Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morlukları.. :((

Kızlar bu vitamin karışımlı yöntemi deneyen var mı yakın zamanda? Ben de başlıyorum bu arada, sonuçları bildiririm.

Lr krem ne canım?markası mı?

İbrahim Saraçoğlu'nun önerdiği şeylerden biri bu , benim de oldukça yoğum göz altı morluklarım vardı ve ne kullandıysam geçmedi bir aydır farkedilir derecede düzelme var. İlk bir hafta üzüm çekirdeği yağını pamuğa döküp göz altına uyguluyorsun (ama dikkatli ol gözüne gelmesin hafif yakıyor), ikinci hafta nar çiçeği yapını her gün yatmadan önce aynı şekilde uyguluyorsun . Bir hafta o bir hafta o gittikçe azaldığını görmeni umuyorum seninde

Arkadaslar merhaba yukaridaki yontemi deneyen var mi?

Eklentiler

• Screenshot_2017-01-11-23-38-10.png
    169,2 KB · Görüntüleme: 316
Bu yontemi deneyen var mi?

Canım lr urunlerını tavsıye ederım alman markası ve kımysal ıcermıyor sonuclar harıka istersen yardımcı olabılırım temın etmende

Tülay hanım tavsiyenize uyup gidip eczaneden temin ettim vitaminleri. Ama ben her gün dışarı çıktığım için gözaltıma kapatıcı sürüp çıkıyorum. Bu yöntemin etkili olabilmesi için makyaj kapatıcı sürmemem mi lazım 2 ay boyunca? Bi zararı olur mu yani kapatıcı kullanmamın? Siz bu yöntemi uygularken hiç bişi sürmüyo muydunuz yüzünüze? Cevap verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Merhabalar, araştırırken yazınızı gördüm. bende bu kürü uygulamak istiyorum fakat anlamadığım bir şey var; yatmadan önce göz çevremizi sürdükten sonra bekletip yıkamaya gerek var mı? yoksa yıkamıyor muyuz? cevap verirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Memur
Yaşadığınız Yer: Adana Giriş tarihi: Oct 2007
Ruh Halim:

Gözaltı morluğuna son! Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

buradan bir arkadasımızın önerisiyle (adını hatırlayamadım şimdi, kusura bakmasın lutfen)
ona çok tesekkur ediyorum. hiç gecmez sandıgım, ırsi ve yogun (simsiyah) gözaltı morluklarım onun önerisiyle %80 oranında kayboldu.
iki ay boyunca kullandıgım bu uygulamayı belki kullanmak isteyenler olur.
Bir ampul E vitamini (eczaneden)
Bir ampul B vitamini (eczaneden)
iki çay kaşıgı badem yagı (eczaneden)
bir çay kaşıgı zeytin yagı (mutfaktan ) : )
sosyal guvencesi olanlar bir doktora yazdırabilirler.
bu karısımı iki ay boyunca uyumadan once ve bazen güniçinde de sürdüm sorunlu yerlere.
1 haftada belirgin sonuclar almaya baslarsınız.
son iki haftadır bu karısıma K ve C vitamini ampullerini de ekliyorum(eczaneden) ve daha iyi sonuc almaya basladım.
hiç geçmez sandıgınız gözaltı morlugunuz varsa siddetle tavsiye ederim. hafif duzeyde olanlara cok daha cabuk etki edecektir.

linki kopyaladım ama çıkmadı :sm_confused:

göz çevresi bakımı sayfasından umarım faydalanırsın[/QUOTE]

Merhaba yazalı baya olmuş ama bu yöntem gözaltınızda yağ bezesi çıkardı mı

Düzenli olarak soğuk kompres yap canım hindistan cevizi yağıyla masaj yapıyorum ben vakit buldukça onuda tavsiye ederim inşallah faydası olur sanada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…