Görümcemin Evi :)

hersey cok guzzel olmus..tertemız pırıl pırıl..ınsanın ıcı acılııor..ıyı gunlerde oturmak dılegıyle hayrlı olsun

banamı dedin özel mesajlarını sil diye anlamadım yeni oldugum için anlamıyorum yardımcı olun kızlar destek bekliyorum

Maşallah evi çok güzel olmuş. Allah iki cihandada utandırmasın . mutlu mesut bir hayat nasip etsin.

kapkara arkadasım sende bendensın herhalde banada hayal ama tek kelımeyle cok guzel allah herkese nasıp etsın agız tadıyla huzurla omur boyu mutluluklar...

çok güzel olmuş gerçekten,evin sahibi şuanda gelinliğinin içinde hayatının en güzel saatlerini yaşıyodur heralde:))

güsel dileklerini için herkese çok çok çok teşekkür ediyorummm..
dün akşam düğünümüz olduuuuu çok güsel oldu kazasız belasız atlattıkkk
darısı tüm evleneceklerin başına allahım kimseyi utandırmasın

cok guzel bı gelın olmus masallah allahım herkese bu mutlulukları hayırla yasamayı nasıp etsın baska resımlerınıde beklıyoruz....

güle güle otursun inş güzelmiş dügünüde atlattınız hayırlı olsun inş opuyorumnanaktan

TEŞKKÜRLER KISLAR ekledim bikaç resim sizin için. eşim ve ben
Öncelikle mutluluklar diliyorum ,sağlıkla ,huzurla bir ömür boyu yaşasınlar inşallah.Ben ayrıca seni de tebrik ediyorum ne kadar içtensin,sanki kendi kardeşinmiş gibi anlatıyorsun.Rabbim sanada mutluluklar versin isteklerin en kısa zamanda gerçekleşsin inşallah,doğallığınıza bayıldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…