Görümcemin Evi :)

nnilxuxfern

pocahontas
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
12.289
2
39
slm kıslardaha önce kendi evimi ve kayınvaldemin evini eklemiştim. 27şubatta görümcem evleniyor ve bekar arkdaşlara fikir olması açısından ekliyorum. 14şubat pazargünü yerleştirdik daha bikaç eksiği var ama eklemek istedim. buyrun

yatakodası

misafirsalonu

mutfak

giyinme odası

antre

oturma odası

Son düzenleme:
çok beğendim.gerçekten zevkli bir ev olmuş.huzurla, mutlulukla otursunlar umarımopuyorumnanaktan

yeni ev gibisi yok yaa..ne güzelde kokuyordur şimdi:)))
canım klasik çok tarzım değil ama maşallah çok şık bir ev...
en çok mutfak ve oturma odasını beğendim ben...
birde 2 tanemi gardolap var o kısmı anlıyamadım ..
huzurla
sağlıkla ve mutlulukla yaşasınlar bir ömür boyu...

Öncelikle şimdiden tebrik ederim.Güle güle otursunlar.Tek gözümü tırmalayan unusur oturma odasındaki kilim oldu.O da artık nazarlığı olsun.hihoyyyt

Öncelikle şimdiden tebrik ederim.Güle güle otursunlar.Tek gözümü tırmalayan unusur oturma odasındaki kilim oldu.O da artık nazarlığı olsun.hihoyyyt

bende katılıyorum...
modern bir oturma odasına çok daha modern bir halı süper olurdu bencede..

Oooo Çok hoŞ geÇekten 20lı yaŞlarada 80 lı yaŞlarada hıtap edıyo hıÇ yaŞlanmıcak bı dekorasyon bravooooooooooooooooooooooooo

Evet oraya grlı bı halı olsun yenı evın gÖzÜnÜ seveyım herŞey Çok gÜzel ve yenı oluyo sonra canımız sıkılıo ne kadar gÜzel olursa olsun ınsan nankÖr valla Çok ŞÜkÜrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Mutfağı hoş. Ama onun dışında çok abartılı geldi bana.Zevk meselesi tabiki. Güle güle otursunlar

pek benim tarzım olmasa da her şeyiyle çok güzel olmuş.özellikle perdelere bayıldım.yalnız lcdnin sehpasındaki gri borudan kabloları geçirebilrsiniz o zman dağınık gözükmüyor.

çoook mutlu olsunlar. ev çok şık. çok beğendim. sanırım o küçük halılar geçici serildi. perdeler çook güzel. mobilyalar da öyle. herşey çok güzel

iyi günlerde otursun inşallah mutlu sağlıklı bir yaşam dilerim çok zevkliymiş her şey çok güzel uyumlu olmuş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…