Görümceniz sizi aşağılayıp rencide etse....

çok pis rencide ederim :tomato:
değil eşim tüm sülalede desteklemese farketmez nokta:teytey:

canım kesinlikle arkadaslara katılıyorum..yalnız söle de bir husus var.madem bu kadar cirkinleşmiş bu kadın,sen elini suya sabuna sokmadan eşine söle o versin ona cevabını!2 laf edemiycek mi kardeşine!sonuçta karısısın sen onun.ötesi yok!bölelikle abisiyle kötü olmak istemycektr.cünkü sana demedgi kalmamış:KK43: !! ben de görümcemin düşüncesizliğine maruz kalmıstım,kızdım cok içimden .söledim eşime,o da aradı kardeşini ve özür dile dedi.bu kadar basit!

sonuçta çingen gibi kavga etmek cok basit,herkes yapar ama asilliğini koruyup baska yöntemlerle halletmek daha zekice kanımca:KK66: :icecream:

ne biçim konuşuyorsun benimle saygısızlık yapmak istemiyorum ama kalbimi kırıyorsunuz lütfen ağzından çıkanı kulağınız duysun yoksa ilişkilerimiz zedelenecek
ben olsam aynen böyle derdim nede olsa eşinin ablsıymış kardeşi olsa tabi daha farklı olurdu saygızılık yapmadan cevabını ver bence yada kayınvaliden anlayışlı biriyse ona anlat

aman allahım çok pardon kusura bakmayında yüksek lisans
falan terbiye merbiye asillik masillik dinlemem ben direk asabiyete
bağlardım mevzuyu ne yani para kazanmak için yüksek lisansmı yapmak
lazımmış ben lise mezunuyum çok şükür paramı kazanıyorum.
kıskanmışlar bacım seni hemde çok kıskanmışlar aman diimmmm yüz verme
sakınnn kurtar kendinia.s

Kafasız,aklın kıt mı ?:çok üzgünüm:tarzında şeyler söylese...tavrınız ne olur? içinizden aramak ve evine gitmek gelir mi?eşiniz de destek verse ama benim ablam budur değişmez,idare et dese...ama her görüştüğünüzde iğnelerine devam etse.ne yapardınız?yorumlarınızı merak ediyorum...:çok üzgünüm:

Eşinizin ablası,
Sevsenizde,sevmesenizde yüz yüze bakmak zorunda olduğunuz biri,benneyaptımki
Ama eşinizin ablası olması size böyle davranma hakkını vermez yasakkelime
Herkes haddini bilecek,büyük büyüklüğünü bilecek,saygıyı hakedecek
En uygun yolla yaptığının cok çirkin olduğunu belli edin :kızgın:
Örn;yakın davramayın haketmeyene,ne cürretle sizinle bu sekilde konusabildiğini sorun :kızgın:
Taviz tavizi getirir,böyle bir konuda susmak,fırsat vermek olur,kendinize haksızlık yapmak olur
Ayrıca eşinizin tavrınada değinmeden edemeyeceğim :kızgın:
Ne demek ; benim ablam budur,degişmez idare et Çok üzgünüm çoook
Tavrınızı koyun gerek görümcenize,gereksede eşinize
Saygısızlığın,haksızlığın idaresi olmaz :kızgın:

Cahildir diyorum,eşimin ablasıdır diyorum ama bazen çok kırıcı oluyorlar.diğer ablası da öyle.iki lafından biri maaşın var ne güzel,maaşlısınız bizim yok okuyamadık vs vs.eşim çok samimi olma,gerektiğinde lafı yapıştır diyor ama be hiç gitmek istemiyorum of ya...Düşünün yaz tatilinde hastanede yattım çok kötüydüm,hiç biri arayıp geçmiş olsun demedi.eltim ve kayınvaldem dışında...şimdi de sana geleceğiz yatılı kalmaya dediler.ben de eşim uzakta,çalışıyorum müsait değilim şu anda dedim.ne yapayım ailemin yanındayım annem hasta bütün iş benim üzerimde ve çalışıyorum.işlerimşin en yoğun zamanında geleceklermiş.müsait olunca haber veririm dedim artık.çoluk çocuk gelecekler.çocuklarına da tembih dur yok.çok pis çocuklar zaten tuvalletten çıkınca el yıkama alışkanlıkları bile yok.bense aşırı titizim kriz geçiririm artık...düşünün hastalanınca aramak yok,gezmeye gelince atlıyorlar.bu ikiyüzlülük değil de nedir?

ısteee benım gorumcemden bı tane daha.aynı anlatmıssın guzelım valla.o da haytatta cocuklarıyla ılgılenmez ve temızlık nedır bılmez o cocuklar.annesının karsısına gecer burnunu kurcalar.annesı kızıp gıt ofglum ellerını yıka cabuk demezzzzz.tek kelıme etmez.pııııııısssssslıkten nefret ederım.bunun yanında bırcok sınır bozucu davranısına karsı yınede heryerde olmak ıster hıcbırseyı kacırmak ıstemez.kendısını kımse ıstemez ama o heryerde bıtıverır .yuzsuz.canım bence senınkıde ıkıyuzlu degıl yuzsuz yuzsuz.

Arkadaşlar eşim ablasını haftada 1 arar hatırını sorardı.Dün abisini aradı ve ablasını yine aramadı.benim yaşadığım bu olaydan beri aramıyor.çok ilginç gerçekten acaba soğudu mu dersiniz?

aaa konuyu okuyunca tanidik biri geldi aklima kendi almanyaya gelin olarak geldi hata teyzesinin ogluyla evlendi ama ne kocasi nede teyzesi olan kayinvaldesinden yüzü gülmüyor üzülüyorum ailesinden uzak burda cok yanliz...hata bu yil trde tatilde görümcesinden tokat bile yemis :S ne kadar bi terbiyesizlik sucuysa kendi ogluna kizmak...! neymis efendim yigenine vuramazmis....

evet avrupada yasayip b;yleleride var .....

ben en başından mesafemi koyuyorum o olaylara girmeyiz biz. görümcemde yok hoş olsada farketmez ben kendimden hiçbirzaman taviz vermem prensiplerim vardır nişanlımda bunları bilir sağolsun, savunulacak yerde beni savunur yada öle bi olay olsa kendimi savunmama izin verir. yok idare et yok bilmemne derse bana ozaman işin boyutunu değiştiririm ben.

vayy görumce bunları dıyecek esımde onun huyu bu dıyecek öylemı ee madem öyleyse kontrol bende demektır. kadın kadına hallederdım alır konuşurdum konuşmadan da anlamıyorsa encelerımı cıkarırım

vayy görumce bunları dıyecek esımde onun huyu bu dıyecek öylemı ee madem öyleyse kontrol bende demektır. kadın kadına hallederdım alır konuşurdum konuşmadan da anlamıyorsa pencelerımı cıkarırım

Ya görüşmeyi keseceksin ya da o ne yaparsa yapsın umursamadığını göstereceksin bence.Laf sokmaya çalışırsa gül kişi kendinden bilir işi de geç.Hırsından kudurur.Sen sinirleneceğine o sinirlensin

elimde kalır yeminle görümcem yada bi başkası kimse aşağlayamaz :nazar:

X