Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morlukları.. :((

siz hala o karışımı sürmeye devam ediyor musunuz?sonradan gözaltınızda bir sorun olmasın..size bunu bir dr mu tavsiye etti..nereden buldunuz o yağları karıştırmayı?

benim dayım cilt doktoru o bunları kullnmamı önerdi bende karışım yaparak kullandığımı söyledim.zararlı olmadığını söyledi hala devam ediyorum çok memnunum.soracağınız başa bir şey olursa benim başlığımdan yazabilirsiniz hepsini takip edemiyorum çünkü
sevgiler...

Konu cokk eski kalmis sanirim ama merak ettigim bisey var..bende burun ameliyati sonrasi sizinle ayni sorunu yasiyorum.1 ay olmak uzere hala gecmedi... sizin suan ki durumunuz nasil acaba cook olumsuz etkiledi beni

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar boşuna uğraşmayın eğer devamlı küçüklükten beri gelen bi morluk varsa damarlarla alakalı birsey ne yaparsan yap geçmez pazartesi doktora gdicem önceki doktor bnde dermorol uygulycgnı söylemişti dua edin kızlar bıktım bu dertten sonuçları yazıcam sizee sevgilerrrrr

Ben de bu markanın gülsuyunu, nemlendiricisini, yüz temizleme köpüğünü ve toniğini kullanıyorum çok memnunum :) Ayrıca Kuşburnu çekirdeği yağı ve kayısı yağını karıştırıp her gece temiz göz altlarıma uyguluyorum, hafifleme belirgin şekilde var

Herkes o yag bu yag diyor ama tam sonuc alan yok sanirim simdide kusburnu yagi iyi valla yakinda aktarci olcam:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

genetik gözaltı morlugu için hiçbir şey yapamazsınız kremmiş oymuş buymuş hepsi hikaye bununla yaşamayı ve barışık olmayı öğrenmeye çalışın mesela bazıların gözaltlarında kılcal damarlar vardır bunun içinde yapacak bir şey yok gibi ve herşeyi gözaltlarınıza sürüp bari erken yaşta kırışıklık yapmayın birine iyi gelecek diye herşeyi kullanıyorsunuz diğer tarafa zarar veriyor yüz zaten çok hassas bir bölge gözaltı daha hassas genetik degilse neden kaynaklandıgını en iyi siz bilirsiniz yaşam tarzınızı sorgulayın gece 2-3 lere kadar bilgisayar başındaysanız saat 9-10 gibi yatmayı alışkanlık haline getirin bol su için böyle ufak şeyler bile bunda çok etkili birden bire olmaz ama zaman içinde etkisini görürsünüz

Herkese merhaba ben de yaklaşık bir hafta önce göz altı morluklar için lazer yaptırdım o kadar mutluyum ki şu anda anlatamam kapatıcı kullanmadan gezebiliyorum iki seansim daha var büyük ihtimalle tamamen kurtulacagim. Bu zamana kadar tonlarca krem denemiş biri olarak söylüyorum

Piyasa da göz altı morluklar için denemedigim marka kalmamıştır hepsi para tuzağı hiç bir ise yaramiyorlar sadece sürdüğünüz zaman içeriğinde bulunan Simli görünümden ö ve verdiğiniz onca paradan ötürü kendinizi biraz iyi hissediyosunuz ama sonuç tam bir hayal kırıklığı benim tavsiyem paranızı bu kremleri alarak sokağa atmayın imkaniniz varsa lazer yaptirin

Tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar.. Burada bahsedilen vitamin serum karışımını hazırlayıp kullanmayı düşünüyorum.. Kullananlar yorum yapsaydı keşke de sonucu bileydik.. e, k, c vitaminlerini sadece zeytinyağıyla karıştıtıp sürmeyi düşünüyorum ama inşallah işe yarar..

Arkadaşlar merhaba göç altında morluklarim var minirlik var ve nu beni çok rahatsız ediyor evde uygulanabilecek tavsiyeleriniz var mı yardımcı olursanız mutlu olurum

Benimde goz alti morluklarim var uc sey deniyorum faydasini goruyorum bu aralar biraktim patatedi rendeleyin ince bir tulun icine koyun yuvarlak bir desrn verin gozunuzun ustune koyun yarim saat uyuyun yada muzik dinleyin daha sinra yikayin salataligi ise dilebilirsiniz ince bir sekilde mor lugun uzerine koyun bide cay cay demini patataste dedigimgibi bir tulun icine koyun yarimsarr saat bekletin faydasini goreceksiniz iki haftada sık sık deneyin

Canım nerde yaptırdın lazer?

Merhaba,

Hergün hasta mısın uyumadın mı iyi misin? gibi sorulara maruz kaldım lise yıllarından itibaren 30 yaşındayım hala kurtulamadım. Kaç kere dermatoloğa gittim, böbreklerime karaciğerime baktırdım çok şükür bir problem yok ama gözaltlarım ve üstü kahverengiydi resmen.Lzer yaptrımayı düşündüm fakat gözüstlerinde de kahverengilik var ve lazer uygulamak istemiyorlar.Daha sonra LR ürünleriyle tanıştım ve 3 farklı krem kullanıyorum ve gayet memnun kaldım. Vakti zamanında minnacık kremlere kat ve kat fazlasını verdiğim halde işe yaramadıklarını da gördüm. Şuan kullandığım LR kremlerin 25. günündeyim ve yarı yarıya ton farkı var açıldı en azından kapatıcı sürmeden normal bir insanın yorgunluk halindeki görüntüsüne sahibim bu benm için cok cok iyi bir gelişme. 1 ay daha kullanacağım ve umuyorum tamamen kurtulacağım bu görüntüden ve makyaj bnm için sadece gözaltlarımı kapatmaktan ibaret olmayacak :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…