Görümceniz sizi aşağılayıp rencide etse....

kısa süreli değil isterse saniyelik bi vakit bile olsa o hakkı kendinde bulamazda söyleyemezde kesinlikle...
seviyesiz bi insamış ki kıskançlığını ve çekememzliğini ancak bu şekilde dile getiriyor...
Görümceyse görümceliğini bilecek....Herkes haddini bilecek...
Görümcelik yapana ve yapmaya kalkışana gerçekten gıcık oluyorum....
Ben lafı gediğine koyardım tek seferde hemde ....Benzetirdim yaniii
Anammı babammı kim oluyor da seni aşağılama rencide etme hakkını buluyor...
Kesinlikle haketmiyorsa değer veröeyeceksin..

Hiç sakin falan olamam ben valla o an üzerine atlar
ağzini gözünü yirtar, suratini çarşamba pazarina ceviririm:nazar:

vallahi görümce değil ne olursa olsun onu bu yaptığına pişman ederim.O kim nihayetinde değil mi.Sana saygı duymadığı söylediklerinden belli.Verirdim cevabını biter gider.benim görümcede ben nişanlıyken yapmayı denedi birkez düğün çarşısına çıktığımızdaydı.Kuyumcuda böbürlenmeler beni aşağılamalar falan baktım almış yürüyoo.Hemen takındım tavrımı.cevabınıda verdim. eşim ablasından yana olsada davamdan vazgeçmedim ben epey bir süre konuşmadım ama .

tamamen kompleks canım, hiç üzme kendini.
senin özelleiklerinin kendinde olmasını istiyor, ama olmadığını bildiği içinde kompleks yapıp, hırsını senden çıkartıyor.
sorunlu insan profili bu, onun için yokmuş gibi davran..
eğer çok üzerine gelirse eşimin ablası olduğun için sesimi çıkartmıyoryum, üzerime gelme de.
yani karşındaki akıllı biri olsa tartışır bir sonuca varırsında -böyle bir insanı anca görmezden gelebilirsin..
ya nedemişler aptal dostum olacağına, akıllı düşmanım olsun..

Hiç sakin falan olamam ben valla o an üzerine atlar
ağzini gözünü yirtar, suratini çarşamba pazarina ceviririm:nazar:

ee sonra nolucak, işte aynen onun seviyesine inmiş olucaksınız..
tahriklere kapılmaayyın, bu tarz insanlar akıllarıyla sizi yenemeyeceklerini bildikleri için oyunu kendi becerdikleri yöne çevirirler yani kavgaya, yani saç baş yollamayaa.
ee nerde kaldı sizi kıskanmasının sebebi olan eğitim, çalışma hayatı,, kendine benzetti işte sizi..
tuzağa düşmeyiiiin, seviyenizi koruyuuuun hatunlaaarr :1hug:

canım ben aynen sunu yapardım önce saçlarını elimee dolarr kaydirigubbakcemileşaka tabikide bazı insanlar dengesizdir ve gerçekten degişmez onları önemsememk lazımdır ben olsam hımmm ii ozaman ben böyleyim her ne konuda iyisini yapabiliyorsan yap ama sana tek ve son kere söylüyourum sahsımı rencide edecek şeyler deme derdim böyle bir tepki ortaya koyardım ama insanı bilen bilir takma desinn dursun sen sadece izle dinle ve dengesiz konusmalarına onun güleceksin hatta eşinle dahi ablan söle dedi beni gülmekten kırdı alam akıl fikir ver yarabbim dersin ama uzaktan izle onun demesi onun söylediklerinin dogru oldugu anlamına gelmez cnm boşver boşver yaniikaydirigubbakcemile

büyük saygısızlık bu o kimki beni aşalıcak ben cevap vermez direk yapışırdım saçlarına gelemem böyle şeylere...

Arkadasım hakaret eden ınsanlar hakaret ettıgı kadardır.Ne geregı var aynı sekılde karsılık vermemnın.Ama buna cürret etmesıne de ızın vermeyın.Sıze hakaret ettıgınde duymazdan gelın yok sayın onu.Kımsenın kımseye hakaret etme assagılama gıbı bı durumu yok olamazda!

