7 sene sonra gelen evim ( dikkat bu bir dönüşüm hikayesi)

Allah allah ne kadar pahalıymış orası çok ucuk rakamlar ben akşam özelden yazarım canım numarayı,sen yine şansını dene belli olmaz evim şahanede süper bir fırsatmış bence 1kaç ay bekle tatlım,
bide bununla ilgili bişey sormak istiyorum başvurduktan ne kdar sonra cağırıyorlar canım

canım başvurdum bir hafta sonra görüşmeye çağırdılar ..

çok güzel aynı benim evim gibi Allah herkese içinde huzulu ve mutlu yaşamlar geçirebileceği bir ev versin inşallah

evi tabiri caizse adam etmişsiniz.hayırlı uğurlu olsun,mutlu günlerinizde oturun.çok güzel olmuş.resmen değişim yaşamış.allah ödeme kolaylıgı versin

eski evleri beğenip de almaktan vazgeçenlere ibret olsun :)
gerçekten tebrik etmek lazım çok güzel bi dönüşüm olmuş....
hele mutfak resmen yeniden doğmuş sanki... eski haliyle alakası kalmamış...ben bişeyi merak ettim, holdeki merdivenler değişti mi? yoksa eskisini mi yenilediniz...çok farklı görünüyor....eski merdiven holün ortasına doğruydu, yenisi duvar dibine yaslanmış...
çok hoş görünüyor....ellerinize sağlık...güle güle oturun evinizde fazlanız var eksiğiniz yok...tek dikkatimi çeken çok fazla aksesuar var :) biraz daha sadeleştirseniz göze daha ferah görünecektir..kalabalık yapmış bazıları...

valla ilk resimlerle son resimleri görünce helalolsun dedim :KK52: bi ev bu kadar adam edilebilir. çok uğraşmışsınız ama değmiş :KK34: huzurla oturun inşallahh :nazar::KK6:

eğer şimdiye kadar o halde bir ev karşıma çıksaydı kesinlikle tutmazdım ve bu fotoları görünce kesin pişman olurdum:KK9::KK9: nasıl güzel bir yer olmuş evinize bayıldım allah'ım nazarlardan saklasın:KK16::KK16::nazar::nazar:

hepinize cokkkk teşekkür ederim ,:KK16::KK16:

benim öyle güzel yüreklendirdiniz öyle çok gururlandırdınızki anlatamam,
hepinize gerçekten çok teşekkür ederimmmm

gerçekten aslında eski evleri almak (yapı olarak değil belki ama içi eski evleri) aslında daha avantajlıymış ben bunu anladım,
biraz stresli oluyor ama hem uyguna alıyorsunuz hem zevkinize göre herşeyi yapabiliyorsunuz.

gazeldüştübağlara canım merdiven tamamen yeni bir merdiven eskisi demirdendi bu ahşap,bide aksesuar konusunda haklısın ben biraz seviyorum galiba ama mesela tv ünitesi banada kalabalık geliyor oraya sadeleştirmeye gidicem :)

7 yıl dile kolay :KK55: Bizim seneye çıkmamız lazım bu evden, kiracıyız ve henüz büyük çaplı bir taşınma yaşamadım. Kara kara düşünüyorum:KK31:
Evin o kadar güzel ki, o kadar düzenli ve özenli ki... 7 senenin acısını çıkar bir güzel :KK16::KK16:
Güle güle oturun :nazar:
Allah tüm kiracıların yardımcısı olsun :KK19:

Son düzenleme:
arkadaşım birşey daha sormak istiyorum holdeki halın hangi marka daha öncede gördüm fakat markasını bilmiyorum.

Evin ilk halini görünce direk düşüncem şu oldu
Senin yerinde ben olsaydım arkama bile bakmadan kaçardım.
Yerdeki fayanslar falan çok kötüymüş.
Nasıl bu evi bu hale getirdiniz inanamıyorum.
Gerçekten çok beğendim.
Güle güle oturursunuz inşallah mutluluklar diliyorum

