7 sene sonra gelen evim ( dikkat bu bir dönüşüm hikayesi)

Sedacım tek kelime ile bayıldım,misafir için bir oda yapman ne kadar düşünceli bir davranış hele birde içinde wc olması ayrı bir avantaj ,çok çok kullanışlı bir ev almışsın ,ayrıca genel banyo bir harika siyah klozet ilk kez görüyorum ve inanılmaz yakışmış banyoya ,herşeyle kombin olur.tekrardan güle güle otur.

çok teşekkr ederimcanım ,evet bencede ev gerçekten çok kullanışlı ,herşeyin yeri bana göre olması gerektiği gibi,klozeti görür görmez vuruldum zaten:KK70:

ben cok begendım
bende oturdugum evı gosterdıgınız gıbı bır halden saray moduna sokarak oturdum ıcıne muhtıs bır degısım :) cok guzel Allah agız tadıyla oturmayı nasıp etsın ınsallah

ben cok begendım
bende oturdugum evı gosterdıgınız gıbı bır halden saray moduna sokarak oturdum ıcıne muhtıs bır degısım :) cok guzel Allah agız tadıyla oturmayı nasıp etsın ınsallah

çok teşekkür ederim canım ,sende biliyorsum hem keyifli hem stresli bir süreç sende mutlulukla otur canım

Evin cok guzel olmus canim. Allah agiz tadiyla huzurlu oturmanizi nasip etsin. :nazar:
çok çok teşekkür ederim

eviniz hayırlı olsun en güzel günleriniz bu evde olsun herşey çok güzel olmuş holdeki halılara kızınızın odasına bayıldım :nazar:

canım benim sağolasın

Son düzenleme:
Evine bayıldım harika olmuş.eski halini görseydim aynı cesareti edemezdim.ama sen süper bi ev yapmışsın ya bravo sana.çok kullanışlı ve çok güzel bir ev olmuş.sağlıkla mutlulukla otur inşallah.

canım hayırlı olsun .çok beğendim. fikir istemişsin ama verecek fikir bırakmamışsın. ilk resimlere bakarken şöyle dedim. merdiven ahşap olmalı kesinlikle. mutfak tamamen değişeceği kesin de duvarlardaki fayanslar kırılıp boya yapılmalı. banyoya çok şık bir duşakabin. sonraki resimlere geldi sıra hepsini yapmışsın. huzurla otur inşallah

harabe evi huzur dolu sıcacık bir yuvaya çevirmişsiniz
Allah güle güle oturmayı nasip etsin mutluluklar:KK16:

maşallah diyorum öncelikl:nazar:e hakikaten evi baştan yenilemişsiniz ve bunun altından çok ama çok iyi kalkmışsın herşey harika görünüyor çok beğendim kesinlikle.kusursuz görünüyor desem abartmış olmam:KK16:.. Allah herkesi ev sahibi yapsın biz bi kira sürecinden sonra dayanamayıp borcun altına girdik evliliğimizin birinci yılında ev aldık.. zorlanıyoruz haliyle ama olsun kesinlikle insanın kendi evi gibisi yok bizimde evimiz dubleks hala eksiklerimiz var bakalım zamanla tamamlarız.... Allah sizi de bizi de bütün borcu olanlarıda borcundan kurtarsın,,ev isteyen herkese de nasip etsin inşallah.....:nazar::nazar::nazar:

aman allahım eski hallerini şimdi gördüm ,yok böyle birşey ,sen nasıl cesaret edip böyle bir ev aldın ,hiç korkmadın mı nasıl altından kalkarım diye ,muhteşem bir dönüşüm sedacım ,ağzım açık kaldı yemin ederim ,harika harika harikaaa..nasıl bir zevk nasıl bir dizayn ,herşeyi ince ince düşünüp seçmişsin ,hayran kaldım doğrusu ..bravo ..:nazar::nazar::nazar::nazar:

Evine bayıldım harika olmuş.eski halini görseydim aynı cesareti edemezdim.ama sen süper bi ev yapmışsın ya bravo sana.çok kullanışlı ve çok güzel bir ev olmuş.sağlıkla mutlulukla otur inşallah.

