Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morlukları.. :((

Arkadasim
paylasimin icin cok tsk ederim.Ben cok düzensiz uyuyorumve bende oldum olasi göz cevrem mosmor dur .Bana cok mantikli geldia.s
kal saglicakla

merhaba arkadaşlar benimde kalıtsal gözaltı morluklarım vardı.vardı diyorum çünkü çok çok hafif kaldı.eski haleerimi düşününce şükrediyorum..size tavsiyem ilk önce bi doktora gidin ve karaciğer yada böbekrek iltihabı var mı yok mu öğrenin.benim böbrek yağlanması nedeniyle morluklarım biraz daha artmış.tedavi olduktan sonra baya baya bi azalma oldu.düşünün panda gibi dolaşırdım kapatıcı süredim bi süre sonra aynana baktığım da haydaa durum berbat yani..neyse şu makyaj ürünlerinden uzak durun hergün özellikle elma suyu ve diğer yediğiniz meyve suyu sürün ve son tavsiye bal arı sütü karışımını düzenli olarak sabahları aç karnınıza bi talı kaşığı yiyinn benden tavsiye umarım birazda olsun faydalı olmuşumdurrra.s.

tam göz morluklari ve karaciğer yada böbekrek iltihabıyla alaka kuramiyorum ama öyle olabilir.. doktora bi r gorunmek gerek..

Ayrica gece ögrendim bir arkadastan,kendisi denemis ve faydasini görmüs..

1 cay bardagi süte 1 cay kasigi kuru nane atip karistiriyorsunuz..bunu buzluga koydugumuz kaliplarin icine aktariyoruz...donunca gözlerimizin altinda gezdirior isterseniz kalanini yuzunuzdede gezdirirsiniz... her gün yapilirsa iyi olur insallah..

morluklar cok yok ama bende denicem.

ne varsa denedim şu morluklar için.geçmiyor işte geçmiyor.geriye sadece doktora görünmek kaldı.bakalım umarım işe yarar

aynen aynı der bendede var bir çok krem vs kullandım biiişe yaramadı.şimdi loreale yöneldim.sonuçları haber veririm.

bende burdan öğrendim dogacıdan kayısı cekirdeği kremikullananlarda morluklar azalmıs
bende aldım kokusu güzel fakat düzenli kullanmadıgım için bişey diyemiyorum..

Arkadaşlar merhaba;

Ben gözaltı ağlamaktan mosmor olanlardanım 1 sene önceki fotograflarıma bakıyorum da makyajsız fotolarıma tek nokta morluk yokken, şu an makyajlı fotolarımda bıle koyu şekilde morluklar belli (

Ben Chanel in Beaute Inıtıale Eye ürününü düzenli kullanıyorum, goz altı morlukları için önerildi ama 4 ay oldu bir işe yaramadı En kaliteli kozmetik krem bile bir işe yaramıyorsa artık bunlara cuvalla para dokmenın anlamı yok :)

Cernor XO yu cilt doktorum vermişti sadece 1 tüp bitirdim ama en ufak faydası olmadı

Şimdi yazılanları okudum ve yarın eczaneden alacagım K,E,B vitaminlerini badem yağına kırarak kullanmayı düşünüyorum.

Badem yağı konusuna gelirsek, ilave bilgi olarak sert ayak topuklarıma çok iyi geldi ek bilgi :)

Kızlar gözaltı morlukları için bir tedavi yöntemi yoktu; ama artık vaarrrr.....:) burda isim yazamıyoruz sanırım. Zaten bu ürünler satılmıyor. Kliniklerde yapılmaya başlanmış. Sadece 3 seans. Ama ailenizde varsa morluk problemi iyileştirme ihtimali biraz daha azalıyormuş. bence denemeye değer çok yakında özelden mesaj atabileceğim çoook şükür. yazarım merak edene ordan... öpüldünüz

merhaba sevgultuna; merakla bekliyoruz ( bu morluklar benide mahvetti herkes gibi

göz altındaki çukurlar için cerrahi müdahale yaptıran var mı aranızda dolgu filan. bende göz altı morluklarına ilaveten bide göz altı çukurları var iki beraber çok fena gözüküyoo (

en azından klinik ismi veremezmisiniz?

Benimde son zamanlarda, çok yorgun olmam, uykusuz kalmamdan dolayı ve de genetik morluklar oluşmaya başladı.
Kendimi çok bitkin hiseediyorum, göz altı kapatıcılarını kullanmadığım zaman kötü gözüktüğümü hissediyorum.
Bunun için vitamin ve badem yağı karışımını deneyeceğim ve gelişmeleri yazacağım buraya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…