Gothic Giyim Tarzı Yarışma Duyurusu....

katılında acılsın yarısma:) benimki cok aykırı olmadı orta seviyede bisiler ama siyah giydigin an gothic oluyon zaten kaydirigubbakcemile3

yarın arkadaşlarla buluşucaz...bende gothic giyinip gitsem bit taşla iki kuş vursam süper olurr dimi:):):) yoksa zaman bulamıyorum yaa :jeyyar:

ne kadar gothic oldu bilmiyorum ama bende gönderdim resimleri..bilmiyorumkismile

yani pazartesi gunu acılcak oylemi yollayında bari katılım olsun opuyorumnanaktan

Şu ana kadar 3 kişiden fotoğraf aldım arkadaşlar, bir kaç kişi daha başvursaydı çok daha hoş olacaktı neyse pazartesiye kadar bekleyelim bakalım...

apla bu ne:1ninca:
varsa bu tarz ile katılcak çok güzel bir yarışma olacakcokacimcoook

bu arada bu tarz yarışmalar için bana link atarsanız bende faceden gruba dağıtırım katılıma çoğalır
malum tarlaya dalıp burayı unutanlar var alsanaalsanasmile

canavarcım o fotoda ki gibi ben yapacağım sonunda ilgi olsun diye :roflol::roflol:

Sana bildirmek aklımıza gelmedi ama zaten sen tarlaya haber salmışsın az önce gördüm teşekkürler alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…