri var bende turuncu-nude tonlarında bir rengi var ve yapış yapış yapmıyor dudakları.

The balm ve wet n wild ürünlerini incele derim. Görevli kızlar çok yardımcı oluyorlar...

The balm ürünlerinde %30 indirim var şu an...

Max factor 2000 calorie rimel 40liradan 30a düşmüştü hafta sonunda. Onu değerlendirebilirsin. Kirpiklerin uzunsa harika dolgunluk veren ve biraz da uzatan çol şahane bir rimeldir. Fiyatı da çok iyi. Kaçırma. 2 - 3 kat sürmek lazım bi de rimelleri. Topaklanma yapmayacak şekilde elbette.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Fuzuli masraf, bir şey alma bence. Bitmiyorlar de zaten. Estetiğe önem veriyorsan kumaş, iğne, iplik al, dikiş öğren. Kıyafet tasarla, giyin, giydir. Yün falan al, örgüye başla. Orijinal bir stil yaratabilirsin kendine. Kimyasal katkıları da yok bunların. Ekonomik katkısı da cabası. Dikiş dikiyorum demek de çok havalı oluyor. :KK53:

Silikon Vadisindekiler bile farkında hem:

http://www.trthaber.com/haber/saglik/silikon-vadisinde-teknolojisiz-okul-128662.html

Son düzenleme:
balm'ın aydınlatıcı pudrası var ben göz üzerime kullanıyorum. bir açık bir de koyusu var göz kalemi kullanıyorsan özellikle öncesinde çok hoş duruyor ama ben eye liner kullanmanı öneririm.

X