Görümcemin kızı ve benim yeni doğan kızımınĥ kıyaslaması

Allah sonumuzu hayır etsin

lohusa kafasi degil, surekli konusulan tek konu gorumce kizi olunca insana öğğ gelir normal yani, eskiden de var olan durum suan yeni dogmus bebeyle kiyaslaninca sizin sinir olma durumu ortaya cikmis iyice. sizin yerinizde olsam dinlemezdim ve konuyu degistirirdim.gorumce kizini onemsemediginizi gorunce konuyu degistirirler belki. benim kaynana da 4 yasindaki eltimin cocugunu benim 16 aylik bebemle kiyaslayinca dinlemedim ve hemen kendi yigenlerimi anlatmaya basladim hep vazgecti sukur. banane ya gorumce cocugundan elti cocugundan

Söyleyin açık açık daral geldi diye. Yada ima edin eee bugün naptı anlat bakalım saatlerce dinleyelim de.

Ay çok fena, bana uyan bir model hiç değil. Çocuğa da yazık sıkılır tabi. boşverin siz bebeğinize odaklanın. Hiç münakaşaya girmeyin.

Güzel taktik

karsimda surekli laf sokmak icin, moral bozmak icin firsat bekleyen eş ailesi olunca taktikler gelistirdim ben de
Aman evimde kendi halimde yuvarlanıp gidiyoruz ama beyinde 40 sekme açık her birinden ses geliyor

Aman evimde kendi halimde yuvarlanıp gidiyoruz ama beyinde 40 sekme açık her birinden ses geliyor
siz o sekmelerden sadece bebeginizle ilgili olani dinleyin ve görün. kimsenin cocugunu ailesini dinlemeyin, lohusaligi zehir zemberek gecirmis biri olarak diyorum bunu. herkese de bunu gosterin sadece bebeginiz ve siz.. hayatinizin merkezine bebeginizi koydugunuzu gosterin. hem lohusa bi anne olarak birilerini dinlemeye de vaktiniz yoktur diye dusunuyorum. eski bir arkadas vardi, diyelim ki teli kapatmak istiyo, karsi tarafa "kapat kapat şarjim bitiyo deyip, çat insanin yuzune kapatirdi alin size 2. taktik

Çok iyiymiş, okurken güldüm

aa lütfen elmas set aldılar neden batsınlar

Aynı evde mi yaşıyorsunuz kaynana ile

Hayır, ama eşimin babası ve dedesi vefat ettiği için sürekli yokluyoruz. Alınacak edilelecek eşim ilgileniyor. Sürekli oradayız gibi bir şey. Özellikle hamilelik döneminde izne ayrılınca eşim evde tek kalmamı istemedi son aylarda hep orada idim doğum yaptım yapalı kendi evimdeyim, kendi annem geldi şehir dışından.. ama işte merak edilince yeni bebek her gün telefon ediliyor da benim bebek konuşulmuyor aslında görümcemin bebeğinin anılarını dinliyorum günlük yaptıklarını işte oyun oynarken fasulye pişirdi ise o detaya kadar

Telefonu her aradıklarında açma. Tek tavsiyem

Telefonu her aradıklarında açma. Tek tavsiyem
Denerim ama işe yaramıyor ben olmazsam eşimi arıyor, şimdi annem de var bu sefer onu arıyor açılmazsa sıradan bir şekilde ulaşmak isteyen ulaşıyor

Muhtemelen uzakta yaşıyorlar ve göremiyorlar. Bunu hele şu lohusa halinizle anlamanız zor ben lohusa olmadığım halde anlayamıyorum. Günde 500 kez telefona cevap vermek zorunda kalıyorum ailem uzakta olduğu için ve aşırı geriliyorum artık. Kocamla kavga bile edemiyorum, zort telefon çalıyor görüntülü.Yani bunun birde diğer tarafı oluyor.
Çocuklarımın yaptıkları herşey diğer yeğenlerimin aynı,hatta kendileride aynısı. Oysaki alakaları en fazla kuzen oldukları kadar. Demem o ki insanlar hep böyle sizde duymamazlıktan,görmemezlikten gelin. Zamanla azalır inşallah Bunu yapan kendi ailem bu arada ,onda bile rahatsız olabiliyor insan

7/24 birinden bahsedilmesi gına getirir ya benim çocuğum için de bu kadar yapılmasın yani Çok haklısınız kesinlikle bayar bu kadar ayrıca herkesin çocuğu kendine tatlı ya kendi çocuğum dışında içim gitmez hiç açıkçası bayar

7-8 saat görüntülü konuşmak mı? Bu nasıl bir vakit kaybıdır! E konuşmayın siz de kafanıza silah dayayan yoktur muhtemelen; ay felanca alttan arıyo, ay önemli bi işim var diyip kapatınız.

Yeni bebisim olmusken düşüneceğim son sey bile bu olmaz sanırım.
Esinle beraber bebenizin tadını çıkarın.
Rahat bir louisalik icin stresten uzak dur, hayirli olsun bebeniz

7-8 saat görüntülü konuşmak mı? Bu nasıl bir vakit kaybıdır! E konuşmayın siz de kafanıza silah dayayan yoktur muhtemelen; ay felanca alttan arıyo, ay önemli bi işim var diyip kapatınız.
Ben açmıyorum ben kv evinde maruz kalıyorum :) ben arada diyorum az mı konuşsanız biraz özlese falan yok kapatınca ağlıyor çocuk diye kapanmıyor o telefon tv ekranı gibi hep açık
Maruz kalmadığımda da arayıp anlatıyor güya hal hatır soruyor konuşacak konu da yok galiba nasılsın iyi misin bebek nasıl aa bugün o da şunu yaptı, kakası geldi telefonda ağladı nasıl üzüldüm gibi gibi aklıma gelmiyor artık o kadar çok ki bir şey anlatılıyor illa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…