Merhaba, aranıza yenı katıldım ve bu tür konular benim cok hoşuma gittigi icin fikirlerimi söylemek istedim.. Öncelikle oyle harabe gibi bi yeri, muhteşem bi eve çevirmenize hayran kaldım.. Ama siyahı çok sevmeme ragmen mutfkta tezgaha yakıştıramadım, mutfaktakı o siyahlık ilk gördügm andan ıtıbaren cok icimi kararttı. Sonuçta gününüzn yarısını orda geçırceksiniz.. Tabiki sizin secminiz, sizin zevkiniz saygı duyarım.. Onun dışında herşeyı çok begendim hayırlı olsun güle güle oturun.. :)

eski fotolara bakan inan yeni halinin bu olduğuna inanamaz büyük değişim çok zevklisin gerçekten çok beyendim inan tebrik ederim inşallah güle güle mutluluk içinde oturursun

her şey çok düzenli olmuş Allah-u teala huzur içinde oturmayı nasip etsin inşallah
amin canım cok teşekkür ediyorum

hayırlı uğurlu olsun:KK3: bizim gibi evi olmayanlara da dua edin:KK17:
amin amin Allahım herkese nasip etsin inşallah canım

seda evin gerçekten çok güze olmuş..:nazar: darısı inşallah biizm de başımıza ...
inşallah canım güzel yorumun için cok teşekkür ederim

7 yıl dile kolay :KK55: Bizim seneye çıkmamız lazım bu evden, kiracıyız ve henüz büyük çaplı bir taşınma yaşamadım. Kara kara düşünüyorum:KK31:
Evin o kadar güzel ki, o kadar düzenli ve özenli ki... 7 senenin acısını çıkar bir güzel :KK16::KK16:
Güle güle oturun :nazar:
Allah tüm kiracıların yardımcısı olsun :KK19:
inşallah en kısa sürede Allahım sizede nasip etsin canım,
taşınmak gerçekten zor ve yıpratıcı helede benim gibi senede bir kereyse :KK70:

arkadaşım birşey daha sormak istiyorum holdeki halın hangi marka daha öncede gördüm fakat markasını bilmiyorum.
angora halı canım

Evin ilk halini görünce direk düşüncem şu oldu
Senin yerinde ben olsaydım arkama bile bakmadan kaçardım.
Yerdeki fayanslar falan çok kötüymüş.
Nasıl bu evi bu hale getirdiniz inanamıyorum.
Gerçekten çok beğendim.
Güle güle oturursunuz inşallah mutluluklar diliyorum
ev ev bütün olarak berbattı ,
aman en azından şurası idare eder bile denecek biyeri yoktu, :KK70:
çok teşekkür ederim canım güzel dileklerin için

Çok güzel, güle güle kullanın...
çok sağol canım

Merhaba, aranıza yenı katıldım ve bu tür konular benim cok hoşuma gittigi icin fikirlerimi söylemek istedim.. Öncelikle oyle harabe gibi bi yeri, muhteşem bi eve çevirmenize hayran kaldım.. Ama siyahı çok sevmeme ragmen mutfkta tezgaha yakıştıramadım, mutfaktakı o siyahlık ilk gördügm andan ıtıbaren cok icimi kararttı. Sonuçta gününüzn yarısını orda geçırceksiniz.. Tabiki sizin secminiz, sizin zevkiniz saygı duyarım.. Onun dışında herşeyı çok begendim hayırlı olsun güle güle oturun.. :)
öncelkle hoşgeldin canım
çok teşekkür ederim yorumun için,
tabi farklı renkler, farklı insanlarda farklı hisler uyandırır :)
bilmiyorum belki haklısın ama ben kendimi mutfakta çok rahat hissediyorum ö<ellikle en beğendiğim bölümlerden biri,
balkonu içeri kattık o duvar komple boydan boya cam ,mutfak çok ışık alıyor bide parke ,duvar ve üst dolaplar beyaz sadece alt kısım siyah olduğu için bana dengeli gibi geliyor

hakikatten evi adam etmişsiniz iyi günlerde oturun ağız tadıyla oturmayı nasip etsin yüce yaradan:)))
amin canım cok cok teşekkür ederim

eski fotolara bakan inan yeni halinin bu olduğuna inanamaz büyük değişim çok zevklisin gerçekten çok beyendim inan tebrik ederim inşallah güle güle mutluluk içinde oturursun
:KK70: eve gelenlerde bi şaşırıyor kimisi ilk halinide görmüştü naptınız siz diyorlar mutlu oluyoruz gerçekten,
sanada cok teşekkür ederim güzel yorumun için

Son düzenleme:
X