Göz Makyajı Göz içini Beyazlatmak için ne yapabiliriz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
tövbe estagfurullah... asik veyselin gözüne cocukken sogan sürmüsler gözleri kör olmus bildigim kadariyla..hic göze limon sürülürmü.. lütfen ama lütfen her duydugunuz seye atlamayin, Allah korusun kör olsaniz kime ne hesap soracaksiniz.deneme tahtasi olarak cilt su bu tamam da gözde yani oha demek zorunda kaldim afedersiniz..

Okuyunca bir garip oldum((
Kızlar çok dikkatli olun bana kalırsa çok yanlış yapıyor gözüne limon sıkanlar.
Sonuçta asit sıkıyorsunuz resmen,geçiçi körlüğe bile sebep olunabilir.
İlla bir şey kullanacaksanız göz yaşı damlası kullanın hem kuruluğu alır hem de geçiçi parlaklık gelir.Onun bile dozunu kaçırmamak gerekir.

Gözlerimin güzelliğinden daha önemlidir gözlerimin sağlığı.Korkarım yapamam limon felan kirpiklerime bile badem yağı surduğumde gözlerime kaşıyor onun yakmasından bile çok korktum limon asla kullanmam varsın kırmızı olsunlar sağlıklı olsunlarda

benimde göz içim sarımsı duruyor.Sanırım bu küçükken geçirilen hastalıklar bulunan ortamın dumanlı olması sigara gibi etkenlerden kaynaklanıyor.

ben ıspanak yediğim zaman gözlerimim beyazı bembeyaz oluyor bunu her yediğimde farketmişimdir

limonu sürekli kullanmak zararlı olabilir belki ama arada bi kullanmaktan bişey olmaz bence.mesela benim baharda gözlerim çok kaşınır,limonu bir damlatırım bi yaşarır o kaşıntıdan eser kalmaz.başlığı açan arkadaşın dediği durum bende de var makyaj yapınca belli bir süreden sonra kızarıyo gözlerimin içi.benim bünye alerjik ona bağlıyorum durumu,makyaj alerji yapıyor demekki diye düşünüyorum...

kesinlikle cay iyi geliyo.akşamdan beklemiş çayı sabah gözünüzde demlik poşet farketmez 10 dk bekletirseniz farkı görürsünüz ben yapıorum iyi geliyo.

Bi' programda dinlemi$tim... Oyuncuların gözlerinin daha sağlıklı, canlı durması için bi damla warmı$, ondan damlatıyolarmı$... eee tabiiki markasını söölemedi

kızlar ben makyaj yapınca ya da böyle bön bön bilgisayarın başında oturunca gözlerim kan canağı oluyo, böyle gözlerimin ışıl ışıl ve bembeyaz olması için ne yapabilirim....

bol su içmelisin..klişe gibi gelebilir ama gerçekten çok farkediyor..kendimden biliyorum..suyu ihmal etme..bir de hergün protein tüketmelisin..çünkü gözün yapısı proteinden oluşuyor..bu 2 sini karşıladınmı gözlerin de sana ışıldayarak cevap vericektir..

Bi' programda dinlemi$tim... Oyuncuların gözlerinin daha sağlıklı, canlı durması için bi damla warmı$, ondan damlatıyolarmı$... eee tabiiki markasını söölemedi

ben biliyorum o markayı ama söylemeyeceğim..bence böyle gelip geçici yöntemlere itibar etmeyin..hem o bahsi geçen damla sonradan gözleri eskisinden de kızarık hale getiriyor..kullanmıştım eskiden...
su ve protein diyorum ben kısacası..yenilen içilenlere dikkat edilmeli...

Son düzenleme:
bu sorun donem donem bende de oluyor ama arkadaslar gozunuz size sinyal veriyor bunu görmezden gelip üstünü örtmek yerine sebep -sonuc iliskisi ile bir yol bularak ortadan kaldırsanız daha saglıklı olmazmı ?
Gozlerınız bu kadar kızarıyorsa fazla yuklendıgınız ıcın oluyor bence en kısa zamanda goz doktorunuza ugrayın gerekıyorsa dınlendırıcı verır

hem limon mikrobunuda öldürüyomuş öyle diyolar :)

çok doğru soylemıssın arkadasım katılıyorum sana

Benim de duyduğum bebek şampuanıyla göz banyosu yapmak.Çünkü bebek şampuanları hipoalerjenik yani alerji yapma, var olan kızarıklığı artırma gibi bi olasılığı yok artı gözleri yakmıyor asla.Bir yandan da gözdeki protein artıklarını da temizlemiş oluyor.Şampuanı suyla karıştırıp çıpçıp gözleri açıp kapayarak yapılıyor.Benim de ilginç ama alışveriş merkezlerinin yoğun ışığında kızarır gözlerim bunu deniyorum ve gayet iyi geldi.
Yalnız ben de asıl Rohto V göz damlasını merak ediyorum.Türkiye'de satılıyor mu bilen yazabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…