Görümcemin Evi :)

Çok şık pırıl pırıl bir ev huzurla sağlıkla yaşasınlar inşallaha.s.

arkdaşlar tek tek teşekkürler güsel dilekleriniz için
oturma odası için açıklama yapmıştım ama tekrar söliyimm görümcemin halası verdi ona çok arzu etti sersin die olmadının bizde farkındayıs fakat kırılmaması için sermek zorunda kaldık:)

çok güselll perdelerine bayıldım yemek masasının sandalyelerine bayıldımm çok güzel yerleştirilmiş süperrr Allah mutluluk versin ağız tadıyla huzurla oturmayı kısmet etsin inş. :)

hayırlı olsun :) güle güle otursunlar..

bende oturma odasındaki koltukları sevdim..geri kalan mobilyalar pek şatafatlı ve ağır gibi geldi ama şimdi pek bi moda ..

yerdeki halıya gelince bence şimdi halı mağazalarında satılan birçok halıdan daha kıymetli el emeği sonuçta..uygun bir yerde değerlendirilmesi güzel olur aklinialirimsmile

Son düzenleme:
klasik sevmem ama çok şık olmuş ev. Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin..

nilüfer senin salon perden yatak odası perden çok benzio
hatta mobilya tarzlarınızda ben senin evinide çok beğeniyordum
görümcenin evide çok cici olmuş güle güle ağız tadıyla otursunlar

Tek kelimeyle harika...
Hiç bir kusur bulamadım.
Halılar, perdeler, mobilyalar çok güzel.
Şimdiden mutluluklar diliyorum görümcene...

maşallah huzurla mutlulukla otursunlar inşallah ev çok güzel özellikle begendiğim yerler mutfak ve oturma odası
salon halısıda gözümden kaçmadı çok hoş:)
Allah nazardan saklasın inşallah.

allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin , ama keşke salonu biraz daha modern döşeseymiş , yaşları genç sonuçda , bu kadar klasikliğe gerek yok diye düşünüyorum ,
allah mutlulukla oturmayı nasip etsin..

çok çok harika bir ev bayıldımmm,evde netten anneme bile gösterdim,herşeyiyle şıkır şıkır,güle güle ağız tadıyla otursunlar inşallah.özellikle salondaki halısını nerden aldılar çok merak ettim,markasını biliyormusunuz siz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…