Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morlukları.. :((

merhaba gecmiş olsun öncelikle bende burun ameliyatı oldum bugun 3 ay oldu morluklarım gecmıstı ama goz altımda leke gıbı kahverengı kaldı gecmıyor sol gozum daha fazla morarmıstı o daha fazla doktorum gececgını soyluyor ama bence hıcbı degısım yok amelıyattn once hıc bı morluk koyuluk dahı yoktu cok canım sıkılıyor cıldıyeye gıttım ddf dıye bı markanın goz altı jelını onerdı baya pahalı bı urun gececegını bılsem alacagım doktor zamana bırak dıyor ama 3 ay oldu boyle olan yok etrafımda gorduklerımde de sız suam nasılsınız gectımıbana yardımcı olurmusunuz

--------------------------------------------------------------------------------

buradan bir arkadasımızın önerisiyle (adını hatırlayamadım şimdi, kusura bakmasın lutfen)
ona çok tesekkur ediyorum. hiç gecmez sandıgım, ırsi ve yogun (simsiyah) gözaltı morluklarım onun önerisiyle %80 oranında kayboldu.
iki ay boyunca kullandıgım bu uygulamayı belki kullanmak isteyenler olur.
Bir ampul E vitamini (eczaneden)
Bir ampul B vitamini (eczaneden)
iki çay kaşıgı badem yagı (eczaneden)
bir çay kaşıgı zeytin yagı (mutfaktan ) : )
sosyal guvencesi olanlar bir doktora yazdırabilirler.
bu karısımı iki ay boyunca uyumadan once ve bazen güniçinde de sürdüm sorunlu yerlere.
1 haftada belirgin sonuclar almaya baslarsınız.
son iki haftadır bu karısıma K ve C vitamini ampullerini de ekliyorum(eczaneden) ve daha iyi sonuc almaya basladım.
hiç geçmez sandıgınız gözaltı morlugunuz varsa siddetle tavsiye ederim. hafif duzeyde olanlara cok daha cabuk etki edecektir.

linki kopyaladım ama çıkmadı :sm_confused:

göz çevresi bakımı sayfasından umarım faydalanırsın[/QUOTE]

Merhaba, benimde durumum sizin gibi. Kalıtsal bir göz altı morluğu. Sizin yöntemi denemeye karar verdim ve vitaminleri temin ettim. Şu anda da göz altıma sürdüm ve bu şekilde uyuyacağım. Yalnız sormak istediğim bir şey var ki. Bunların hepsini karıştırdığımızda karışım epeyce oluyor. Siz bu karışımı saklayıp her gece mi sürüyordunuz? Nasıl saklıyorsunuz?

Ben kimya mühendisiyim ve ilaç sektöründe çalışıyorum. B vitaminlerinin özellikle B12 nin ışıktan bozunma durumu vardır. Çok çabuk ışıktan etkilenip safsızlıklar oluştururlar. Bu yüzden en fazla 1 hafta süre saklanabilirler. O da karanlık bir yerde ve iyice kapatılmış olarak hava almadan olabilir.. Buna dikkat etmek lazım. Ek bilgi olsun bu da.

Yöntem için teşekkür ediyorum. Umarım sizde işe yaradığı gibi bende de iş yarar.

Merhaba, benimde durumum sizin gibi. Kalıtsal bir göz altı morluğu. Sizin yöntemi denemeye karar verdim ve vitaminleri temin ettim. Şu anda da göz altıma sürdüm ve bu şekilde uyuyacağım. Yalnız sormak istediğim bir şey var ki. Bunların hepsini karıştırdığımızda karışım epeyce oluyor. Siz bu karışımı saklayıp her gece mi sürüyordunuz? Nasıl saklıyorsunuz?

Ben kimya mühendisiyim ve ilaç sektöründe çalışıyorum. B vitaminlerinin özellikle B12 nin ışıktan bozunma durumu vardır. Çok çabuk ışıktan etkilenip safsızlıklar oluştururlar. Bu yüzden en fazla 1 hafta süre saklanabilirler. O da karanlık bir yerde ve iyice kapatılmış olarak hava almadan olabilir.. Buna dikkat etmek lazım. Ek bilgi olsun bu da.

