Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

kızlarr bilmiorum başkasında aynısını yaptımı ama düzenli kullandım ve sol gözümde kapağında ve altında kemik gibi sert ufak bişiler çıktı yarın dr a gidicem ve daha çok morarttı yanimor olmayan yerlerde morardı ve aşırı kuruttu bence gözleriniz ve cildiniz hassassa kullanmayın ben çok pişmanım mafoldumben

2 hafta kullandıktan sonra göz altında küçük beyaz yag noktaları olustumu?
bu karısımı duyduguma cok sevindim denicem yerimseniben

evet beyaz yağ noktalarıda oluştu bide kist çıktı ve dahada morardı yani kahve rengileşti göz altım bence kullanmayın ama kimisinede iyi gelir bilemem ama ben çok pişmanım

o kadar hoş bir bayanım ki şu morluklar hayatımı kabusa çevirdi resmen:KK43:...kullanmadığım kremler ürünler kalmadı:KK43:yok tık yok...herşeyi demedim...kapatıcı sürmeden dışarı adım atamıyorum..psikolojimi bile alt üst etti ne kötü birşeymiş ya:KK43:yıllardır bıktım inanın ki...insanların tepkisinden de...!!

tamamen bitkisel ama goz cevresi sorunlarında oldukca etkili olan forever ın Alluring Eye isimli urununu tavsiye ederim.. bitkisel oldugundan hicbir yan etkisi yoktur vede cıktıgı sene dunyada en iyi goz cevresi odulu alan bir urun.. goz cevresi morluk, halkalanma vede kırısıklar icin gelistirilmistir.. benim goz cevresinde yag bezeciklerim vardı o nedenle kullanmıstım ve memlun kaldım ama morluklar icin de kullanan ve memlun olan kisilerede sahit oldum..

yosun yagı iyi diyolar canım ben onu denicem bir arastır bakalım sen de deniyebilirsin ne varsa dogada var bu yasta ilaç krem kullanma bence...

merhaba,
burada yazılan hylexin ve nautregena nın ürünlerini kullandım hiç bir etkisi olmadı. dermatoloğa görünmeye karar veridim iyikide gitmişim. doktor. göz altı morluklarımım gözlerimi ovuşturmaya bağlı renk oturmasından kaynakladığını belirtti ve ilaç tedavisi uyguamaya başladı yavaş yavaş açılıyor am çok yavaş 1,5 oldu. zaten öle şıp diye geçirebilecek bir ilaç tedaviside yokmuş. eğer gelişme olursa buradanbildirim inşallah herkes kurturlur şu morluklardan...

parenteral kullanılan ılacları yuze surmeyı,en hassas bolge goz altlarına surmeyı kım onerıyor allah askına? Tum vıtamın ampullerını bır ara sacada suruyordu mıllet,ne sıfaymıs bu ılaclar

Parenteral kullanılan ilaçların direk uygulanması kesinlikle yanlış bi durum mu ki? Topic in tamamını okuduğumda olumlu sonuçlarla karşılaştığını söyleyen çok yorum okudum.
Benim yaşım 18, göz altı morluğu bende de genetik olarak var, bu vitamin+yağ karışımı yaşıma göre çok mu ağır olur acaba?

ben de deenedim ama sonuç değişmedi malesef genetıkse değişmıyo boşa kendını yıpratıyon :KK43:(((( biri suna çare bulsa artıkkk çok kötü bişey yaaaa inasanın güzelligini örütyo resmen

bende denedim bu formülü ama şunu söylemeliyimki gözaltlarıma her sürdüğümde burun akıntısı ve göz yaşarmasından duramadım dolayısı ile 1 haftanın sonunda bıraktım

kızlar xulayın yazdğı formulleri kullnıp morluğu geçen war mı????
2009da açlmş bu konu o günden alıp bugne kadar faydası olmştr yada olmamştr harelde c k vitmnleri badem yağı geçirdi mi göz altı geberesice morluklarıı:KK70::KK70::KK1:

ya bu sağlık ocaklarının doktorlarına gittim bana vermediler bunlar sürülmez diye yazmadılar yaa kızlar benimkilerde irsi gerçekten geçiriyor mu geçiriyosa ne yapayım gidip eczaneden alırım

sen ne yaptın akrdeş göz morluğu iç,in artık

arkdaşm özel atmak istedim 2009da yazmşn o zamndan bu yana geçimedi tamammen gözmorluğunz nasıl oldıu??

buradan bir arkadasımızın önerisiyle (adını hatırlayamadım şimdi, kusura bakmasın lutfen)
ona çok tesekkur ediyorum. hiç gecmez sandıgım, ırsi ve yogun (simsiyah) gözaltı morluklarım onun önerisiyle %80 oranında kayboldu.
iki ay boyunca kullandıgım bu uygulamayı belki kullanmak isteyenler olur.
Bir ampul E vitamini (eczaneden)
Bir ampul B vitamini (eczaneden)
iki çay kaşıgı badem yagı (eczaneden)
bir çay kaşıgı zeytin yagı (mutfaktan ) : )
sosyal guvencesi olanlar bir doktora yazdırabilirler.
bu karısımı iki ay boyunca uyumadan once ve bazen güniçinde de sürdüm sorunlu yerlere.
1 haftada belirgin sonuclar almaya baslarsınız.
son iki haftadır bu karısıma K ve C vitamini ampullerini de ekliyorum(eczaneden) ve daha iyi sonuc almaya basladım.
hiç geçmez sandıgınız gözaltı morlugunuz varsa siddetle tavsiye ederim. hafif duzeyde olanlara cok daha cabuk etki edecektir.hihoyyyt:enbuyukkk::dance:
geöçebldmi göz morluğu tamaen canm

ay gerçekmi bu ya azalrımı ya bu hiç sevmedegım ve kurtulamadıgım morluklar :1no2: inşallah canım çok saol ya paylaştıgın için bende başlıycam etkisi olursa paylaşırım ve sana çok dua ederim

canm senn nasıl oldu göz morluğun kullandmı

benim de kendimi bildim bileli var bu morluklar Çocukken bile gözlükmü kullanıyorsun diyorlardı. Ben bağsur kremi duymuştum iyi geliyor diye. sen onu denedin mi hangisini denesem karar veremedim

sen ne yaptın canm kullndn mı göz morluğu çn bi formul
*???

arkadaslar bu tarifte verilen badem yagı; acı badem yagı mı yoksa tatlı badem mi aktara gittim hangisi istedgimi sordu yardımcı olursanız sevinirim:79::KK66:

X