Görümcemin Evi :)

aayyyy ben bayıldım yaa arkadaşlarında dediği gibi yeni ev gibisi yok iyi günlerde otursunlar inşaallah.::zemuszemus

amin kuzum çoksaol
ama vallahi hiç bilmiyorummm nekdara geldiğini tahminimce baya bi tuzlu oldu ama enişte bey kuyumcuuu etkilememiştir onu :roflol:

belli tuzlu olduğu sempatiksalakcinni

Aferin görümcenevereliniortak

Ben evlenirken benim herif asgari ücretle çalışıyordu yeminle, sonradan öğretmen oldu, biz hala daha ev döşüyoz, 10 senedir bitmedi canına yandığım.:roflol::roflol:,

Koltuk takımı alıyom, onu ödeyene kadar yemek takımı eskiyor, yemek takımı alıyom, perdesi halısı eskiyo, bir bütünleyemedim leeeeeyyyynnnsempatiksalakcinni:içelim:

çok şahane birr ev güzel günlerde otrsn ben bayıldım her şey harika halılar filn

mutluluklar dilerim hayırlı olsun
herşeyi var,aksesuarlara kadar düşünülmüş maşallah
biz evlenirken bir yatak odası takımı zor alınmıştı(

kaydirigubbakcemile3 hay Allah iyiliğini versin kuzucuk al bendende o kadar 16 sene oldu tamamlanamadım şimdikiler çok şanslı :teytey:

Maşallahh pırıll pırıll misler gibi ...Baştan aşağı beğendim...
Güle güle iyi günlerde otursunlar canım ...

lülüü hepsi çok güzell oturma odası perdesi zaten tam benlik 10 nomre :))))
sadece yatak odasındaki stor ve perdenin renkleri ters olsaydı yani stor beyaz perde acı kahve olsaydıı tahminim daha uyumlu olurdu bu sadece fikirrr
salon burda bi arkdaşın dediği gibi senin salon dizaynına benziyo (ama ben senin salonunu daha çok begeniyorum :))) )
genel olarak güzelll inşş banada buraya resimleri eklemem nasip olurr huzurlu otururlar inşşşş bir ömür boyuuu

çok şık olmuş herşey.çok beğendim.herşey uyum içinde.perdeler çok şık özellikle y.odası ve o.odasının.herşey çok güzel.misafir odası bile yapmışlar ne güzel ya.çook beğendim arkadaşım çook.koltuklar nereden alındı acaba??

Canım en az senin evin kadar şık ve iç açıcı.Güzel evinde, güzel günler yaşar inşallah .

canım benim ya bayıldım nasılda zevkle döşenmiş.güle güle iyi günlerde,mutlulukla otursunlar

güle güle otursunlar çok hoş olmuş cidden her ayrıntı düşünülmüş ama bende arkadaşlar katılıyorum oturma odasındaki halı biraz uyumsuz olmuş ama o kadarda olsun dimi ama:)

Allah güle güle oturmak nasip etsin
bizlerede nasip etsin :))

bide memleketimden bi hava aldım sanki resimlere bakınca
senin evin daha şık

he son olarak giyinme odasında dolap yatak odasındakinden çookk daha güzel bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…