Yöntem için teşekkür ediyorum. Umarım sizde işe yaradığı gibi bende de iş yarar.[/QUOTE]

yağlar gözaltında torba yapmasın ya:18:kaş yaparken göz çıkarmayalım.bilen arkadaşlar bi aydınlatsın netlik kazandıralım olaya

yağlar gözaltında torba yapmasın ya:18:kaş yaparken göz çıkarmayalım.bilen arkadaşlar bi aydınlatsın netlik kazandıralım olaya[/QUOTE]

perricone md advanced eye area therapy kullanacagın tek ürün. yıllardır göz altı göz üstü morluklarımla savaşıyorum. o kadar kremler doğal yöntemler hiçbiri işe yaramadı.Bu ürünü 5 gündür kullanıyorum inanılmaz azalma oldu bir ay sonunda dahada iyi olacagını düşünüyorum. Tabi bunun yanı sıra bol su ve düzenli uyku ayrıca vitaminli besinlerle beslenmek.Valla ilk defa bir üründen bu kadar memnun kaldım. Fiyatı biraz pahallı ama gereksiz kremlere dünyanın parasını vereceginize paranızı biriktirip gidip bu ürünü alın. sadece ezcanelerde satılıyor.Ayrıca içinde paraben maddesi yok. parfümlü değil.. 15 ml olmasına ragmen çok azı göz altlarına yedirmen yetiyor . sabah akşam kullanıyorsun.İnt araştırabilirsiz. Ben araştırarak almıstım. iyikide almısım. fiyatı pahallı oldugu için tereddüt etmiştim çünkü umudum kalmamıstı ama perricone ürünleri cidden çok güzel bizzat denemiş birinin agzından duyuyorsun bunu.yaş olayına gelince bu ürün içerisinde kimyasal olmadıgı için her yaştan kişi kullanabilir. Bir konuya daha netlik getireyim. Sadece göz altı morluklarına degil aynı zamanda göz altındaki çizgilere de iyi geliyor yatıstırıyor.:) ilginenlere duyurulur.Ben bir blogdaki arkadaşın şiddetle tavsiye etmesi üzerine almaya karar verdim. Ürününü adını ayzarsanız blogda çıkıyor zaten.

yağlar gözaltında torba yapmasın ya:18:kaş yaparken göz çıkarmayalım.bilen arkadaşlar bi aydınlatsın netlik kazandıralım olaya

perricone md advanced eye area therapy kullanacagın tek ürün. yıllardır göz altı göz üstü morluklarımla savaşıyorum. o kadar kremler doğal yöntemler hiçbiri işe yaramadı.Bu ürünü 5 gündür kullanıyorum inanılmaz azalma oldu bir ay sonunda dahada iyi olacagını düşünüyorum. Tabi bunun yanı sıra bol su ve düzenli uyku ayrıca vitaminli besinlerle beslenmek.Valla ilk defa bir üründen bu kadar memnun kaldım. Fiyatı biraz pahallı ama gereksiz kremlere dünyanın parasını vereceginize paranızı biriktirip gidip bu ürünü alın. sadece ezcanelerde satılıyor.Ayrıca içinde paraben maddesi yok. parfümlü değil.. 15 ml olmasına ragmen çok azı göz altlarına yedirmen yetiyor . sabah akşam kullanıyorsun.İnt araştırabilirsiz. Ben araştırarak almıstım. iyikide almısım. fiyatı pahallı oldugu için tereddüt etmiştim çünkü umudum kalmamıstı ama perricone ürünleri cidden çok güzel bizzat denemiş birinin agzından duyuyorsun bunu.yaş olayına gelince bu ürün içerisinde kimyasal olmadıgı için her yaştan kişi kullanabilir. Bir konuya daha netlik getireyim. Sadece göz altı morluklarına degil aynı zamanda göz altındaki çizgilere de iyi geliyor yatıstırıyor.:) ilginenlere duyurulur.Ben bir blogdaki arkadaşın şiddetle tavsiye etmesi üzerine almaya karar verdim. Ürününü adını ayzarsanız blogda çıkıyor zaten.[/QUOTE]

fiyatı nedir bunun ve gerçekten işe yaradı mı sizde?

fiyatı nedir bunun ve gerçekten işe yaradı mı sizde?[/QUOTE]

evet ya gercekten işe yaradımı kremlerın ıse yaramadıgı yazıyor lutfen cvb yazarmısınz bıktım artık bırısıde gerçekten işe yarasın

göz altı morlukları için aloe veralı ürünler kullanıyorum kızlar hatta bi tanesinin ismi forever alluring eyes çok memnun kaldım paylaşıyım dedim..

bu cevap hiç samimi gelmedi, zira ben de ıspartalıyım ve o markayı iyi biliyorum. Kesinlikle böyle bir etki yaratması beklenemez.