Görümcenin ya karakterinde problem var yada bişeyden dolayı canı yanmış acısını senden çıkarıyor,sen mutsuz oldukçada içi rahatlıyor.Yerinde olsam beni mutsuz eden insanla mecbur kalmadıkça ne görüşürüm nede samimiyet kurarım,bırak hakettiği yerde aşağılarda kalsın,terbiyesiz insanlar,hakaret ne demek yaa çok sinirlendim..

ee sonra nolucak, işte aynen onun seviyesine inmiş olucaksınız..
tahriklere kapılmaayyın, bu tarz insanlar akıllarıyla sizi yenemeyeceklerini bildikleri için oyunu kendi becerdikleri yöne çevirirler yani kavgaya, yani saç baş yollamayaa.
ee nerde kaldı sizi kıskanmasının sebebi olan eğitim, çalışma hayatı,, kendine benzetti işte sizi..
tuzağa düşmeyiiiin, seviyenizi koruyuuuun hatunlaaarr :1hug:

Onlar bizim seviyemize çikamiyorlarsa
biz onlarin seviyesine inmeliyiz bence:nazar:
herkes farkli siz sukunet gösterip sabrederken
ben ağzini burnunu dağitir ona aşağilanmak nasil bir duyguymuş tattirir
peşine keyif cigarami yakardim:nazar:

lafa bak kıt zeka hıı...ne kadar cahil insanlar Yarabbi...aslında hiç kendinizi üzmeyin belliki siz biryerlere gelmiş meslek sahibi olduğunuz için sizi çekemiyorlar.hazır eşinizdende onay gelmiş sizde altta kalmayın cevabınızı verin derim ben.eşimin ailesindede tek okumuş benim diyebilirim onlarda her fırsatta okumuş ama cahilde yok ben hayat okulunda okudumda ben adım atmadan benim adımımı bilirlermişte laf bunlar laf..herkesle bir değilimki ben dimi ama....bariz ezik insan modeli işte bunlar siz kendinizi üzmeyin sizde saygı çerçevesinde cevap verin muhakkak son bulmayacaktır devam edeceklerdir ama sizde içinize atmaz rahatlamış olursunuz hiç değilse.

olur mu cevap vermemek seviyesine inmemek bunların seviyeyle alakası yok bence.Sessiz kaldıkça bir daha ki sefere daha da ağır sözler söylerler.O yüzden önlemini alacaksın ki bir daha yapmaya cesaret edemesin.

Sanırım tahsilini falan çekememiş.
Saygıyı hakedene veririm idare edilicek bir durum değil bence bu.
Birşeyler yapmassan sonu gelmezkötükedihüso

Arkadaşlar eşinizin memleketinde olduğunuz bir sırada,kayınvaldenizin evindeyken görümceniz gelip sizi sohbet sırasında aşağılasa,tahsilinizi haketmediğinizi söylese,ben senden daha akıllı ve becerikliyim dese ne yaparsınız?suçunuz da istediği bir şeyi biraz geç getirmek...Kafasız,aklın kıt mı ?:çok üzgünüm:tarzında şeyler söylese...tavrınız ne olur? içinizden aramak ve evine gitmek gelir mi?eşiniz de destek verse ama benim ablam budur değişmez,idare et dese...ama her görüştüğünüzde iğnelerine devam etse.ne yapardınız?yorumlarınızı merak ediyorum...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Belli ki senin seviyene çıkamıyo...Sen in onun seviyesine madem :nazar:
Patlat suratının ortasına ortasıan...töbe töbeee
Ukala terbiyesiz mahluk
Demek ki oldukça takıntılı ve hasta kişilikli bi yapıda bu şahsiyet :nazar:
Eşinize katılmıyorum iş madem hakaretvari konuşmalara gelmiş çatmış.
Konuşsun ablasıyla ağzını kapasın o hanımefendi de (!)
O benim ablam kabul etmen gerek demekle iş bitmiyo malesef..
Senin ezilen gururun ne olucak peki bunu sordun mu eşine Çok üzgünüm çoook
Bu böyle yürümez,baksana alışmış.
Alışmış kudurmuştan betermiş.
Demek ki sana laf sokacak diye kudurup duruyo.
Aşısını yaptırmak gerek. :eek:klava:
Dediğim gibi eşinle konuş,oda konuşsun onunla,karıma karşı saygılı ol vs desin

bi kere o benden daha tahsilsiz öle bişi yapamaz hem o kim oluyomuşş
kendine baksınn derim
tahsille olmuyo insanlık takma sen okumuşsun da adam olamamışsın de hıhh

iş sende bitiyor
ona bu hakkı verdiysen tepe tepe kullanır sositososito
ben olsam var ya
onu böyle yapardım -tatlicadiarzu-
seninle fazla samimi olmak istemiyorum.çok kırıcısın.mesafeli ol benimle bundan sonra sen bakayım derdim.
yapma arkadaşım boynunu bükme kafamçokkarıştı
kaydirigubbakcemile

X