Gothic Giyim Tarzı Yarışma Duyurusu....

pazartesi cok degilmi ya zaten kac kisi katılırki buna ben ve maix garanti kaydirigubbakcemile3 ama kimse sevmiyo bu tarzı biraz one cekseydik yarısma gununu

pazartesi cok degilmi ya zaten kac kisi katılırki buna ben ve maix garanti kaydirigubbakcemile3 ama kimse sevmiyo bu tarzı biraz one cekseydik yarısma gununu

Tamam 2 fotoğraf gelsin başlatırız :roflol::roflol:

Bir kaç başvuru olsun değerlendiririz bu seçeneği de a.s.

ee kimse başvurmıcak mı ya
maixx özellikle sen kaç zamandır açılsın diyordun
konuyu bile dah çok sen istedin diye açtık ama daha 1 kişi bile resim göndermemiş
eğer katılmıcaksanız söyleyin konu kapatılsın başka yarışmalara geçelim

benim resımler hazır bu aksam yollarım vazmıgectınız yarısmadan bıraz farklı dıye gıyım tarzı nıye katılmıyonus ben tek katılıyım bırıncılıgı garantılerımkaydirigubbakcemile3

canım gönderebiliyosan şimdi gönder olmadı akşam mutlakaa gönder
öneriyi ben verdim ama konuyu açan arkadaşa karşı zor durumda kaldım
sonuçta yönetimden onay alınıyo ama yarışmaya katıln 1 kşi bile yok

Canım bana karkı kimse sorumluluk hissetmesin lütfen hep beraber eğlenerek bir şeyler paylaşmaya çalışıyoruz ben de oylama yapmak için sabırsızlanıyorum meselaopuyorumnanaktan

tamam canım bu gun ıcerısınde mutlaka yollıycam
Daha süre var katılanlar mutlaka olacaktır siz de acele etmeyin ben günün büyük bir kısmında buradayım istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz...

ooof ya benimde lisedeki giyim tarzım :asigim:keşke elimde kıyafet olsada bende katılsam

uydur bisiler liv :) katılım olsun bu yarısmaya ya ben cok şistiyorum..

daha dün baktım dolabıma inan hiçbirsey yok :çok üzgünüm:
şunlara bakın ne güzeller ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…