ay canımya cok teşekkür ederim biraz tırsmadım desem yalan olur tabi :KK70:

canım hayırlı olsun .çok beğendim. fikir istemişsin ama verecek fikir bırakmamışsın. ilk resimlere bakarken şöyle dedim. merdiven ahşap olmalı kesinlikle. mutfak tamamen değişeceği kesin de duvarlardaki fayanslar kırılıp boya yapılmalı. banyoya çok şık bir duşakabin. sonraki resimlere geldi sıra hepsini yapmışsın. huzurla otur inşallah
cok sağol canım yorumun beni çok mutlu etti

harabe evi huzur dolu sıcacık bir yuvaya çevirmişsiniz
Allah güle güle oturmayı nasip etsin mutluluklar:KK16:
güzel yorumun için teşekkür ederim

maşallah diyorum öncelikl:nazar:e hakikaten evi baştan yenilemişsiniz ve bunun altından çok ama çok iyi kalkmışsın herşey harika görünüyor çok beğendim kesinlikle.kusursuz görünüyor desem abartmış olmam:KK16:.. Allah herkesi ev sahibi yapsın biz bi kira sürecinden sonra dayanamayıp borcun altına girdik evliliğimizin birinci yılında ev aldık.. zorlanıyoruz haliyle ama olsun kesinlikle insanın kendi evi gibisi yok bizimde evimiz dubleks hala eksiklerimiz var bakalım zamanla tamamlarız.... Allah sizi de bizi de bütün borcu olanlarıda borcundan kurtarsın,,ev isteyen herkese de nasip etsin inşallah.....:nazar::nazar::nazar:
ooo çok sevindim böyle düşünmene hatta gururlandım çok teşekkür ederim.gerçekten kiracı olmak, taşınmak, herseferinde başkasının evine masraf yapmak,her taşınmada eşyalarının aldığı hasarlar cok zor.dediğin gibi önemli olan bundan sonrası şu borcları ödemek Allah hepimizin yardımcısı olsun canım

aman allahım eski hallerini şimdi gördüm ,yok böyle birşey ,sen nasıl cesaret edip böyle bir ev aldın ,hiç korkmadın mı nasıl altından kalkarım diye ,muhteşem bir dönüşüm sedacım ,ağzım açık kaldı yemin ederim ,harika harika harikaaa..nasıl bir zevk nasıl bir dizayn ,herşeyi ince ince düşünüp seçmişsin ,hayran kaldım doğrusu ..bravo ..:nazar::nazar::nazar::nazar:

hahah cok güldüm canım ya,nasıl bir delilik anıysa aldık .ev 10 senelik bir sitede hiç ev sahibi oturmamış hep kiracılar ,bi ara avukat ofis olarak kullanmış mahvolmuştu ev yani evide normalinden çok uygun fiyat oluşu,site içinde oluşu,yerinin çok iyi oluşuyla bende bu yaparım deyişim doğru orantılı oldu :) ,ama ustalarla uğraşmak ,alışveriş,sürekli kendimi ustalara anlatma cabası,arasıra çıkan sorunlar,hergün gelip evi gidaşatını kontrol etmek,3gün kendi evimizde 4-5gün burada( kayınvalidemin evide var onlar memleketteler) kalarak geçen 1,5 aylık göçebe hayatı çok yordu ve çok zordu ama herşeye değdi.bide sizlerden bunu duymak beni dahada mutlu ediyor .çok teşekkür ederim

tek kelime ile süper bu evi o halden bu hale getirmişsin ya helal olsun sana :) bayıldım evine güle güle otur :)
canım benimya cok cok teşekkür ederim

Son düzenleme:
peki çok özel olmazsa ,nerde bu ev hangi ilde ,ve ne kadara aldınız ,içine yaptığın masraf ne kadar tuttu ,mesela bende şu anda merdivenimi yaptırmak istiyorum ,aynı eski hali gibi demir benim merdivenim ve ahşap düşünüyorum mesela o kaça maloldu ,bana 5 bin ie 9 bin arası fiyat verdiler hep yuh dedim vazgeçtim ..:KK53:

peki çok özel olmazsa ,nerde bu ev hangi ilde ,ve ne kadara aldınız ,içine yaptığın masraf ne kadar tuttu ,mesela bende şu anda merdivenimi yaptırmak istiyorum ,aynı eski hali gibi demir benim merdivenim ve ahşap düşünüyorum mesela o kaça maloldu ,bana 5 bin ie 9 bin arası fiyat verdiler hep yuh dedim vazgeçtim ..:KK53:

ist çekmeköy canım
135000 aldık ki burda 80m2 bahçe katları 90000-100000 arası ve evim 145m2,içine 20000 civarı masraf yaptık.merdiveni burda biyere 2500tl ye yaptırdım canım

bu arada merdiveni ben baya araştırdım 4500 e kadar cıktı fiyat ama 9000 neymiş yahu istersen ben yaptırdığım yerle iletişimini sağlarım düşündüğün zaman merdivende gördüğün gibi gayet güzel oldu