Selam, ben de aynı konudan müzdariptim bir estetisyen transvital markasının göz kremini önerdi göz altında şnanılmaz sonuç veriyormuş. Hiç kullanan var mı acaba?

herkes denicem denicem demiş ortada sonuç yok
birçok topicte olduğu gibi... niye şaşırıyosam

Blue Plasma Orbital diye bir ürün çıkmış yeni göz altı morlukları ile ilgili şu anda amerikadan resmi sitesinden siparişi verdim gelince deneyip burdan bilgilendirme yapıcam

Bende ılık çayı denedim çok etkili olmadı böbreklerim hassas bu yüzden oluşabilirmiş morluklar

Merhaba arkadasım..
Benimde göz altı morluklarım var hatta bazen çok şişiyor bazende çökmeler oluyor.. göz etrafındaki deri vücudun en ince derisidir. peelingler veya nemlendiriciler kapatıcılar maskeler o bölgeye uygulandıgında ciddi sorunlar yaşayabilirsin.
adaçaylarından buz kalıpları yapın ve gözlerinizin etrafında gezdirin '' bu da aslında çok yanlış buz oradaki damarları çatlatablir..
ayrıca oaraya sürülen kremler orada yag bezeleri oluşturabilir.
bu kalıtsal bi sorun da olabilir düzensiz biz yasamdanda kaynaklana bilir. uyku ve beslenme düzeni de çok büyük etkendir..

en sıkıntısız çözüm denemesini çay olarak görüyorum soğumus veya bayatlamıs caya pamukları batırıp bi süre gözlerinde bekletebilirsin
ben demlik poşeti yapıyorum akşamları çay faslımız olur ailecek demliği temizlemem sabah kalkarım poşet çayları alır gözümde bekletirim tazecik cayımı yaparım sonra.. hem soğuklugu zararsız derecede oldugu için şişliği alıyor hemde kalıcı olmasada küçük bi çözüm..

Teşekkür ederiz, bence K ve C vitaminleri ekleyerek daha da güzel bir maske uyguluyorsunuz çünkü, özellikle C vitamininin cildi aydınlattığını duymuştum

buradan bir arkadasımızın önerisiyle (adını hatırlayamadım şimdi, kusura bakmasın lutfen)
ona çok tesekkur ediyorum. hiç gecmez sandıgım, ırsi ve yogun (simsiyah) gözaltı morluklarım onun önerisiyle %80 oranında kayboldu.
iki ay boyunca kullandıgım bu uygulamayı belki kullanmak isteyenler olur.
Bir ampul E vitamini (eczaneden)
Bir ampul B vitamini (eczaneden)
iki çay kaşıgı badem yagı (eczaneden)
bir çay kaşıgı zeytin yagı (mutfaktan ) : )
sosyal guvencesi olanlar bir doktora yazdırabilirler.
bu karısımı iki ay boyunca uyumadan once ve bazen güniçinde de sürdüm sorunlu yerlere.
1 haftada belirgin sonuclar almaya baslarsınız.
son iki haftadır bu karısıma K ve C vitamini ampullerini de ekliyorum(eczaneden) ve daha iyi sonuc almaya basladım.
hiç geçmez sandıgınız gözaltı morlugunuz varsa siddetle tavsiye ederim. hafif duzeyde olanlara cok daha cabuk etki edecektir.

linki kopyaladım ama çıkmadı :sm_confused:

göz çevresi bakımı sayfasından umarım faydalanırsın[/QUOTE]

Blue Plasma Orbital diye bir ürün çıkmış yeni göz altı morlukları ile ilgili şu anda amerikadan resmi sitesinden siparişi verdim gelince deneyip burdan bilgilendirme yapıcam

krem daha yeni geldi bilgilendirme yapıcam merak etmeyin dün başladım

ya allah askına bı çare bulan yokmu buna herseyın caresını buldular bi bunun caresını bulamadılar ( varsa gercekten sonnuc alan arkadaslar yazsınlar lutfenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…