ist çekmeköy canım
135000 aldık ki burda 80m2 bahçe katları 90000-100000 arası ve evim 145m2,içine 20000 civarı masraf yaptık.merdiveni burda biyere 2500tl ye yaptırdım canım

canım çok çok iyi almışsın evi ,saray yapmışsın resmen şimdi satsan şu hali ile 180-190 bin eder ,kardasın :KK1:

merdiveni çok iyi fiyata yaptırmışsın gerçekten ,ben avrupa yakasının en uç noktasında çatalcada oturuyorum ,gelmezlerki oraya ,ben buldum bi tane 2000 e olur dedi adam şişliden gelmedi ,altı üstü 1 saatlik yol ..burda yakında olanlar da 4000 ile 9000 e kadar arada ne kadar rakam varsa söyledi ..sen yinede versene bana adamın telini filan bi araştırayım bakalım ..
aslında evim şahaneye başvurdum ,görüşmeye de çağırıldım ,ararlar diye bekliyorum ,eğer kazanırsam salonumu ve merdivenimi yaptırcam .. :KK9::KK9::KK9::KK9:

canım öncelikle evin hayırlı uğurlu olsun sağlık içinde otur.çok sık ve kalıteli olmuş.şimdi aynı şey benimde başımda evi aldık tadilatta harabeden dönüşüm başladı kırma dökme bitti mutfak banyo yapılıyor fayanslar döşendi filan derken bu hafta laminantları beğenicez ve boyayı belirliycez ve sende yardım istiyorum.holün ve oturma odam dediğin yerdeki duvarların duvar kağıdımı boyamı çünkü öyle kabartmalı kendin desenli boyalarda var pek karar veremedim benim kapılarım tavanım beyaz duvarlarımda lületaşı olucak.birde yerlerin ne renk laminant.şimdiden çokkkk teşekkür ederim.

canım çok çok iyi almışsın evi ,saray yapmışsın resmen şimdi satsan şu hali ile 180-190 bin eder ,kardasın :KK1:

merdiveni çok iyi fiyata yaptırmışsın gerçekten ,ben avrupa yakasının en uç noktasında çatalcada oturuyorum ,gelmezlerki oraya ,ben buldum bi tane 2000 e olur dedi adam şişliden gelmedi ,altı üstü 1 saatlik yol ..burda yakında olanlar da 4000 ile 9000 e kadar arada ne kadar rakam varsa söyledi ..sen yinede versene bana adamın telini filan bi araştırayım bakalım ..
aslında evim şahaneye başvurdum ,görüşmeye de çağırıldım ,ararlar diye bekliyorum ,eğer kazanırsam salonumu ve merdivenimi yaptırcam .. :KK9::KK9::KK9::KK9:
Allah allah ne kadar pahalıymış orası çok ucuk rakamlar ben akşam özelden yazarım canım numarayı,sen yine şansını dene belli olmaz evim şahanede süper bir fırsatmış bence 1kaç ay bekle tatlım,
bide bununla ilgili bişey sormak istiyorum başvurduktan ne kdar sonra cağırıyorlar canım

harika bir dönüşüm :KK70:
teşekkür ederim canım

canım öncelikle evin hayırlı uğurlu olsun sağlık içinde otur.çok sık ve kalıteli olmuş.şimdi aynı şey benimde başımda evi aldık tadilatta harabeden dönüşüm başladı kırma dökme bitti mutfak banyo yapılıyor fayanslar döşendi filan derken bu hafta laminantları beğenicez ve boyayı belirliycez ve sende yardım istiyorum.holün ve oturma odam dediğin yerdeki duvarların duvar kağıdımı boyamı çünkü öyle kabartmalı kendin desenli boyalarda var pek karar veremedim benim kapılarım tavanım beyaz duvarlarımda lületaşı olucak.birde yerlerin ne renk laminant.şimdiden çokkkk teşekkür ederim.

Teşekkür ederim tatlım ,Allah yardımcın olsun hem keyifli hem sıkıntılı bir dönem umarım herşey gönlünce olur.Canım mutfak hol oturma odam sedef boya ,diğer odalar resimlerde cok belli olmamış ama simli boya.Benim duvarlar tırtıklıydı ve cok yamuktu bütün eviin duvarlarına alçı çekildi ,alçı üzerine sedef boya uygulandığı için cok pürüzsüz oldu,Görenler duvar kağıdı sanıyor yakından bile.Ve resimdekinden çok daha şık vesselam iyi yapan bir usta bulursan kesinlikle tavsiyemdir.

duvardaki alt satende ya lületaşı ya meltem ondan tam hatırlayamıyorum

yerlerde çamsan beyaz parke canım

X